loading
Производи
Производи

Меѓународен саем за украсување згради во Кина (Гуангжу). 2021

Меѓународен саем за украсување згради во Кина (Гуангжу). 2021

cbd 2021

Меѓународен саем за украсување згради во Кина (Гуангжу), исто така познат како, располага со уникатен стил на вкрстена дисциплина нарачана домашна опрема и обезбедува интегрирани решенија за индустријата за украсување згради. Бројни познати брендови ги лансираат своите нови производи и стратегии овде со прикажување на нивните врвни дизајн и технологии.Саемот CBD стана „дебитантска платформа за шампионски претпријатија“.

Податоци на саемот
 • Изложбена површина: Повеќе од 416.000 SQM

 • Излагачи: Над 2000 врвни брендови во индустријата

 • Посетители: Се очекуваат повеќе од 180.000 професионалци

 • Програма за поддршка: Околу 50 форуми

Меѓународен саем за украсување згради во Кина (Гуангжу).
 • Позиционирање на изложби - Топ брендови во индустријата за украсување згради лансираат нови производи, дизајн, технологија, материјали и стратешко планирање.

 • Изложбена скала - над 416.000 квадратни метри. Тоа е најголемиот саем во светската индустрија за украсување згради.

 • Изложувачи - Врвови бренди од прилагодена куќа, паметен дом, дрвени врати и интегрирани дрвени декорација, Врати и прозорци, декоративна хардвера и кујната и бања.

 • Изложбени сектори - Целосниот асортиман на целиот синџир на индустрија за украсување згради.

 • Статус на изложбата - Денот на отворањето на саемот CBD (Гуангжу) се смета за лунарен новогодишен ден во индустријата.

Категории на производи
 • Паметен дом

 • интелигентна закачалка за облека

 • Интелигентна брава

 • Хардвер

 • Кујна.

 • Таванот

 • Прилагодена декорација на домување

 • Бање

 • Декорација на ѕидови

 • Машини

 • Врати и прозорец

 • Врати и Windows системName

 • Дрвени врати

 • Вила со висока класа на декорација

Споделете го она што го сакате


Препорачан за тебе.
нема податок
Контактирај се со нас.
Постојано се стремиме само кон постигнување на вредноста на клиентите
Решенија:
Адреса
TALLSEN Innovation and Technology Industrial, Jinwan SouthRoad, ZhaoqingCity, провинцијата Гуангдонг, П. R. КинаName
нема податок
Авторски права © 2023 TALLSEN HARDWARE - lifisher.com | Тајп 
detect