loading
Производи
Производи

Тален Хардвер Ви посакува Среќен Кинески фестивал на средината на есента

Тален Хардвер ви посакува на сите

中秋节快乐 Среќен кинески фестивал на средината на есента

Ова е еден од важните кинески традиционални фестивали

_20210920122648

кога семејството, роднините или пријателите ќе се соберат заедно да облечат кинеска традиционална облека #Hanfu#汉服, вкусете ги #месечевите колачи月饼/деликатес, запалете го фенерот#灯笼, погодете ја загатката, натерајте ја песната да скита низ дворот, или покрај реката/езерото/морскиот брег河湖海,уживајте во цвеќињата и месечевата ноќ

_20210920122658_20210920122709

露从今夜白 Росата е бела од вечерва

月是故乡明 Месечината е светла во родниот град

Тален Хардвер Ви посакува Среќен Кинески фестивал на средината на есента 4

Премиум квалитет, предност во цената, само контактирајте со Талсен

Whatsapp: + 86- 13929891220

Или е-пошта:tallsenhardware@tallsen.com

Споделете го она што го сакате


Препорачан за тебе.
нема податок
Контактирај се со нас.
Постојано се стремиме само кон постигнување на вредноста на клиентите
Решенија:
Адреса
TALLSEN Innovation and Technology Industrial, Jinwan SouthRoad, ZhaoqingCity, провинцијата Гуангдонг, П. R. КинаName
нема податок
Авторски права © 2023 TALLSEN HARDWARE - lifisher.com | Тајп 
detect