loading
Производи
Производи
Кошница со три страни
Кујнска тристрана корпа е суштинска и повеќенаменска опција за складирање дизајнирана специјално за современи кујни. Тој нуди огромна практичност и разноврсност, што го прави идеален избор за оние со ограничен простор во кујната или склоност кон подобрена организација и пристапност.
Обезбедува вредно решение за одржување на добро организирана и ненатрупана кујна. Неговиот иновативен дизајн располага со жичена корпа од три страни, што ви овозможува уредно и систематски да ги распоредите вашите кујнски прибор. Додека ефикасниот систем на организација обезбедува лесен пристап до предметите што ви се потребни, а со тоа ја зголемува удобноста и ефикасноста во вашите секојдневни кујнски рутини.
TALLSEN PO1063 е корпа за складирање што се извлекува. Оваа серија прифаќа минималистичка тркалезна линија и тристрана рамна структура на корпа, која е едноставна и елегантна во дизајнот, мазна и не ги гребе рацете. Оваа серија на корпи за извлекување е погодна за чување кујнски прибор и чинии во кујната. Едната корпа е повеќенаменска, со што целосно се користи просторот на кабинетот и се постигнува голем капацитет на мал простор. TALLSEN се придржува до меѓународната напредна технологија на производство, овластена од системот за управување со квалитет ISO9001, швајцарското тестирање за квалитет SGS и CE сертификатот, осигурува дека сите производи се усогласени со меѓународните стандарди
TALLSEN PO1062 е корпа за чување садови што се извлекува, која е погодна за чување садови и стапчиња за јадење во кујната. Дизајнот е стилски и врвен, искористувајќи го целосно просторот на кабинетот, постигнувајќи голем капацитет на мал простор. Кошницата за складирање на оваа серија прифаќа минималистичка тркалезна линија на тристрана структура, со технологија за зајакнување на заварување, која се чувствува мазно и не ги гребе рацете. TALLSEN се придржува до меѓународната напредна технологија на производство, овластена од системот за управување со квалитет ISO9001, швајцарското тестирање за квалитет SGS и CE сертификатот, осигурува дека сите производи се усогласени со меѓународните стандарди
нема податок
Добавувач на додатоци за мебел Tallsen испорачува уникатен спој на пријателство за корисникот, издржливост и приспособена удобност.
Уште повеќе, нашиот експертски тим комбинира големо искуство во индустријата со креативни иновации за да обезбеди приспособени решенија кои прецизно ги задоволуваат специфичните потреби на нашите клиенти 
Најчесто поставувани прашања за добавувачот на додатоци за мебел Tallsen
1
Кој е стандардот за квалитет за додатоците за мебел и производите за фиоки на Tallsen?
Tallsen се придржува до европскиот стандард за инспекција EN1935, осигурувајќи дека сите негови производи се усогласени со стандардите за највисок квалитет
2
Што ги прави уникатни производите за мебел и слајдови за фиоки на Tallsen?
Tallsen нуди уникатен спој на наследството на германскиот бренд и кинеската генијалност, обезбедувајќи им на клиентите исплатливи, висококвалитетни производи
3
Дали Талсен има глобално присуство?
Да, Талсен има програми за соработка воспоставени во 87 земји, што го олеснува пристапот до широк спектар на домашни хардверски решенија
4
Дали Tallsen нуди сеопфатен асортиман на домашни хардверски производи?
Да, Талсен нуди целосна категорија на хардверски материјали за дома, вклучувајќи основни хардверски додатоци, складирање на кујнски хардвер и складирање хардвер во гардероба
5
Може ли да очекувам исклучителен квалитет, иновација и вредност од производите на Талсен?
Да, Tallsen е посветен на испорака на исклучителен квалитет, иновација и вредност, што го прави идеален партнер за сите ваши хардверски потреби
6
Кои придобивки ги нуди Tallsen како добавувач на додатоци за мебел и слајдови за фиоки?
Tallsen нуди сигурно и сеопфатно решение за сите ваши потреби за хардвер во домот, поддржано од неговата репутација за иновации, квалитет, вредност и услуги за клиентите
7
Како Tallsen ја одржува својата посветеност на квалитетот и иновациите?
Со интегрирање на наследството на германскиот бренд и кинеската генијалност во неговиот производствен процес и почитување на ригорозните стандарди за квалитет, Таласен гарантира дека неговите производи се безбедни, издржливи и економични
8
Може ли Tallsen да обезбеди сопствени решенија за додатоци за мебел и лизгалки за фиоки?
Да, Талсен е специјализиран за прилагодени хардверски решенија кои се грижат за специфичните преференци и барања на клиентите
9
Како Tallsen обезбедува задоволство на клиентите?
Талсен става висок приоритет на задоволството на клиентите, нудејќи врвна услуга за клиенти, поддршка и грижа после продажбата за да се осигура дека неговите клиенти го добиваат најдоброто можно искуство
10
Која е политиката на гаранција за додатоците за мебел и производите за фиоки на Tallsen?
Tallsen обезбедува гарантна политика за сите свои производи, осигурувајќи дека клиентите можат да веруваат дека нивните инвестиции се заштитени од дефекти и неисправности
Дали сте заинтересирани за Талсен?
Барате решенија за хардверски додатоци за да го подобрите квалитетот на вашите производи за мебел? Испратете порака сега, преземете го нашиот каталог за повеќе инспирација и бесплатни совети.
нема податок
Добри причини за работа
со Tallsen Drawer Slides Manufacturer

На денешниот глобален пазар кој брзо се развива, изборот на вистинскиот партнер за потребите на вашиот домашен хардвер е од најголема важност. Tallsen е германски бренд познат по своите беспрекорни стандарди и посветеност на квалитетот. Со уникатен спој на наследството на германскиот бренд и кинеската генијалност, Tallsen нуди широк спектар на хардвер за мебел што одговара на различните преференци на клиентите. Еве неколку убедливи причини зошто работата со Tallsen е вистинскиот избор за вашите домашни хардверски барања.


Прво и основно, репутацијата на Талсен како германски бренд доволно говори за нејзината посветеност на квалитетот и иновативноста. Германските брендови се светски познати по нивната инженерска моќ и внимание на деталите, што ги прави врвен избор за оние кои бараат сигурни и издржливи производи. Со интегрирање на кинеската генијалност во својот производствен процес, Талсен успешно го комбинира најдоброто од двата света, нудејќи им на клиентите висококвалитетни производи кои се исто така исплатливи.


Друг клучен аспект на привлечноста на Талсен е неговото придржување до европскиот стандард за инспекција EN1935. Овој строг пакет критериуми гарантира дека сите производи на Tallsen ги исполнуваат стандардите за највисок квалитет, давајќи им на клиентите мир на умот дека нивните домашни хардверски инвестиции се и безбедни и издржливи. Со Tallsen, можете да верувате дека добивате производи кои биле подложени на ригорозни тестирања и ги исполнуваат најстрогите меѓународни стандарди.


Глобалниот досег на Талсен е уште една причина да се размислува за соработка со брендот. Со програмите за соработка воспоставени во 87 земји, присуството на Талсен се чувствува низ целиот свет. Оваа широко распространета мрежа гарантира дека имате пристап до широк спектар на домашни хардверски решенија, без разлика каде се наоѓате. Посветеноста на Талсен за поттикнување силни односи со меѓународни партнери, исто така, значи дека можете да очекувате врвна услуга и поддршка за клиентите.


Понатаму, Tallsen нуди целосни категории на материјали за домашен хардвер, обезбедувајќи ви едношалтерски систем за сите ваши домашни хардверски потреби. Од основна хардверска галантерија до складирање на кујнски хардвер и складирање хардвер во гардероба, широката палета на производи на Tallsen го олеснува наоѓањето на сè што ви треба под еден покрив. Оваа погодност, заедно со репутацијата на брендот за квалитет и иновативност, го прави Tallsen идеален избор за оние кои бараат сеопфатно и сигурно решение за домашен хардвер.


Работејќи со Tallsen, можете да бидете сигурни дека соработувате со бренд посветен на испорака на исклучителен квалитет, иновација и вредност.

Преземете го нашиот каталог на хардверски производи
Барате решенија за хардверски додатоци за да го подобрите квалитетот на вашите производи за мебел? Испратете порака сега, преземете го нашиот каталог за повеќе инспирација и бесплатни совети.
нема податок
Дали имате прашања?
Контактирајте со нас сега.
Хардверски додатоци за вашите производи за мебел по мерка.
Добијте комплетно решение за хардверски додаток за мебел.
Добијте техничка поддршка за инсталација, одржување на хардверски додатоци & корекција.
Постојано се стремиме само кон постигнување на вредноста на клиентите
Решенија:
Адреса
TALLSEN Innovation and Technology Industrial, Jinwan SouthRoad, ZhaoqingCity, провинцијата Гуангдонг, П. R. КинаName
нема податок
Авторски права © 2023 TALLSEN HARDWARE - lifisher.com | Тајп 
detect