loading
Ju lutemi na kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje

Informacioni i Kontaktit
Ofrimi i blerësve dhe përdoruesve nga 87 vende dhe rajone anembanë botës me një gamë të plotë zgjidhjesh harduerësh për shtëpi.
tubiao20 (2)
Tallsenhardware@tallsen.com
tubiao32
+86 18922635015
tubiao33
+86 18922635015
tubiao31
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
nuk ka të dhëna
A keni ndonjë pyetje?
Na kontaktoni tani.
Pajisje harduerike të bëra me porosi për produktet tuaja të mobiljeve.
Merrni një zgjidhje të plotë për aksesorët e mobiljeve.
Merrni mbështetje teknike për instalimin, mirëmbajtjen e aksesorëve të harduerit & korrigjim.
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect