loading
Производи
Производи

Талсен ви ја претставува нашата модерна фабрика во Кина

ZHAOQING TALLSEN HARDWARE CO., LTD. се наоѓа во Жаокинг, познат град во провинцијата Гуангдонг, Кина. Со цел да се воспостави светски репер бренд во индустријата за хардвер за мебел за домови, TALLSEN е специјализиран за истражување, производство, маркетинг, обезбедување висококвалитетен хардвер и стремеж да изгради најдобра платформа за снабдување. „Повлечење промени и постигнување на секој друг“ -TALLSEN сега има професионален тим од повеќе од 80 луѓе, 500 ㎡ маркетинг центар, изложба за трговија и е-трговска платформа, кои обезбедуваат професионални ланциски решенија за агенција и продажба. Со внимателна услуга, производите се извезуваат во повеќе од 60 земји и го освоија признанието и довербата на домашните и странските партнери.

TALLSEN потекнува од Германија и целосно го наследува германскиот стил на прецизно производство. Кога беше воведен во Кина, совршено се совпаѓаше со напредните производствени принципи на Кина. TALLSEN го истражи меѓународниот пазар и освои светско признание и слава со нашата континуирана потрага по иновации, професионално истражување и развој и строга контрола на квалитетот. Во иднина, TALLSEN ќе се концентрира на дизајнот на производите, така што ќе се остварат повеќе одлични идеи, очекувајќи ја вредноста на нашите производи што ја споделуваат и во кои уживаат луѓето насекаде низ светот.

Споделете го она што го сакате


Препорачан за тебе.
нема податок
Контактирај се со нас.
Постојано се стремиме само кон постигнување на вредноста на клиентите
Решенија:
Адреса
TALLSEN Innovation and Technology Industrial, Jinwan SouthRoad, ZhaoqingCity, провинцијата Гуангдонг, П. R. КинаName
нема податок
Авторски права © 2023 TALLSEN HARDWARE - lifisher.com | Тајп 
detect