loading
Продукти
Продукти

Китай відсвяткував рекордну кількість 9 золотих медалей на Зимовій Олімпіаді в Пекіні

beijing winter olympics

На завершення зимових Олімпійських ігор у Пекіні в неділю Китай відсвяткував рекордну кількість золотих медалей, трохи випередивши Сполучені Штати та посівши третє місце в медальному заліку.

Традиційно набагато сильніший на літніх Олімпійських іграх, Китай заробив безпрецедентні дев'ять золотих медалей під час зимових змагань, які проводилися вдома, після того, як держава витратила ресурси на навчання.

До дня неділі щонайменше чотири популярні хештеги, пов’язані з найкращим уловом Китаю, отримали майже 200 мільйонів переглядів на платформі Weibo, схожій на Twitter.

Більша частина цього коментаря була настільки ж задоволена тим, що обіграли Сполучені Штати на одне місце, оскільки це був найкращий зимовий результат Китаю.

«Минулого року США випередили Китай на одну золоту медаль на літніх Олімпійських іграх, цього року Китай випередив США на одну медаль», — йдеться в коментарі, який поставили лайк понад 2800 разів.

Загалом збірна Китаю завоювала 15 медалей — дев'ять золотих, чотири срібні та дві бронзові.

olympics mascot

Дует з фігурного катання Хан Цун і Суй Веньцзін завоювали для країни останнє олімпійське золото — і побили попередній світовий рекорд — у емоційній події пар у суботу ввечері.

Зимова потужна Норвегія посіла перше місце з 16 золотими медалями та 37 золотими медалями. Німеччина, яка посіла друге місце, загалом отримала 12 золотих і 27 медалей.

«Я дуже пишаюся досягненнями китайської команди», — сказала 32-річна технічна працівниця Мін Жуй AFP у неділю, коли вона робила покупки з двома подругами біля олімпійського годинника зворотного відліку в одному з центральних районів Пекіна.

«Індустрія зимових видів спорту все ще знаходиться в зародковому стані, і багато спортсменів були обрані з інших видів спорту. Тож зайняти третє місце в медальному заліку, випередивши такі країни, як США та Канада, є справжнім досягненням».

Інвестиції Пекіна в розвиток зимових видів спорту виховали нове покоління зірок прориву.

Серед них чемпіонка зі сноуборду серед підлітків Су Імін і китайсько-американська лижниця Ейлін Гу, яка є найдивовижнішою китайською спортсменкою з двома золотими та однією срібною медалями.