loadingnuk ka të dhëna
Arsye të mira për të punuar me ne

Zonat e ndryshme të banimit kanë kërkesa të ndryshme për formën dhe funksionin e mobiljeve. Dhe koleksioni ynë i produkteve të aksesorëve të mobiljeve ofron zgjidhjen perfekte për çdo ambient banimi dhe pune.

LIMITED SPACE, LIMITLESS HAPPINESS

Zgjidhje për ruajtjen e kuzhinës

Si një prodhues profesionist i pajisjeve shtëpiake, Tallsen synon t'u sigurojë konsumatorëve produkte harduerike funksionale të kuzhinës me cilësi të lartë dhe të cilësisë së lartë përmes inovacionit të teknologjisë dhe dizajnit. Dhe një seri produktesh të reja prezantohen për të përmbushur kërkesat gjithnjë e më të reja të tregut, si aksesorë për ruajtjen e kuzhinës, lavamanë kuzhine, rubinet, etj. Tallsen do të punojë gjithmonë për të përmbushur nevojat gjithnjë e më të përmirësuara të produkteve të klientëve, në mënyrë që të sjellë jetë të shëndetshme dhe të lumtur në kuzhinë për konsumatorët.

CHANGEABLE LIFE IN EVERY INCH

Zgjidhjet e ruajtjes në tualet

Zgjidhjet e ruajtjes së tualeteve Tallsen ofrojnë një shumëllojshmëri zgjidhjesh ruajtjeje për dollapët, rrobat, këpucët dhe më shumë për ju. Dhe linja e produkteve mbulon seritë yje kafe dhe seritë galaxy gri, të cilat përmbajnë artikuj të tillë si sistemet e organizimit të dollapëve, raftet e pantallonave, raftet e rrobave, raftet e këpucëve dhe grepa veshjesh. Për më tepër, sistemet tona të ruajtjes në tualet mund t'i ndihmojnë të rinjtë të mbajnë veshjet dhe aksesorët e tyre të organizuar, gjë që mund ta bëjë më të lehtë gjetjen e asaj që u nevojitet për të reduktuar rrëmujën dhe stresin.

THE PEACE IS HAPPINESS PURSUIT

Zgjidhje harduerike të dhomës së ndenjes

Pajisja e Tallsen's Livingroom ofron një vlerë të jashtëzakonshme pasi ofron një gamë të plotë të zgjidhjeve bazë harduerike për sistemet e sirtarit metalik, si p.sh. rrëshqitës sirtarë , menteshat e dyerve , burim gazi doreza, dhe më shumë. Dhe produktet tona janë të dizajnuara me komoditet në cilësi të lartë dhe përballueshmëri,  duke i bërë ato një zgjedhje ideale për pronarët e shtëpive që kërkojnë të përmirësojnë hapësirat e tyre të jetesës. Pra, në Tallsen, klientët mund të besojnë se po marrin pajisje me cilësi të lartë me një çmim konkurrues.

Mbështetja teknologjike e Tallsen

Prodhim i provuar & teknologjia e shërbimit përdoret për përmirësim proaktiv.

Dizajn superior i produkteve dhe shërbimeve.

Për të përmirësuar teknologjinë përmes shtrirjes së bashkëpunimit.

Per nje Për çdo pyetje, mund të na kontaktoni me postë dhe telefon, super inxhinieri ynë në departamentin e teknologjisë do të merret me problemin tuaj brenda 24 orëve në ditë pune.

Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect