loading
Shporta e tërheqjes
Shporta e tërheqjes së kuzhinës është një zgjidhje unike dhe inovative e ruajtjes e krijuar për kuzhina moderne, e cila është një zgjedhje perfekte për ata që kërkojnë të optimizojnë hapësirën e ruajtjes së kuzhinës dhe të rrisin aksesin.
Produkti është një shportë teli që është projektuar posaçërisht për t'u futur brenda dollapëve të sipërm të kuzhinës. Shporta krenohet me një mekanizëm tërheqës të lehtë për t'u përdorur që mundëson qasje të lehtë në çdo artikull pa pasur nevojë për përkulje të tepërt, duke rezultuar në një ruajtje shumë efikase dhe të përshtatshme zgjidhje për të gjitha enët tuaja të kuzhinës, nga pjatat tek tasat dhe gotat.
Aksesorët e kabinetit të kuzhinës TALLSEN PO6092 Rafti i enëve me tërheqje poshtë është projektuar për të maksimizuar hapësirën e ruajtjes në kuzhinën tuaj. Duke shfrytëzuar hapësirën e lartë të kabinetit, kjo raft enësh ndihmon në përmirësimin e përdorimit të hapësirës dhe krijimin e një ambienti kuzhine më të rregullt dhe më të organizuar. Me dizajnin e tij elegant, ai i shton një prekje delikatesë dekorit të kuzhinës tuaj
Shporta e qelqit për ruajtjen e kabinetit të kuzhinës TALLSEN përmban një dizajn me dy shtresa, duke lejuar përdorimin maksimal të hapësirës për të përshtatur nevojat e ruajtjes me lartësi të ndryshme. Ky dizajn inovativ siguron mundësi efikase dhe të organizuara ruajtjeje për gjërat thelbësore të kuzhinës suaj
Shporta kundër rrëshqitjes TALLSEN duke përfshirë shportën tërheqëse dhe pajisje L/R, nëse dëshironi të përdorni sa më mirë hapësirën e lartë të kabinetit të kuzhinës suaj, ky produkt Shporta kundër rrëshqitjes së panelit të tërheqjes me siguri do të jetë i duhuri zgjedhje për ju. Kjo shportë e tërhequr është prodhuar nga çeliku i mbështjellë me cilësi të lartë, i cili e bën produktin më rezistent ndaj korrozionit dhe konsumimit, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim afatgjatë në shtëpi. Dizajni unik i shportës së tërheqjes së pllakave me dy shtresa jo vetëm që ka një kapacitet të madh ruajtjeje, por është gjithashtu i lehtë për t'u ruajtur. Produkti është i pajisur me një ngritës jastëk hidraulik dhe një pajisje të integruar për kursimin e ekuilibrit për të mbajtur të qëndrueshme shportën e tërheqjes gjatë procesit të tërheqjes dhe lart
Shporta e tërheqjes TALLSEN përfshin një shportë tërheqëse, një tabaka pikimi të lëvizshme dhe pajisje L/R. Shporta e tërheqjes ju lejon të shfrytëzoni sa më shumë hapësirën e dollapit tuaj të lartë, duke përmirësuar përdorimin e hapësirës dhe duke e mbajtur kuzhinën tuaj të pastër dhe të rregullt në maksimum. Shporta Pull Down është bërë nga materiali SUS304, duke e bërë atë më rezistent ndaj korrozionit dhe më të qëndrueshëm. Me dizajnin e tij linear të tërheqjes me dy shtresa, ju mund të ndani takëmet tuaja, duke e bërë ruajtjen më të përshtatshme dhe duke kursyer kohë. Kjo shportë e tërhequr është gjithashtu e pajisur me një ashensor hidraulik buffer me një ruajtës të integruar të balancës për ta mbajtur shportën të ekuilibruar dhe të qëndrueshme ndërsa e tërheqni poshtë dhe lart
nuk ka të dhëna
Furnizuesi i aksesorëve të mobiljeve Tallsen ofron një kombinim të veçantë të lehtësisë ndaj përdorimit, cilësisë afatgjatë dhe opsioneve të personalizuara për lehtësi.
Ekipi ynë përdor përvojë të madhe dhe zgjuarsi krijuese për të ofruar zgjidhje të personalizuara që plotësojnë saktësisht nevojat unike të çdo klienti 
FAQ rreth furnizuesit të aksesorëve të mobiljeve Tallsen
1
Cili është standardi i cilësisë për aksesorët e mobiljeve dhe produktet e sirtarëve të Tallsen?
Tallsen i përmbahet standardit evropian të inspektimit EN1935, duke siguruar që të gjitha produktet e tij të jenë në përputhje me standardet e cilësisë më të lartë
2
Çfarë i bën unike aksesorët e mobiljeve dhe produktet e sirtarëve të Tallsen?
Tallsen ofron një përzierje unike të trashëgimisë së markës gjermane dhe zgjuarsisë kineze, duke u ofruar klientëve produkte me kosto efektive dhe me cilësi të lartë
3
A ka Tallsen një prani globale?
Po, Tallsen ka programe bashkëpunimi të krijuara në 87 vende, duke e bërë të lehtë aksesin në një gamë të gjerë zgjidhjesh harduerike shtëpiake
4
A ofron Tallsen një gamë gjithëpërfshirëse të produkteve harduerike shtëpiake?
Po, Tallsen ofron një kategori të plotë të furnizimeve të pajisjeve të shtëpisë, duke përfshirë aksesorët bazë të harduerit, ruajtjen e pajisjeve të kuzhinës dhe ruajtjen e harduerit të garderobës
5
A mund të pres cilësi, inovacion dhe vlerë të jashtëzakonshme nga produktet e Tallsen?
Po, Tallsen është i përkushtuar të ofrojë cilësi, inovacion dhe vlerë të jashtëzakonshme, duke e bërë atë një partner ideal për të gjitha nevojat tuaja të harduerit të shtëpisë
6
Çfarë përfitimesh ofron Tallsen si furnizues i aksesorëve të mobiljeve dhe rrëshqitjeve të sirtarëve?
Tallsen ofron një zgjidhje të besueshme dhe gjithëpërfshirëse për të gjitha nevojat e pajisjeve të shtëpisë tuaj, të mbështetur nga reputacioni i saj për inovacionin, cilësinë, vlerën dhe shërbimin ndaj klientit
7
Si e ruan Tallsen angazhimin e tij ndaj cilësisë dhe inovacionit?
Duke integruar trashëgiminë e markës gjermane dhe zgjuarsinë kineze në procesin e saj të prodhimit dhe duke iu përmbajtur standardeve rigoroze të cilësisë, Tallasen siguron që produktet e saj të jenë të sigurta, të qëndrueshme dhe me kosto efektive.
8
A mund të ofrojë Tallsen zgjidhje me porosi për aksesorët e mobiljeve dhe rrëshqitjet e sirtarëve?
Po, Tallsen specializohet në zgjidhje harduerike të personalizuara që kujdesen për preferencat dhe kërkesat specifike të klientit
9
Si siguron Tallsen kënaqësinë e klientit?
Tallsen vendos një prioritet të lartë në kënaqësinë e klientit, duke ofruar shërbime të nivelit të lartë ndaj klientit, mbështetje dhe kujdes pas shitjes për të siguruar që klientët e tij të marrin përvojën më të mirë të mundshme
10
Cila është politika e garancisë për aksesorët e mobiljeve dhe produktet e sirtarëve të Tallsen?
Tallsen ofron një politikë garancie për të gjitha produktet e saj, duke siguruar që klientët mund të besojnë se investimet e tyre janë të mbrojtura nga defektet dhe keqfunksionimet
Të interesuar për Tallsen?
Po kërkoni zgjidhje për aksesorë harduerësh për të përmirësuar cilësinë e produkteve tuaja të mobiljeve? Dërgoni mesazh tani, Shkarkoni katalogun tonë për më shumë frymëzim dhe këshilla falas.
nuk ka të dhëna
Arsyet e mira për të punuar
me Tallsen Drawer Slides Manufacturer

Në tregun global të sotëm me zhvillim të shpejtë, zgjedhja e partnerit të duhur për nevojat e harduerit tuaj të shtëpisë është me rëndësi të madhe. Tallsen është një markë gjermane e njohur për standardet e saj të patëmetë dhe përkushtimin ndaj cilësisë. Me një përzierje unike të trashëgimisë së markës gjermane dhe zgjuarsisë kineze, Tallsen ofron një gamë të gjerë pajisjesh mobiljesh që plotësojnë preferencat e ndryshme të klientëve. Këtu janë disa arsye bindëse pse puna me Tallsen është zgjidhja e duhur për kërkesat e harduerit tuaj të shtëpisë.


Para së gjithash, reputacioni i Tallsen si një markë gjermane flet shumë për përkushtimin e tij ndaj cilësisë dhe inovacionit. Markat gjermane janë të njohura botërisht për aftësitë e tyre inxhinierike dhe vëmendjen ndaj detajeve, duke i bërë ato një zgjedhje kryesore për ata që kërkojnë produkte të besueshme dhe të qëndrueshme. Duke integruar zgjuarsinë kineze në procesin e saj të prodhimit, Tallsen kombinon me sukses më të mirën e të dy botëve, duke u ofruar klientëve produkte me cilësi të lartë që janë gjithashtu me kosto efektive.


Një aspekt tjetër kyç i apelit të Tallsen është respektimi i standardit evropian të inspektimit EN1935. Ky grup i rreptë kriteresh siguron që të gjitha produktet Tallsen të përmbushin standardet e cilësisë më të lartë, duke u dhënë klientëve paqe mendore se investimet e tyre në harduer shtëpiak janë të sigurta dhe të qëndrueshme. Me Tallsen, mund të besoni se po merrni produkte që i janë nënshtruar testeve rigoroze dhe që plotësojnë standardet më kërkuese ndërkombëtare.


Shtrirja globale e Tallsen është një arsye tjetër për të marrë në konsideratë punën me markën. Me programet e bashkëpunimit të krijuara në 87 vende, prania e Tallsen ndihet në të gjithë botën. Ky rrjet i përhapur siguron që ju të keni akses në një gamë të gjerë zgjidhjesh harduerësh për shtëpinë, pavarësisht se ku ndodheni. Angazhimi i Tallsen për të nxitur marrëdhënie të forta me partnerët ndërkombëtarë do të thotë gjithashtu se ju mund të prisni shërbim dhe mbështetje të nivelit të lartë ndaj klientit.


Për më tepër, Tallsen ofron kategori të plota të pajisjeve të pajisjeve shtëpiake, duke ju ofruar një dyqan me një ndalesë për të gjitha nevojat tuaja të pajisjeve të shtëpisë. Nga aksesorët bazë të harduerit deri te ruajtja e pajisjeve të kuzhinës dhe ruajtja e pajisjeve të garderobës, gama e gjerë e produkteve të Tallsen e bën të lehtë gjetjen e gjithçkaje që ju nevojitet nën një çati. Ky komoditet, i shoqëruar me reputacionin e markës për cilësinë dhe inovacionin, e bën Tallsen një zgjedhje ideale për ata që kërkojnë një zgjidhje gjithëpërfshirëse dhe të besueshme të pajisjeve të shtëpisë.


Duke punuar me Tallsen, mund të jeni të sigurt se po bashkëpunoni me një markë të përkushtuar për të ofruar cilësi, inovacion dhe vlerë të jashtëzakonshme.

Shkarkoni Katalogun tonë të Produkteve Hardware
Po kërkoni zgjidhje për aksesorë harduerësh për të përmirësuar cilësinë e produkteve tuaja të mobiljeve? Dërgoni mesazh tani, Shkarkoni katalogun tonë për më shumë frymëzim dhe këshilla falas.
nuk ka të dhëna
A keni ndonjë pyetje?
Na kontaktoni tani.
Pajisje harduerike të bëra me porosi për produktet tuaja të mobiljeve.
Merrni një zgjidhje të plotë për aksesorët e mobiljeve.
Merrni mbështetje teknike për instalimin, mirëmbajtjen e aksesorëve të harduerit & korrigjim.
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect