loading

Tallsen ju prezanton fabrikën tonë moderne në Kinë

ZHAOQING TALLSEN HARDWARE CO., LTD. ndodhet në Zhaoqing, një qytet i famshëm në Provincën Guangdong, Kinë. Me qëllimin e krijimit të një marke standarde mbarëbotërore në industrinë e pajisjeve të mobilimit të shtëpisë, TALLSEN është e specializuar në kërkimin, prodhimin, marketingun, ofrimin e pajisjeve me cilësi të lartë dhe përpjekjen për të ndërtuar platformën më të mirë të furnizimit. "Ndryshimet dhe arritjen e secilit të tjerë" -TALLSEN tani ka një skuadër profesionale me më shumë se 80 vetë, një qendër tregtare 500㎡, një ekspozitë tregtare dhe platformë e tregtare, që ofrojnë zgjidhje zinxhiri profesionale për agjensinë dhe shitjet. Me shërbim të kujdesshëm, produktet eksportohen në më shumë se 60 vende dhe kanë fituar njohjen dhe besimin e partnerëve vendas dhe të huaj.

TALLSEN ka origjinën nga Gjermania dhe trashëgon plotësisht stilin gjerman të prodhimit me saktësi. Kur u prezantua në Kinë, përputhej në mënyrë të përkryer me parimet e përparuara të prodhimit të Kinës. TALLSEN ka eksploruar tregun ndërkombëtar dhe ka fituar njohje dhe famë në mbarë botën me ndjekjen tonë të vazhdueshme të inovacionit, kërkimit dhe zhvillimit profesional dhe kontrollit të rreptë të cilësisë. Në të ardhmen, TALLSEN do të përqendrohet në dizajnin e produktit, në mënyrë që më shumë ide të shkëlqyera të realizohen, duke pritur me padurim vlerën e produkteve tona të përbashkëta dhe të shijuara nga njerëzit kudo në botë.

Ndani atë që ju pëlqen


Rekomandohet për ju.
nuk ka të dhëna
Bëhu në kontakt me ne.
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
nuk ka të dhëna
E drejta e autorit © 2023 TALLSEN HARDWARE - lifisher.com | Harta e faqes 
detect