loading
Производи
Производи

Фабричка вага

Со логистички центар од 1.000 квадратни метри, сала за искуство со производи од 400 квадратни метри и лабораторија за истражување и развој на производи од 100 квадратни метри, хардверот Талсен се фокусира на обезбедување висококвалитетни хардверски додатоци за врвното домашно производство во светот, и е посветен на градење на најдобрата платформа за снабдување со хардвер за дома во индустријата.

01

Споделете го она што го сакате


Препорачан за тебе.
нема податок
Контактирај се со нас.
Постојано се стремиме само кон постигнување на вредноста на клиентите
Решенија:
Адреса
TALLSEN Innovation and Technology Industrial, Jinwan SouthRoad, ZhaoqingCity, провинцијата Гуангдонг, П. R. КинаName
нема податок
Авторски права © 2023 TALLSEN HARDWARE - lifisher.com | Тајп 
detect