loading
Fabrika moderne e pajisjeve kompjuterike Tallsen në Kinë

Tallsen është një markë me origjinë nga Gjermania, e cila trashëgon plotësisht standardet gjermane, me cilësi të shkëlqyera, kategori të plota dhe performancë me kosto të lartë.


Tuolsen Hardware tani ka një zonë industriale moderne standarde ISO 2500m², një qendër marketingu profesionale 200m², një sallë për përvojën e produktit prej 500m², një qendër testimi standard evropian EN1935 200m² dhe një qendër logjistike 1000m².


Ai përbëhet nga punëtoria e vulosjes, punëtoria e montimit të menteshave, punëtoria e montimit të spërkatjes së ajrit, punëtoria e montimit automatik të rrëshqitjes së sirtarëve, depoja e logjistikës, departamenti i kërkimit dhe zhvillimit, qendra e testimit të produktit, departamenti i kontrollit të cilësisë, punëtoria e paketimit dhe transportit.


Ne kemi një sistem të plotë të procesit të prodhimit standard 6S dhe ISO9001. Ne përpiqemi pa pushim për përsosmëri dhe cilësi, dhe inspektojmë tërësisht për të siguruar defekte zero

Cilësia e prodhimit
nuk ka të dhëna
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect