loading
Qendra e Testimit Standard Evropian të Hardware Tallsen

Ai mbulon 200 metra katrorë dhe përmban më shumë se 10 njësi instrumentesh testimi eksperimentale me precizion të lartë, duke përfshirë testuesin e spërkatjes së kripës së menteshave, testuesin e çiklizmit me mentesha, testuesin e mbingarkesës së binarëve të rrëshqitjes, matësin e forcës së ekranit dixhital, testuesin e mekanikës universale dhe testuesin e fortësisë Rockwell, etj.


Qendra e eksperimenteve është në përputhje me standardin ndërkombëtar ISO dhe standardin evropian EN1935 për produktet e gatshme.


1 Vrazhdësia e trajtimit sipërfaqësor është më e vogël ose e barabartë me 6.3 UM;

2. Mentesha arrin 80,000 herë hapja dhe mbyllja me peshën 7.5 kg;

Varet e 3-të të hekurit arrijnë klasën e 9-të në testin e spërkatjes neutrale të kripës 48 orëshe ndërsa menteshat inox arrijnë në klasën e 10-të në testin e spërkatjes së kripës me acid 72 orësh;

4th Slide Rails arrijnë 80,000 herë hapje dhe mbyllje me peshën 35 kg.


Secila prej lidhjeve tona të prodhimit kontrollohet rreptësisht dhe prodhohet në përputhje me standardet gjermane të cilësisë. Pra, kjo është arsyeja pse Tallsen hyn shpejt në tregun ndërkombëtar dhe merr njohjen e gjerë.

nuk ka të dhëna
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect