loading
Kuti e hollë metalike për kabinet 1
Kuti e hollë metalike për kabinet 2
Kuti e hollë metalike për kabinet 3
Kuti e hollë metalike për kabinet 4
Kuti e hollë metalike për kabinet 5
Kuti e hollë metalike për kabinet 6
Kuti e hollë metalike për kabinet 7
Kuti e hollë metalike për kabinet 8
Kuti e hollë metalike për kabinet 9
Kuti e hollë metalike për kabinet 1
Kuti e hollë metalike për kabinet 2
Kuti e hollë metalike për kabinet 3
Kuti e hollë metalike për kabinet 4
Kuti e hollë metalike për kabinet 5
Kuti e hollë metalike për kabinet 6
Kuti e hollë metalike për kabinet 7
Kuti e hollë metalike për kabinet 8
Kuti e hollë metalike për kabinet 9

Kuti e hollë metalike për kabinet

Koleksioni SLIM METAL DRAWER BOX, koleksioni unik i TALLSEN, përfshin murin anësor,  Shina rrëshqitëse me mbyllje të butë me tre seksione dhe lidhëset e përparme dhe të pasme.

 

Thjeshtësia e dizajnit ju lejon ta kombinoni atë me çdo pajisje shtëpiake për ta bërë dizajnin e shtëpisë tuaj të shkëlqejë. Dizajni i murit anësor me sirtar ultra të hollë siguron që ju të mund të përdorni me efikasitet hapësirën tuaj të ruajtjes.

 

Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të madhësive në mënyrë që të gjeni produktin më të përshtatshëm për ju.

 

TALLSEN HARDWARE i përmbahet teknologjisë së përparuar ndërkombëtare të prodhimit, të autorizuar nga sistemi i menaxhimit të cilësisë ISO9001, testimi i cilësisë SGS zviceran dhe certifikimi CE, duke siguruar që të gjitha produktet të përputhen me standardet ndërkombëtare.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  jpg85-t3-scale100 (8)

  Materiale me cilësi të lartë

  Koleksioni SLIM METAL DRAWER BOX i TALLSEN mbart aftësitë dhe përpjekjet unike të projektimit të stilistëve, të cilët kanë zgjedhur me kujdes materialet e përdorura për të siguruar performancën më të mirë duke përdorur çelikun e galvanizuar për t'i rezistuar ndryshkut.


  Dizajni i hollë i sirtarit ju lejon të zgjeroni hapësirën tuaj të magazinimit në krahasim me KUTITË e tjera të sirtarit METAL, kështu që nuk duhet të vuani më nga mungesa e hapësirës së ruajtjes.

  Lehtë për t'u përdorur

  Dizajni i produktit është shumë njerëzor, duke lejuar heqjen dhe instalimin e shpejtë pa mjete, duke përmirësuar efikasitetin tuaj të punës.


  Kapaciteti i ngarkesës prej 40 kg dhe 80,000 cikle provash hapjeje dhe mbylljeje sigurojnë që produkti të mbetet i qëndrueshëm nën peshën ekstreme.

  jpg85-t3-scale100 (2) (3)
  jpg85-t3-scale100 (1) (3)

  Ndikimi i zhurmës

  Seria TALLSEN SLIM METAL DRAWER BOX i kushton rëndësi të madhe marrëdhënies midis njerëzve dhe mjedisit, prandaj produktet kanë një amortizues të integruar dhe hapen e mbyllen në heshtje, duke siguruar që jeta juaj të mos ndikohet nga zhurma.

  specifikat e produktit

  10 (7)
  15-2
  Kërkesat për hapësirën e kabinetit
  16 (8)
  Dimensionet e montimit të panelit të lidhësve të përparmë
  17 (11)
  Modeli i shpimit të panelit të përparmë
  18 (10)
  Dimensionet e montimit për pllakën e pasme

  Veçoritë e produktit

  png100-t3-scale100_看图王
  Materiale me cilësi të lartë
  Çelik i galvanizuar anti-korroziv
  png100-t3-scale100 (1)_看图王
  Në dispozicion
  E disponueshme në një gamë të gjerë madhësish dhe ngjyrash
  png100-t3-scale100 (2)_看图王
  Lehtë për t'u përdorur
  Instalim dhe heqje e lehtë, nuk nevojiten mjete
  png100-t3-scale100 (3)_看图王
  Kapacitet i larte
  Dizajn super i hollë i murit të sirtarit për rritjen e kapacitetit të ruajtjes
  png100-t3-scale100 (4)_看图王
  Ndikimi i zhurmës
  Amortizues i integruar për mbyllje të heshtur

  Veçoritë e produktit

  ● Çelik i galvanizuar kundër korrozionit


  ● E disponueshme në një gamë të gjerë madhësish dhe ngjyrash


  ● Instalim dhe heqje e lehtë, nuk nevojiten mjete


  ● Dizajn super i hollë i murit të sirtarit për rritjen e kapacitetit të ruajtjes


  ● Amortizues i integruar për mbyllje të heshtur

  6 (11)
  11 (7)

  Dizajn me skaj të drejtë 13 mm ultra të hollë

  Dizajni i skajit të drejtë ultra të hollë 13 mm, i shtrirë plotësisht, për të arritur hapësirë ​​më të madhe ruajtjeje, për të përmirësuar në mënyrë efektive performancën e ruajtjes dhe për të përmirësuar përvojën e përdoruesit.

  Pajisja amortizuese me cilësi të lartë

  Pajisja e amortizimit me cilësi të lartë mund të zvogëlojë efektivisht forcën e goditjes, në mënyrë që sirtari të mbyllet butësisht; sistemi i heshtjes siguron që sirtari të mund të shtyhet dhe tërhiqet në heshtje dhe pa probleme.

  12 (11)
  13 (7)

  SGCC/Fletë e galvanizuar

  Përdorni fletë SGCC/galvanizuar, rezistente ndaj ndryshkut dhe të qëndrueshme; e bardhë/gri hekuri opsionale, paneli i pasmë i ulët/mesatar/mesatar i lartë/i lartë opsional, për të zgjidhur një sërë zgjidhjesh sirtarësh.

  Ndihmë për montimin e panelit të sirtarit

  Ndihmat e instalimit të panelit të sirtarit dhe butonat e lëshimit të shpejtë mundësojnë që rrëshqitja të arrijë pozicionimin e shpejtë, instalimin dhe heqjen e shpejtë pa mjete, dhe në mënyrë më efektive të përmirësojë efikasitetin e instalimit.

  14 (8)
  15 (6)

  Kapaciteti ngarkues super dinamik 40 kg

  Kapaciteti ngarkues dinamik 40 kg, amortizimi me rul najloni me rezistencë të lartë siguron që sirtari të jetë i qëndrueshëm dhe i qetë edhe nën ngarkesë të plotë.

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect