loading
Производи
Производи

Слајдот на фиоката е многу важен

Доколку сакате да декорирате топол дом, изборот на кабинети не е слаб во структурата на домашниот хардвер. Вообичаените кабинети се составени од многу фиоки. Дали тие големи и мали фиоки можат непречено да се туркаат и влечат и да се носат зависи од поддршката на шините за лизгање. Да се ​​направи споредба со човечкото тело, ако копчето е срцето на кабинетот, жешката шина е бубрегот! На пазарот има и слајдови од челични топки и слајдови од силиконски тркала.

Првиот автоматски ги чисти прашината и нечистотијата на лизгачката шина преку исфрлањето на челичната топка, а потоа осигурува дека шината на лизгачот е исплакната без да влијае на нејзината функција на лизгање поради нечистотијата што влегува внатре. Заедно, челичната топка може да ја шири корисната сила на соседите, осигурувајќи дека фиоката е нежна и секогаш се користи вертикалната насока на цврстата шина за лизгање на силиконското тркало, а остатоците што се создаваат за време на процесот на триење се во облик на снег. а може да се воспитува со фрлање. Тоа нема да влијае на непреченото лизгање на фиоката. Фиоките опремени со некои лизгачки шини за извлекување може да постават неколку предмети што лесно се гледаат на целата слика или не се користат често.

Споделете го она што го сакате


Препорачан за тебе.
нема податок
Контактирај се со нас.
Постојано се стремиме само кон постигнување на вредноста на клиентите
Решенија:
Адреса
TALLSEN Innovation and Technology Industrial, Jinwan SouthRoad, ZhaoqingCity, провинцијата Гуангдонг, П. R. КинаName
нема податок
Авторски права © 2023 TALLSEN HARDWARE - lifisher.com | Тајп 
detect