loading

Aksesorë për ruajtjen e kuzhinës

Dizajni i tij unik dhe materiali me cilësi të lartë ofrojnë disa përparësi. Është i fortë dhe i besueshëm për përdorim afatgjatë. Ndërsa veçoritë e tij shumëfunksionale ju lejojnë të ruani enët e ndryshme të kuzhinës si thika, lugë, pirunë dhe gjëra të tjera thelbësore, duke e bërë gatimin e vaktit të lehtë. Është e lehtë për t'u pastruar, duke ju kursyer kohë dhe përpjekje për të ruajtur pamjen e saj. Për më tepër, madhësia e tij kompakte siguron që nuk do të zërë shumë hapësirë ​​në tavanin tuaj ose në dollapët e kuzhinës, duke e mbajtur kështu kuzhinën tuaj pa rrëmujë. Në përgjithësi, të Tallsen Aksesorë për ruajtjen e kuzhinës ofron disa avantazhe që e bëjnë atë një domosdoshmëri për çdo kuzhinë.


nuk ka të dhëna
Të gjitha Produktet
PO1179 dera e ngritjes inteligjente e qelqit, zgjuarsia e aliazh alumini të qëndrueshme dhe të forcuar të qelqit transparent, integrimi i bukur i zgjuar, për të krijuar një kuzhinë praktike dhe të bukur të preferuar të re. Korniza e aliazhit të aluminit, me rezistencën e saj të shkëlqyeshme ndaj presionit të erës dhe rezistencës ndaj korrozionit, ndërton një themel të fortë strukturor për trupin e derës për të siguruar që pavarësisht nga rrjedha e viteve, ai mund të ruajë të njëjtën cilësi të fortë. Paneli i xhamit të kalbur, me transmetimin e tij të shkëlqyer të dritës dhe rezistencën e fortë ndaj goditjes, lejon që drita e brendshme të kalojë lirshëm, duke krijuar një efekt vizual të ndritshëm dhe transparent, duke garantuar siguri gjatë përdorimit
Ashensori elektrik i qelqit të krahut lëkundës Tallsen PO6257, me dizajnin e tij unik ngritës elektrik, me xham të kalitur me cilësi të lartë dhe material aliazh alumini, për të krijuar objekte magazinimi të bukura dhe praktike. Ai jo vetëm që mund të përballojë lehtësisht nevoja të ndryshme ruajtjeje, por edhe të realizojë telekomandë dhe menaxhim inteligjent përmes funksioneve inteligjente të zërit dhe lidhjes WIFI, duke e bërë jetën tuaj më të përshtatshme dhe efikase. Në të njëjtën kohë, pas përpunimit të sipërfaqes me oksidim të imët dhe ruajtja e ngjyrës primare të xhamit, duke e bërë pamjen e përgjithshme më atmosferë të nivelit të lartë, të përsosur në një sërë ambientesh shtëpiake
Shporta e ngritjes elektrike vertikale inteligjente TallsenPO6120, në kërkim të përdorimit efikas të hapësirës dhe bashkëjetesës inteligjente të përshtatshme të shtëpisë moderne, shporta e ngritjes elektrike vertikale inteligjente dallohet me konceptin e saj unik të dizajnit. Imagjinoni, me një fjalë të thjeshtë ose prekje të gishtit, enët, thikat, erëzat, etj. në shtëpinë tuaj do të ngrihet dhe do të bjerë me hijeshi sipas zemrës suaj, pa u përkulur për të zgjatur dorën, gjithçka është në kontroll. Ky nuk është vetëm një risi e metodave tradicionale të ruajtjes, por edhe një interpretim i thellë i jetës cilësore. E ndërtuar me kornizë xhami të kalitur me rezistencë të lartë dhe material aliazh alumini, është i bukur dhe i qëndrueshëm, duke shtuar një prekje të teknologjisë së ardhshme në hapësirën e shtëpisë tuaj
Këndi magjik i xhamit të kabinetit të kuzhinës TALLSEN PO6153 është bërë nga xhami i kalitur me cilësi të lartë, duke siguruar qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj dëmtimeve. Përdorimi i tij afatgjatë e bën atë një zgjedhje të besueshme për çdo hapësirë ​​kuzhine
Aksesorët e kabinetit të kuzhinës TALLSEN PO6092 Rafti i enëve me tërheqje poshtë është projektuar për të maksimizuar hapësirën e ruajtjes në kuzhinën tuaj. Duke shfrytëzuar hapësirën e lartë të kabinetit, kjo raft enësh ndihmon në përmirësimin e përdorimit të hapësirës dhe krijimin e një ambienti kuzhine më të rregullt dhe më të organizuar. Me dizajnin e tij elegant, ai i shton një prekje delikatesë dekorit të kuzhinës tuaj
Shporta e qelqit për ruajtjen e kabinetit të kuzhinës TALLSEN përmban një dizajn me dy shtresa, duke lejuar përdorimin maksimal të hapësirës për të përshtatur nevojat e ruajtjes me lartësi të ndryshme. Ky dizajn inovativ siguron mundësi efikase dhe të organizuara ruajtjeje për gjërat thelbësore të kuzhinës suaj
TALLSEN PO1056 është një seri shportash tërheqëse që përdoren për të ruajtur furnizimet e kuzhinës, si shishet e erëzave dhe shishet e verës etj. Kjo seri koshash magazinimi adopton një strukturë teli të sheshtë të lakuar dhe sipërfaqja është e veshur me nano të thatë, e cila është e sigurt dhe rezistente ndaj gërvishtjeve. Dizajni i ruajtjes me 3 shtresa, kabineti i vogël realizon kapacitet të madh. Çdo shtresë e koshave të magazinimit përmban një strukturë të qëndrueshme dizajni për të krijuar një identitet koheziv. TALLSEN i përmbahet teknologjisë së përparuar ndërkombëtare të prodhimit, të autorizuar nga sistemi i menaxhimit të cilësisë ISO9001, testimi zviceran i cilësisë SGS dhe certifikimi CE, Sipas standardit të BE-së EN1935, të gjitha produktet përputhen me standardet ndërkombëtare
TALLSEN PO1046 është një seri shportash që tërhiqen për të ruajtur furnizimet e kuzhinës si bukë, erëza, pije, etj. Kjo shportë seri ka një strukturë harkore rrethore, e cila është e lëmuar dhe nuk gërvisht duart. Dizajni me dy shtresa të larta dhe të ulëta e bën të lehtë marrjen e artikujve. Pjesa e poshtme është e pajisur me rrëshqitëse amortizimi të markës, që ngarkon lehtësisht artikujt 30 kg. TALLSEN i përmbahet teknologjisë së përparuar ndërkombëtare të prodhimit, të autorizuar nga sistemi i menaxhimit të cilësisë ISO9001, testimi zviceran i cilësisë SGS dhe certifikimi CE, Sipas standardit të BE-së EN1935, të gjitha produktet përputhen me standardet ndërkombëtare
Nëse jeni duke kërkuar për një enë të përshtatshme për ruajtjen e kuzhinës Pull Out për kuzhinën tuaj, ky kënd magjik Soft-Stop është zgjidhja më e mirë për ju. Këndet magjike TALLSEN Soft-Stop janë bërë prej çeliku inox SUS304 me cilësi të lartë, i cili është rezistent ndaj korrozionit dhe konsumit. Këndi Magjik Soft-Stop është shporta më e shitur e TALLSEN-it për ruajtjen e kuzhinës me një sipërfaqe të elektrizuar dhe një rezistencë të lartë ndaj oksidimit. Dizajn unik me tërheqje të plotë për qasje të lehtë te artikujt. Produkti ka një dizajn me dy rreshta, me dy shtresa për ruajtjen e zonave
TALLSEN PO1067 është një kosh plehrash elegant dhe i thjeshtë kabineti me një dizajn të fshehur të integruar për të maksimizuar përdorimin e hapësirës së kuzhinës. Dizajni i kovës së dyfishtë me kapacitet të madh 30L, renditja e mbeturinave të thata dhe të lagështa, e lehtë për t'u pastruar. Hapja dhe mbyllja e heshtur e jastëkut, zvogëlon zhurmën e jetës në shtëpi. TALLSEN i përmbahet teknologjisë së përparuar ndërkombëtare të prodhimit, të autorizuar nga sistemi i menaxhimit të cilësisë ISO9001, testimi zviceran i cilësisë SGS dhe certifikimi CE, siguron që të gjitha produktet të përputhen me standardet ndërkombëtare
TALLSEN PO1063 është një shportë ruajtëse e tërhequr, Kjo seri adopton një linjë minimaliste të rrumbullakët dhe strukturë të shportës së sheshtë me tre anë, e cila është e thjeshtë dhe elegante në dizajn, e lëmuar dhe nuk gërvisht duart. Kjo seri koshash tërheqëse është e përshtatshme për ruajtjen e enëve të kuzhinës dhe tasave në kuzhinë. Një kosh është me shumë qëllime, duke shfrytëzuar plotësisht hapësirën e kabinetit dhe duke arritur kapacitet të madh në një hapësirë ​​të vogël. TALLSEN i përmbahet teknologjisë së përparuar ndërkombëtare të prodhimit, të autorizuar nga sistemi i menaxhimit të cilësisë ISO9001, testimi zviceran i cilësisë SGS dhe certifikimi CE, siguron që të gjitha produktet të përputhen me standardet ndërkombëtare
TALLSEN PO1062 është një shportë për ruajtjen e enëve me tërheqje, e cila është e përshtatshme për ruajtjen e enëve dhe shkopinjve në kuzhinë. Dizajni është elegant dhe i nivelit të lartë, duke shfrytëzuar plotësisht hapësirën e kabinetit, duke arritur kapacitet të madh në një hapësirë ​​të vogël. Shporta e ruajtjes së kësaj serie adopton një strukturë minimaliste me vijë të rrumbullakët me tre anë, me teknologji të përforcimit të saldimit, e cila ndihet e lëmuar dhe nuk gërvisht duart. TALLSEN i përmbahet teknologjisë së përparuar ndërkombëtare të prodhimit, të autorizuar nga sistemi i menaxhimit të cilësisë ISO9001, testimi zviceran i cilësisë SGS dhe certifikimi CE, siguron që të gjitha produktet të përputhen me standardet ndërkombëtare
nuk ka të dhëna
Zbuloni katalogun tonë të shportës me katër anë tani! Organizoni hapësirën tuaj me stil dhe funksionalitet. Shkarkoni sot!
nuk ka të dhëna
Eksploroni katalogun Tallsen Bread Basket tani! Ngritni përvojën tuaj të ngrënies me shportat tona elegante dhe funksionale të bukës
nuk ka të dhëna
Tallsen  Aksesorë për ruajtjen e kuzhinës Furnizues siguron një përzierje unike të prakticitetit, qëndrueshmërisë dhe personalizimit duke qenë e lehtë për t'u përdorur.
Me përvojë dhe kreativitet të gjerë, ne ofrojmë shërbime dhe produkte krejtësisht të porositura për secilin prej klientëve tanë.
TALLSEN furnizon aksesorë mobiljesh me cilësi të lartë, të tilla si sisteme sirtarësh metalikë, mentesha dhe susta gazi
TALLSEN ka një R të aftë&Ekipi D, secili me vite përvojë në dizajnimin e produktit dhe patenta të shumta kombëtare të shpikjeve
Sirtarët metalikë janë të lehtë për t'u mirëmbajtur pasi kanë nevojë vetëm për fshirje periodike me një leckë të lagur. Përveç kësaj, këto sirtarë janë të papërshkueshëm nga njollat ​​dhe aromat, ndërsa janë gjithashtu rezistente ndaj formimit të ndryshkut
nuk ka të dhëna

FAQ rreth furnizuesit të aksesorëve të mobiljeve Tallsen

1
Cili është standardi i cilësisë për aksesorët e mobiljeve dhe produktet e sirtarëve të Tallsen?
Tallsen i përmbahet standardit evropian të inspektimit EN1935, duke siguruar që të gjitha produktet e tij të jenë në përputhje me standardet e cilësisë më të lartë
2
Çfarë i bën unike aksesorët e mobiljeve dhe produktet e sirtarëve të Tallsen?
Tallsen ofron një përzierje unike të trashëgimisë së markës gjermane dhe zgjuarsisë kineze, duke u ofruar klientëve produkte me kosto efektive dhe me cilësi të lartë
3
A ka Tallsen një prani globale?
Po, Tallsen ka programe bashkëpunimi të krijuara në 87 vende, duke e bërë të lehtë aksesin në një gamë të gjerë zgjidhjesh harduerike shtëpiake
4
A ofron Tallsen një gamë gjithëpërfshirëse të produkteve harduerike shtëpiake?
Po, Tallsen ofron një kategori të plotë të furnizimeve të pajisjeve të shtëpisë, duke përfshirë aksesorët bazë të harduerit, ruajtjen e pajisjeve të kuzhinës dhe ruajtjen e harduerit të garderobës
5
A mund të pres cilësi, inovacion dhe vlerë të jashtëzakonshme nga produktet e Tallsen?
Po, Tallsen është i përkushtuar të ofrojë cilësi, inovacion dhe vlerë të jashtëzakonshme, duke e bërë atë një partner ideal për të gjitha nevojat tuaja të harduerit të shtëpisë
6
Çfarë përfitimesh ofron Tallsen si furnizues i aksesorëve të mobiljeve dhe rrëshqitjeve të sirtarëve?
Tallsen ofron një zgjidhje të besueshme dhe gjithëpërfshirëse për të gjitha nevojat e pajisjeve të shtëpisë tuaj, të mbështetur nga reputacioni i saj për inovacionin, cilësinë, vlerën dhe shërbimin ndaj klientit
7
Si e ruan Tallsen angazhimin e tij ndaj cilësisë dhe inovacionit?
Duke integruar trashëgiminë e markës gjermane dhe zgjuarsinë kineze në procesin e saj të prodhimit dhe duke iu përmbajtur standardeve rigoroze të cilësisë, Tallasen siguron që produktet e saj të jenë të sigurta, të qëndrueshme dhe me kosto efektive.
8
A mund të ofrojë Tallsen zgjidhje me porosi për aksesorët e mobiljeve dhe rrëshqitjet e sirtarëve?
Po, Tallsen specializohet në zgjidhje harduerike të personalizuara që kujdesen për preferencat dhe kërkesat specifike të klientit
9
Si siguron Tallsen kënaqësinë e klientit?
Tallsen vendos një prioritet të lartë në kënaqësinë e klientit, duke ofruar shërbime të nivelit të lartë ndaj klientit, mbështetje dhe kujdes pas shitjes për të siguruar që klientët e tij të marrin përvojën më të mirë të mundshme
10
Cila është politika e garancisë për aksesorët e mobiljeve dhe produktet e sirtarëve të Tallsen?
Tallsen ofron një politikë garancie për të gjitha produktet e saj, duke siguruar që klientët mund të besojnë se investimet e tyre janë të mbrojtura nga defektet dhe keqfunksionimet
Të interesuar për Tallsen?
Po kërkoni zgjidhje për aksesorë harduerësh për të përmirësuar cilësinë e produkteve tuaja të mobiljeve? Dërgoni mesazh tani, Shkarkoni katalogun tonë për më shumë frymëzim dhe këshilla falas.
nuk ka të dhëna

Arsyet e mira për të punuar

me Tallsen Drawer Slides Manufacturer

Në tregun global të sotëm me zhvillim të shpejtë, zgjedhja e partnerit të duhur për nevojat e harduerit tuaj të shtëpisë është me rëndësi të madhe. Tallsen është një markë gjermane e njohur për standardet e saj të patëmetë dhe përkushtimin ndaj cilësisë. Me një përzierje unike të trashëgimisë së markës gjermane dhe zgjuarsisë kineze, Tallsen ofron një gamë të gjerë pajisjesh mobiljesh që plotësojnë preferencat e ndryshme të klientëve. Këtu janë disa arsye bindëse pse puna me Tallsen është zgjidhja e duhur për kërkesat e harduerit tuaj të shtëpisë.


Para së gjithash, reputacioni i Tallsen si një markë gjermane flet shumë për përkushtimin e tij ndaj cilësisë dhe inovacionit. Markat gjermane janë të njohura botërisht për aftësitë e tyre inxhinierike dhe vëmendjen ndaj detajeve, duke i bërë ato një zgjedhje kryesore për ata që kërkojnë produkte të besueshme dhe të qëndrueshme. Duke integruar zgjuarsinë kineze në procesin e saj të prodhimit, Tallsen kombinon me sukses më të mirën e të dy botëve, duke u ofruar klientëve produkte me cilësi të lartë që janë gjithashtu me kosto efektive.


Një aspekt tjetër kyç i apelit të Tallsen është respektimi i standardit evropian të inspektimit EN1935. Ky grup i rreptë kriteresh siguron që të gjitha produktet Tallsen të përmbushin standardet e cilësisë më të lartë, duke u dhënë klientëve paqe mendore se investimet e tyre në harduer shtëpiak janë të sigurta dhe të qëndrueshme. Me Tallsen, mund të besoni se po merrni produkte që i janë nënshtruar testeve rigoroze dhe që plotësojnë standardet më kërkuese ndërkombëtare.


Shtrirja globale e Tallsen është një arsye tjetër për të marrë në konsideratë punën me markën. Me programet e bashkëpunimit të krijuara në 87 vende, prania e Tallsen ndihet në të gjithë botën. Ky rrjet i përhapur siguron që ju të keni akses në një gamë të gjerë zgjidhjesh harduerësh për shtëpinë, pavarësisht se ku ndodheni. Angazhimi i Tallsen për të nxitur marrëdhënie të forta me partnerët ndërkombëtarë do të thotë gjithashtu se ju mund të prisni shërbim dhe mbështetje të nivelit të lartë ndaj klientit.


Për më tepër, Tallsen ofron kategori të plota të pajisjeve të pajisjeve shtëpiake, duke ju ofruar një dyqan me një ndalesë për të gjitha nevojat tuaja të pajisjeve të shtëpisë. Nga aksesorët bazë të harduerit deri te ruajtja e pajisjeve të kuzhinës dhe ruajtja e pajisjeve të garderobës, gama e gjerë e produkteve të Tallsen e bën të lehtë gjetjen e gjithçkaje që ju nevojitet nën një çati. Ky komoditet, i shoqëruar me reputacionin e markës për cilësinë dhe inovacionin, e bën Tallsen një zgjedhje ideale për ata që kërkojnë një zgjidhje gjithëpërfshirëse dhe të besueshme të pajisjeve të shtëpisë.


Duke punuar me Tallsen, mund të jeni të sigurt se po bashkëpunoni me një markë të përkushtuar për të ofruar cilësi, inovacion dhe vlerë të jashtëzakonshme.

Shkarkoni Katalogun tonë të Produkteve Hardware

Po kërkoni zgjidhje për aksesorë harduerësh për të përmirësuar cilësinë e produkteve tuaja të mobiljeve? Dërgoni mesazh tani, Shkarkoni katalogun tonë për më shumë frymëzim dhe këshilla falas.
nuk ka të dhëna
A keni ndonjë pyetje?
Na kontaktoni tani.
Pajisje harduerike të bëra me porosi për produktet tuaja të mobiljeve.
Merrni një zgjidhje të plotë për aksesorët e mobiljeve.
Merrni mbështetje teknike për instalimin, mirëmbajtjen e aksesorëve të harduerit & korrigjim.
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect