loading
Производи
Производи

Како да ја извадите фиоката за лизгање

Фиоките во животот се многу напнати работи. Тие се лесни за употреба и имаат силни перформанси за декорација. Тие исто така можат да ги сокријат сите нешта во животот и да ги уредат другите простори. Но, сега повеќето од нив се фиоки за слајдови, кои не можат да се отстранат додека се чека. Дали е зачинета, како да ја извадам фиоката за слајдови? На што треба да обрнам внимание кога купувам фиоки? Ајде да имаме кратки прашања со уредникот подолу.

Повлечете ја фиоката на многу долга должина, можете да го видите вториот дел од шината, само треба да го отворите бајонетот што ги фиксира двете шини, а фиоката на лизгачката шина може да се извади. Начинот на вадење на лизгачката шина од три дела е ист, а другиот е лизгачки. Откако ќе се извлече фиоката на шината, ќе има зашилено копче од двете страни. Притиснете го и слушнете звук на кликање и фиоката може да се извади.

Споделете го она што го сакате


Препорачан за тебе.
нема податок
Контактирај се со нас.
Постојано се стремиме само кон постигнување на вредноста на клиентите
Решенија:
Адреса
TALLSEN Innovation and Technology Industrial, Jinwan SouthRoad, ZhaoqingCity, провинцијата Гуангдонг, П. R. КинаName
нема податок
Авторски права © 2023 TALLSEN HARDWARE - lifisher.com | Тајп 
detect