loading
Производи
Производи
Извлечете ја корпата
Како практично и иновативно решение за складирање дизајнирано за модерни кујни,  Странична корпа за извлекување од кујната  е совршен за сопствениците на куќи кои сакаат да го максимизираат просторот за складирање и да ја зголемат пристапноста.
Кошницата е жичана корпа дизајнирана да се вклопи во основата или горните кујнски кабинети. Се одликува со уникатен дизајн кој ви овозможува лесно да ја извлечете корпата, што го прави неверојатно погодно за брзо и лесно враќање на предметите додека готвите.
Кошницата за извлекување на кујната нуди значителна предност бидејќи го максимизира капацитетот за складирање со својот напреден дизајн. Тоа ви овозможува да складирате поголем број предмети во истата област во споредба со конвенционалните кабинети, што го прави особено корисен за оние со компактни кујни или ограничен капацитет за складирање 
TALLSEN PO1056 е серија корпи за извлекување што се користат за складирање на кујнски материјали како што се шишиња за зачини и шишиња за вино итн. Оваа серија корпи за складирање има закривена рамна жичана структура, а површината е нано-суво обложена, што е безбедна и отпорна на гребење. 3-слоен дизајн за складирање, малиот кабинет реализира голем капацитет. Секое ниво на корпи за складирање има конзистентна структура за дизајн за да се создаде кохезивен идентитет. TALLSEN се придржува до меѓународната напредна технологија на производство, овластена од системот за управување со квалитет ISO9001, швајцарско тестирање за квалитет SGS и CE сертификација, Според стандардот на ЕУ EN1935, сите производи се во согласност со меѓународните стандарди
TALLSEN PO1046 е серија корпи што се извлекуваат за складирање на кујнски материјали како леб, зачини, пијалоци итн. Оваа сериска корпа има кружна лак структура, која е мазна и не ги гребе рацете. Двослојниот висок и низок дизајн го олеснува преземањето на предметите. Дното е опремено со марка за амортизирање на лизгачот, лесно се вчитуваат предмети од 30 кг. TALLSEN се придржува до меѓународната напредна технологија на производство, овластена од системот за управување со квалитет ISO9001, швајцарско тестирање за квалитет SGS и CE сертификација, Според стандардот на ЕУ EN1935, сите производи се во согласност со меѓународните стандарди
TALLSEN PO1067 е стилска и едноставна канта за отпадоци во кабинетот со вграден скриен дизајн за максимално искористување на кујнскиот простор. Дизајн на двојна кофа со голем капацитет од 30 литри, сортирање на суво и влажно ѓубре, лесно се чисти. Тивкото отворање и затворање на перничето го намалува шумот од домашниот живот. TALLSEN се придржува до меѓународната напредна технологија на производство, овластена од системот за управување со квалитет ISO9001, швајцарското тестирање за квалитет SGS и CE сертификатот, осигурува дека сите производи се усогласени со меѓународните стандарди
TALLSEN PO1061 е серија корпи за извлекување што се користат за чување шишиња со зачини и шишиња за пијалоци во кујната. Корпите за складирање од оваа серија имаат кружна структура во форма на лак, која е безбедна за допир без гребење на рацете. трислоен странично монтиран дизајн, мало куќиште на кабинетот за постигнување голем капацитет. Секое ниво на корпи за складирање има конзистентна структура за дизајн за да се создаде кохезивен идентитет. TALLSEN се придржува до меѓународната напредна технологија на производство, овластена од системот за управување со квалитет ISO9001, швајцарското тестирање за квалитет SGS и CE сертификатот, осигурува дека сите производи се усогласени со меѓународните стандарди
TALLSEN PO1055 е мултифункционална корпа за извлекување за чување кујнски прибор како што се шишиња за зачини, чинии и стапчиња за јадење, ножеви и даски за сечкање итн. Еден кабинет за сите ваши потреби за готвење. Дизајнот на вградениот кабинет се оддалечува од традиционалниот распоред на кујната. Кошницата за складирање од оваа серија прифаќа тркалезна жица со лачна структура, која е мазна и не ги гребе рацете. Хуманизираниот дизајн на сува и влажна преграда спречува стоката да стане влажна и мувлосана. Дизајнот со висока и ниска дислокација целосно го користи просторот на кабинетот. TALLSEN се придржува до меѓународната напредна технологија на производство, овластена од системот за управување со квалитет ISO9001, швајцарското тестирање на квалитетот SGS и CE сертификацијата, осигурувајќи дека сите производи се усогласени со меѓународните стандарди
TALLSEN PO1047 е серија корпи што се извлекуваат за чување шишиња со зачини и шишиња за вино во кујната. Кошницата за складирање на оваа серија има структура со заоблена и тркалезна линија, која се чувствува удобно и не ги гребе рацете. Ултра тесната странична корпа за извлекување е погодна за кујнски тесни кабинети, а двослојниот дизајн ги задоволува потребите за складирање на различни висини. Секое ниво на корпи за складирање има конзистентна структура за дизајн за да се создаде кохезивен идентитет. TALLSEN се придржува до меѓународната напредна технологија на производство, овластена од системот за управување со квалитет ISO9001, швајцарското тестирање за квалитет SGS и CE сертификатот, осигурува дека сите производи се усогласени со меѓународните стандарди
нема податок
Добавувач на додатоци за мебел Tallsen се истакнува во испораката на производи кои ги комбинираат функционалноста, цврстината и флексибилноста со искуството кое е лесно за корисниците.
Нашата широка експертиза и иновативниот пристап ни овозможуваат да понудиме приспособени решенија и приспособени производи за да ги задоволат индивидуалните потреби и преференци на нашите клиенти.
Најчесто поставувани прашања за добавувачот на додатоци за мебел Tallsen
1
Кој е стандардот за квалитет за додатоците за мебел и производите за фиоки на Tallsen?
Tallsen се придржува до европскиот стандард за инспекција EN1935, осигурувајќи дека сите негови производи се усогласени со стандардите за највисок квалитет
2
Што ги прави уникатни производите за мебел и слајдови за фиоки на Tallsen?
Tallsen нуди уникатен спој на наследството на германскиот бренд и кинеската генијалност, обезбедувајќи им на клиентите исплатливи, висококвалитетни производи
3
Дали Талсен има глобално присуство?
Да, Талсен има програми за соработка воспоставени во 87 земји, што го олеснува пристапот до широк спектар на домашни хардверски решенија
4
Дали Tallsen нуди сеопфатен асортиман на домашни хардверски производи?
Да, Талсен нуди целосна категорија на хардверски материјали за дома, вклучувајќи основни хардверски додатоци, складирање на кујнски хардвер и складирање хардвер во гардероба
5
Може ли да очекувам исклучителен квалитет, иновација и вредност од производите на Талсен?
Да, Tallsen е посветен на испорака на исклучителен квалитет, иновација и вредност, што го прави идеален партнер за сите ваши хардверски потреби
6
Кои придобивки ги нуди Tallsen како добавувач на додатоци за мебел и слајдови за фиоки?
Tallsen нуди сигурно и сеопфатно решение за сите ваши потреби за хардвер во домот, поддржано од неговата репутација за иновации, квалитет, вредност и услуги за клиентите
7
Како Tallsen ја одржува својата посветеност на квалитетот и иновациите?
Со интегрирање на наследството на германскиот бренд и кинеската генијалност во неговиот производствен процес и почитување на ригорозните стандарди за квалитет, Таласен гарантира дека неговите производи се безбедни, издржливи и економични
8
Може ли Tallsen да обезбеди сопствени решенија за додатоци за мебел и лизгалки за фиоки?
Да, Талсен е специјализиран за прилагодени хардверски решенија кои се грижат за специфичните преференци и барања на клиентите
9
Како Tallsen обезбедува задоволство на клиентите?
Талсен става висок приоритет на задоволството на клиентите, нудејќи врвна услуга за клиенти, поддршка и грижа после продажбата за да се осигура дека неговите клиенти го добиваат најдоброто можно искуство
10
Која е политиката на гаранција за додатоците за мебел и производите за фиоки на Tallsen?
Tallsen обезбедува гарантна политика за сите свои производи, осигурувајќи дека клиентите можат да веруваат дека нивните инвестиции се заштитени од дефекти и неисправности
Дали сте заинтересирани за Талсен?
Барате решенија за хардверски додатоци за да го подобрите квалитетот на вашите производи за мебел? Испратете порака сега, преземете го нашиот каталог за повеќе инспирација и бесплатни совети.
нема податок
Добри причини за работа
со Tallsen Drawer Slides Manufacturer

На денешниот глобален пазар кој брзо се развива, изборот на вистинскиот партнер за потребите на вашиот домашен хардвер е од најголема важност. Tallsen е германски бренд познат по своите беспрекорни стандарди и посветеност на квалитетот. Со уникатен спој на наследството на германскиот бренд и кинеската генијалност, Tallsen нуди широк спектар на хардвер за мебел што одговара на различните преференци на клиентите. Еве неколку убедливи причини зошто работата со Tallsen е вистинскиот избор за вашите домашни хардверски барања.


Прво и основно, репутацијата на Талсен како германски бренд доволно говори за нејзината посветеност на квалитетот и иновативноста. Германските брендови се светски познати по нивната инженерска моќ и внимание на деталите, што ги прави врвен избор за оние кои бараат сигурни и издржливи производи. Со интегрирање на кинеската генијалност во својот производствен процес, Талсен успешно го комбинира најдоброто од двата света, нудејќи им на клиентите висококвалитетни производи кои се исто така исплатливи.


Друг клучен аспект на привлечноста на Талсен е неговото придржување до европскиот стандард за инспекција EN1935. Овој строг пакет критериуми гарантира дека сите производи на Tallsen ги исполнуваат стандардите за највисок квалитет, давајќи им на клиентите мир на умот дека нивните домашни хардверски инвестиции се и безбедни и издржливи. Со Tallsen, можете да верувате дека добивате производи кои биле подложени на ригорозни тестирања и ги исполнуваат најстрогите меѓународни стандарди.


Глобалниот досег на Талсен е уште една причина да се размислува за соработка со брендот. Со програмите за соработка воспоставени во 87 земји, присуството на Талсен се чувствува низ целиот свет. Оваа широко распространета мрежа гарантира дека имате пристап до широк спектар на домашни хардверски решенија, без разлика каде се наоѓате. Посветеноста на Талсен за поттикнување силни односи со меѓународни партнери, исто така, значи дека можете да очекувате врвна услуга и поддршка за клиентите.


Понатаму, Tallsen нуди целосни категории на материјали за домашен хардвер, обезбедувајќи ви едношалтерски систем за сите ваши домашни хардверски потреби. Од основна хардверска галантерија до складирање на кујнски хардвер и складирање хардвер во гардероба, широката палета на производи на Tallsen го олеснува наоѓањето на сè што ви треба под еден покрив. Оваа погодност, заедно со репутацијата на брендот за квалитет и иновативност, го прави Tallsen идеален избор за оние кои бараат сеопфатно и сигурно решение за домашен хардвер.


Работејќи со Tallsen, можете да бидете сигурни дека соработувате со бренд посветен на испорака на исклучителен квалитет, иновација и вредност.

Преземете го нашиот каталог на хардверски производи
Барате решенија за хардверски додатоци за да го подобрите квалитетот на вашите производи за мебел? Испратете порака сега, преземете го нашиот каталог за повеќе инспирација и бесплатни совети.
нема податок
Дали имате прашања?
Контактирајте со нас сега.
Хардверски додатоци за вашите производи за мебел по мерка.
Добијте комплетно решение за хардверски додаток за мебел.
Добијте техничка поддршка за инсталација, одржување на хардверски додатоци & корекција.
Постојано се стремиме само кон постигнување на вредноста на клиентите
Решенија:
Адреса
TALLSEN Innovation and Technology Industrial, Jinwan SouthRoad, ZhaoqingCity, провинцијата Гуангдонг, П. R. КинаName
нема податок
Авторски права © 2023 TALLSEN HARDWARE - lifisher.com | Тајп 
detect