loading
Производи
Производи
Повлечете надолу корпа
Кујнска корпа надолу е уникатно и иновативно решение за складирање дизајнирано за модерни кујни, што е совршен избор за оние кои сакаат да го оптимизираат просторот за складирање во кујната и да ја зголемат пристапноста.
Производот е жичана корпа која е специјално дизајнирана да се вклопи во горните кујнски кабинети. Корпата може да се пофали со механизам за спуштање, лесен за корисникот, кој овозможува без напор пристап до секој предмет без потреба од прекумерно свиткување, што резултира со високо ефикасно и практично складирање решение за сите ваши кујнски прибор, од чинии до чинии и чаши.
TALLSEN Корпа против лизгачка плоча со повлекување, вклучувајќи корпа за извлекување и фитинзи L/R, доколку сакате најдобро да го искористите високиот простор на кабинетот во вашата кујна, овој производ на корпа против лизгачка плоча за влечење надолу сигурно е вистинскиот избор за вас. Оваа корпа за извлекување е изработена од висококвалитетен ладно валани челик, што го прави производот поотпорен на корозија и абење, што го прави погоден за долготрајна употреба во домот. Уникатниот дизајн на кошницата за влечење со двослојни плочи не само што има голем капацитет за складирање, туку е и лесен за складирање. Производот е опремен со хидраулично подигање на перничињата и вграден уред за заштеда на рамнотежа за да ја одржува стабилна корпата за спуштање за време на процесот на спуштање и нагоре
Корпата за повлекување TALLSEN вклучува корпа за извлекување, отстранлива фиока за капе и L/R фитинзи. Корпата надолу ви овозможува да го искористите максимумот од просторот на високиот шкаф, подобрувајќи ја искористеноста на просторот и одржувајќи ја вашата кујна чиста и уредна до максимум. Корпата за повлекување е направена од материјал SUS304, што го прави поотпорен на корозија и издржлив. Со неговиот двослоен линеарен дизајн на извлекување, можете да го поделите вашиот прибор за јадење, правејќи го складирањето поудобно и заштедува време. Оваа корпа што се извлекува е исто така опремена со хидрауличен тампон лифт со вграден заштитник на рамнотежа за да ја одржува корпата избалансирана и стабилна додека влечете надолу и нагоре
нема податок
Добавувач на додатоци за мебел Tallsen испорачува карактеристична комбинација на пријателство за корисникот, долготраен квалитет и персонализирани опции за погодност.
Нашиот тим користи огромно искуство и креативна генијалност за да обезбеди приспособени решенија кои прецизно ги задоволуваат уникатните потреби на секој клиент 
Најчесто поставувани прашања за добавувачот на додатоци за мебел Tallsen
1
Кој е стандардот за квалитет за додатоците за мебел и производите за фиоки на Tallsen?
Tallsen се придржува до европскиот стандард за инспекција EN1935, осигурувајќи дека сите негови производи се усогласени со стандардите за највисок квалитет
2
Што ги прави уникатни производите за мебел и слајдови за фиоки на Tallsen?
Tallsen нуди уникатен спој на наследството на германскиот бренд и кинеската генијалност, обезбедувајќи им на клиентите исплатливи, висококвалитетни производи
3
Дали Талсен има глобално присуство?
Да, Талсен има програми за соработка воспоставени во 87 земји, што го олеснува пристапот до широк спектар на домашни хардверски решенија
4
Дали Tallsen нуди сеопфатен асортиман на домашни хардверски производи?
Да, Талсен нуди целосна категорија на хардверски материјали за дома, вклучувајќи основни хардверски додатоци, складирање на кујнски хардвер и складирање хардвер во гардероба
5
Може ли да очекувам исклучителен квалитет, иновација и вредност од производите на Талсен?
Да, Tallsen е посветен на испорака на исклучителен квалитет, иновација и вредност, што го прави идеален партнер за сите ваши хардверски потреби
6
Кои придобивки ги нуди Tallsen како добавувач на додатоци за мебел и слајдови за фиоки?
Tallsen нуди сигурно и сеопфатно решение за сите ваши потреби за хардвер во домот, поддржано од неговата репутација за иновации, квалитет, вредност и услуги за клиентите
7
Како Tallsen ја одржува својата посветеност на квалитетот и иновациите?
Со интегрирање на наследството на германскиот бренд и кинеската генијалност во неговиот производствен процес и почитување на ригорозните стандарди за квалитет, Таласен гарантира дека неговите производи се безбедни, издржливи и економични
8
Може ли Tallsen да обезбеди сопствени решенија за додатоци за мебел и лизгалки за фиоки?
Да, Талсен е специјализиран за прилагодени хардверски решенија кои се грижат за специфичните преференци и барања на клиентите
9
Како Tallsen обезбедува задоволство на клиентите?
Талсен става висок приоритет на задоволството на клиентите, нудејќи врвна услуга за клиенти, поддршка и грижа после продажбата за да се осигура дека неговите клиенти го добиваат најдоброто можно искуство
10
Која е политиката на гаранција за додатоците за мебел и производите за фиоки на Tallsen?
Tallsen обезбедува гарантна политика за сите свои производи, осигурувајќи дека клиентите можат да веруваат дека нивните инвестиции се заштитени од дефекти и неисправности
Дали сте заинтересирани за Талсен?
Барате решенија за хардверски додатоци за да го подобрите квалитетот на вашите производи за мебел? Испратете порака сега, преземете го нашиот каталог за повеќе инспирација и бесплатни совети.
нема податок
Добри причини за работа
со Tallsen Drawer Slides Manufacturer

На денешниот глобален пазар кој брзо се развива, изборот на вистинскиот партнер за потребите на вашиот домашен хардвер е од најголема важност. Tallsen е германски бренд познат по своите беспрекорни стандарди и посветеност на квалитетот. Со уникатен спој на наследството на германскиот бренд и кинеската генијалност, Tallsen нуди широк спектар на хардвер за мебел што одговара на различните преференци на клиентите. Еве неколку убедливи причини зошто работата со Tallsen е вистинскиот избор за вашите домашни хардверски барања.


Прво и основно, репутацијата на Талсен како германски бренд доволно говори за нејзината посветеност на квалитетот и иновативноста. Германските брендови се светски познати по нивната инженерска моќ и внимание на деталите, што ги прави врвен избор за оние кои бараат сигурни и издржливи производи. Со интегрирање на кинеската генијалност во својот производствен процес, Талсен успешно го комбинира најдоброто од двата света, нудејќи им на клиентите висококвалитетни производи кои се исто така исплатливи.


Друг клучен аспект на привлечноста на Талсен е неговото придржување до европскиот стандард за инспекција EN1935. Овој строг пакет критериуми гарантира дека сите производи на Tallsen ги исполнуваат стандардите за највисок квалитет, давајќи им на клиентите мир на умот дека нивните домашни хардверски инвестиции се и безбедни и издржливи. Со Tallsen, можете да верувате дека добивате производи кои биле подложени на ригорозни тестирања и ги исполнуваат најстрогите меѓународни стандарди.


Глобалниот досег на Талсен е уште една причина да се размислува за соработка со брендот. Со програмите за соработка воспоставени во 87 земји, присуството на Талсен се чувствува низ целиот свет. Оваа широко распространета мрежа гарантира дека имате пристап до широк спектар на домашни хардверски решенија, без разлика каде се наоѓате. Посветеноста на Талсен за поттикнување силни односи со меѓународни партнери, исто така, значи дека можете да очекувате врвна услуга и поддршка за клиентите.


Понатаму, Tallsen нуди целосни категории на материјали за домашен хардвер, обезбедувајќи ви едношалтерски систем за сите ваши домашни хардверски потреби. Од основна хардверска галантерија до складирање на кујнски хардвер и складирање хардвер во гардероба, широката палета на производи на Tallsen го олеснува наоѓањето на сè што ви треба под еден покрив. Оваа погодност, заедно со репутацијата на брендот за квалитет и иновативност, го прави Tallsen идеален избор за оние кои бараат сеопфатно и сигурно решение за домашен хардвер.


Работејќи со Tallsen, можете да бидете сигурни дека соработувате со бренд посветен на испорака на исклучителен квалитет, иновација и вредност.

Преземете го нашиот каталог на хардверски производи
Барате решенија за хардверски додатоци за да го подобрите квалитетот на вашите производи за мебел? Испратете порака сега, преземете го нашиот каталог за повеќе инспирација и бесплатни совети.
нема податок
Дали имате прашања?
Контактирајте со нас сега.
Хардверски додатоци за вашите производи за мебел по мерка.
Добијте комплетно решение за хардверски додаток за мебел.
Добијте техничка поддршка за инсталација, одржување на хардверски додатоци & корекција.
Постојано се стремиме само кон постигнување на вредноста на клиентите
Решенија:
Адреса
TALLSEN Innovation and Technology Industrial, Jinwan SouthRoad, ZhaoqingCity, провинцијата Гуангдонг, П. R. КинаName
нема податок
Авторски права © 2023 TALLSEN HARDWARE - lifisher.com | Тајп 
detect