loading
Produktet
Tallsen. Si private  Furnizuesi i aksesorëve të mobiljeve , ne jemi të përkushtuar të ofrojmë vlera të jashtëzakonshme për klientët tanë dhe do të ishim të nderuar të bashkëpunonim me ju për të arritur këtë qëllim. Faleminderit që keni marrë parasysh Tallsen! Nëse jeni të interesuar për sistemet tona të sirtarit metalik me cilësi të lartë, rrëshqitës sirtarë , mentesha , susta gazi, doreza, aksesorë për ruajtjen e kuzhinës, rubinetat e lavamanit të kuzhinës dhe pajisje për ruajtjen e garderobës, ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni  Ne e vlerësojmë interesin tuaj për ofertat tona inovative dhe të besueshme.
nuk ka të dhëna
Të gjitha Produktet
PO1179 dera e ngritjes inteligjente e qelqit, zgjuarsia e aliazh alumini të qëndrueshme dhe të forcuar të qelqit transparent, integrimi i bukur i zgjuar, për të krijuar një kuzhinë praktike dhe të bukur të preferuar të re. Korniza e aliazhit të aluminit, me rezistencën e saj të shkëlqyeshme ndaj presionit të erës dhe rezistencës ndaj korrozionit, ndërton një themel të fortë strukturor për trupin e derës për të siguruar që pavarësisht nga rrjedha e viteve, ai mund të ruajë të njëjtën cilësi të fortë. Paneli i xhamit të kalbur, me transmetimin e tij të shkëlqyer të dritës dhe rezistencën e fortë ndaj goditjes, lejon që drita e brendshme të kalojë lirshëm, duke krijuar një efekt vizual të ndritshëm dhe transparent, duke garantuar siguri gjatë përdorimit
Ashensori elektrik i qelqit të krahut lëkundës Tallsen PO6257, me dizajnin e tij unik ngritës elektrik, me xham të kalitur me cilësi të lartë dhe material aliazh alumini, për të krijuar objekte magazinimi të bukura dhe praktike. Ai jo vetëm që mund të përballojë lehtësisht nevoja të ndryshme ruajtjeje, por edhe të realizojë telekomandë dhe menaxhim inteligjent përmes funksioneve inteligjente të zërit dhe lidhjes WIFI, duke e bërë jetën tuaj më të përshtatshme dhe efikase. Në të njëjtën kohë, pas përpunimit të sipërfaqes me oksidim të imët dhe ruajtja e ngjyrës primare të xhamit, duke e bërë pamjen e përgjithshme më atmosferë të nivelit të lartë, të përsosur në një sërë ambientesh shtëpiake
Shporta e ngritjes elektrike vertikale inteligjente TallsenPO6120, në kërkim të përdorimit efikas të hapësirës dhe bashkëjetesës inteligjente të përshtatshme të shtëpisë moderne, shporta e ngritjes elektrike vertikale inteligjente dallohet me konceptin e saj unik të dizajnit. Imagjinoni, me një fjalë të thjeshtë ose prekje të gishtit, enët, thikat, erëzat, etj. në shtëpinë tuaj do të ngrihet dhe do të bjerë me hijeshi sipas zemrës suaj, pa u përkulur për të zgjatur dorën, gjithçka është në kontroll. Ky nuk është vetëm një risi e metodave tradicionale të ruajtjes, por edhe një interpretim i thellë i jetës cilësore. E ndërtuar me kornizë xhami të kalitur me rezistencë të lartë dhe material aliazh alumini, është i bukur dhe i qëndrueshëm, duke shtuar një prekje të teknologjisë së ardhshme në hapësirën e shtëpisë tuaj
Këndi magjik i xhamit të kabinetit të kuzhinës TALLSEN PO6153 është bërë nga xhami i kalitur me cilësi të lartë, duke siguruar qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj dëmtimeve. Përdorimi i tij afatgjatë e bën atë një zgjedhje të besueshme për çdo hapësirë ​​kuzhine
Aksesorët e kabinetit të kuzhinës TALLSEN PO6092 Rafti i enëve me tërheqje poshtë është projektuar për të maksimizuar hapësirën e ruajtjes në kuzhinën tuaj. Duke shfrytëzuar hapësirën e lartë të kabinetit, kjo raft enësh ndihmon në përmirësimin e përdorimit të hapësirës dhe krijimin e një ambienti kuzhine më të rregullt dhe më të organizuar. Me dizajnin e tij elegant, ai i shton një prekje delikatesë dekorit të kuzhinës tuaj
Shporta e qelqit për ruajtjen e kabinetit të kuzhinës TALLSEN përmban një dizajn me dy shtresa, duke lejuar përdorimin maksimal të hapësirës për të përshtatur nevojat e ruajtjes me lartësi të ndryshme. Ky dizajn inovativ siguron mundësi efikase dhe të organizuara ruajtjeje për gjërat thelbësore të kuzhinës suaj
SL4328 Soft Closing Undermount Slides është produkti i shitur i nxehtë i TALLSEN për rrëshqitjet e sirtarit me shtrirje të plotë, i cili përfshin rrëshqitjet e sirtarit me mbyllje të butë dhe çelësin e rregullimit 3D. Cilësia e produktit është prej çeliku të galvanizuar, i cili është shumë rezistent ndaj korrozionit. Produkti është projektuar me amortizues të integruar me cilësi të lartë që bëjnë një tërheqje të qetë dhe mbyllje të heshtur. TALLSEN i përmbahet teknologjisë së avancuar ndërkombëtare të prodhimit, të autorizuar nga sistemi i menaxhimit të cilësisë ISO9001, testimi zviceran i cilësisë SGS dhe certifikimi CE. Për sigurimin e cilësisë, të gjitha produktet e mbylljes së butë të sirtarit të TALLSEN janë testuar 80,000 herë për hapje dhe mbyllje, duke u siguruar që mund të përdorni ata pa merak
TË LLOJIT AMERIKAN FULL EXTENSION MBYLLJE TË BUTA RRAFSHIMET E SIRTARËVE NËNMOUNT ME ÇELËS 3D është shumë i përshtatshëm për ata që kanë nevojë për një sistem të besueshëm dhe të sigurt të dyerve rrëshqitëse dhe është gjithashtu një rrëshqitës popullor i sirtarëve të hedhjes në Amerikën e Veriut. Është një dizajn unik. Dizajni UNDERMOUNT DRAWER SLIDES do të thotë që rrëshqitja është e fshehur brenda kornizës së derës, duke ofruar një pamje moderne të hijshme që i përshtatet çdo brendshme. Për më tepër, rrëshqitjet e sirtarit UNDERMOUNT zvogëlojnë rrezikun e kërcitjes ose kërcitjes pasi nuk ka elementë të dalë. Tani, shumica e mobiljeve të nivelit të mesëm dhe të nivelit të lartë në vendet e zhvilluara në Evropë dhe në Shtetet e Bashkuara kanë adoptuar këtë lloj DRAWER SLIDES, të cilat mund të sigurojnë që sirtarët e kabinetit të jenë të qetë dhe të qetë kur tërhiqen dhe rikthimi është i butë . Rrëshqitëset e sirtarëve me mbyllje të buta, TIPI AMERIKAN, FULL EXTENSIO
Shtytja e plotë e zgjatjes së TALLSEN për të hapur rrëshqitjen e fshehur të sirtarit është një përparim në teknologjinë e vrapimit të fshehur. Ky produkt është projektuar për të siguruar një funksionim të qetë dhe pa probleme, duke ofruar gjithashtu një pamje të hijshme dhe moderne. Dizajni i rikuperimit mund të hapet me një buton dhe është i përshtatshëm për të nxjerrë sendet pa instaluar dorezën. Slides e plotë Extension Push to Open Undermount Drawer është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë të përmirësojnë sistemet e tyre të kabinetit me një zgjidhje të hijshme, moderne dhe funksionale
Rrëshqitëset e sirtarëve TË PLOTË TË SHTYTJES PËR TË HAPUR ME NDËRMARRËS 3D janë shina të fshehura me rikthim në Evropë dhe në vendet e Amerikës, për t'i mbajtur sirtarët tuaj me shtytje më të pastër dhe më të bukur. Pjesa e parë e pistës është projektuar për të thithur çdo ndikim, duke zvogëluar kështu dëmtimin ose rrezikun e lëndimit. Seksioni i dytë mundëson rrëshqitje të qetë dhe të lehtë, duke siguruar që dera të rrëshqasë pa mundim përgjatë trasesë. Së fundi, pjesa e tretë vepron si një tampon rikthimi, duke e shtyrë butësisht derën prapa në drejtim të kundërt, duke siguruar që sirtarët të mbyllen butësisht dhe në heshtje. Tani, shumica e mobiljeve të nivelit të mesëm dhe të nivelit të lartë në vendet e zhvilluara në Evropë dhe Shtetet e Bashkuara përdorin këtë lloj hekurudhe rrëshqitës, i cili mund të sigurojë që sirtarët e kabinetit të jenë të fortë kur dalin lart dhe të butë dhe të butë kur shtyhen. mbrapa. Rrëshqitëset e sirtarit NDËRMOUNT TË HAPUR TË TIPI
Slides i sirtarëve Push To Open i TALLSEN është produkti më i shitur i TALLSEN-it, i cili përfshin Slides dhe çelësin Push To Open Undermount Drawer Slides. Produkti është projektuar me një shtrirje të plotë të rrëshqitjeve të sirtarit me tre seksione që ju mundëson të nxirrni të gjithë sirtarët dhe sendet në thellësi të sirtarit mund të nxirren lehtësisht. Dizajni pa doreza, prekje e lehtë për t'u hapur, kursen kohë dhe përpjekje. TALLSEN i përmbahet teknologjisë së përparuar ndërkombëtare të prodhimit, të autorizuar nga sistemi i menaxhimit të cilësisë ISO9001, testimi zviceran i cilësisë SGS dhe certifikimi CE. Për sigurimin e cilësisë, të gjitha produktet e TALLSEN Push To Open Undermount Drawer Slides janë testuar 80,000 herë për hapje dhe mbyllje, duke u siguruar që mund të përdorni ato pa u shqetësuar
Rrëshqitjet e sirtarëve të jastëkut të poshtëm të TALLSEN është një komponent thelbësor i dollapëve moderne, duke siguruar funksionim të qetë dhe të qetë të sirtarëve, ndërsa ofron gjithashtu një pamje të hijshme dhe të efektshme. Kombinon veçori inteligjente plus veprim të shkëlqyer rrëshqitës për kabinetin modern të sotëm. Amortizuesi i tij i integruar i lëngshëm mund të realizojë mbyllje të butë të vazhdueshme dhe të qëndrueshme. Sistemi i rrëshqitjes lëviz pa asnjë zhurmë ose rezistencë të bezdisshme
nuk ka të dhëna
Furnizuesi i aksesorëve të mobiljeve Tallsen siguron një përzierje unike të prakticitetit, qëndrueshmërisë dhe personalizimit, të gjitha duke qenë të lehta për t'u përdorur.
Për secilin nga klientët tanë, ne   derdhim të gjithë përvojën dhe kreativitetin tonë në ofrojnë shërbime dhe produkte 100% individuale 
Aksesorë harduerik
TALLSEN është një furnizues i nivelit të lartë të Furnizuesit të Aksesorëve të Mobiljeve, duke ofruar një gamë të larmishme produktesh premium si sistemet e sirtarëve metalikë, menteshat dhe sustat me gaz.
R e TALLSEN&Ekipi D përbëhet nga stilistë me përvojë të produkteve, të cilët së bashku mbajnë patenta të shumta kombëtare të shpikjeve
Mirëmbajtja e sirtarëve metalikë të TALLSEN është e lehtë - thjesht fshijini ato me një leckë të lagur. Jo vetëm që janë rezistente ndaj njollave, aromave dhe korrozionit, por gjithashtu kërkojnë mirëmbajtje minimale
nuk ka të dhëna
FAQ rreth furnizuesit të aksesorëve të mobiljeve Tallsen
1
Cili është standardi i cilësisë për aksesorët e mobiljeve dhe produktet e sirtarëve të Tallsen?
Tallsen i përmbahet standardit evropian të inspektimit EN1935, duke siguruar që të gjitha produktet e tij të jenë në përputhje me standardet e cilësisë më të lartë
2
Çfarë i bën unike aksesorët e mobiljeve dhe produktet e sirtarëve të Tallsen?
Tallsen ofron një përzierje unike të trashëgimisë së markës gjermane dhe zgjuarsisë kineze, duke u ofruar klientëve produkte me kosto efektive dhe me cilësi të lartë
3
A ka Tallsen një prani globale?
Po, Tallsen ka programe bashkëpunimi të krijuara në 87 vende, duke e bërë të lehtë aksesin në një gamë të gjerë zgjidhjesh harduerike shtëpiake
4
A ofron Tallsen një gamë gjithëpërfshirëse të produkteve harduerike shtëpiake?
Po, Tallsen ofron një kategori të plotë të furnizimeve të pajisjeve të shtëpisë, duke përfshirë aksesorët bazë të harduerit, ruajtjen e pajisjeve të kuzhinës dhe ruajtjen e harduerit të garderobës
5
A mund të pres cilësi, inovacion dhe vlerë të jashtëzakonshme nga produktet e Tallsen?
Po, Tallsen është i përkushtuar të ofrojë cilësi, inovacion dhe vlerë të jashtëzakonshme, duke e bërë atë një partner ideal për të gjitha nevojat tuaja të harduerit të shtëpisë
6
Çfarë përfitimesh ofron Tallsen si furnizues i aksesorëve të mobiljeve dhe rrëshqitjeve të sirtarëve?
Tallsen ofron një zgjidhje të besueshme dhe gjithëpërfshirëse për të gjitha nevojat e pajisjeve të shtëpisë tuaj, të mbështetur nga reputacioni i saj për inovacionin, cilësinë, vlerën dhe shërbimin ndaj klientit
7
Si e ruan Tallsen angazhimin e tij ndaj cilësisë dhe inovacionit?
Duke integruar trashëgiminë e markës gjermane dhe zgjuarsinë kineze në procesin e saj të prodhimit dhe duke iu përmbajtur standardeve rigoroze të cilësisë, Tallasen siguron që produktet e saj të jenë të sigurta, të qëndrueshme dhe me kosto efektive.
8
A mund të ofrojë Tallsen zgjidhje me porosi për aksesorët e mobiljeve dhe rrëshqitjet e sirtarëve?
Po, Tallsen specializohet në zgjidhje harduerike të personalizuara që kujdesen për preferencat dhe kërkesat specifike të klientit
9
Si siguron Tallsen kënaqësinë e klientit?
Tallsen vendos një prioritet të lartë në kënaqësinë e klientit, duke ofruar shërbime të nivelit të lartë ndaj klientit, mbështetje dhe kujdes pas shitjes për të siguruar që klientët e tij të marrin përvojën më të mirë të mundshme
10
Cila është politika e garancisë për aksesorët e mobiljeve dhe produktet e sirtarëve të Tallsen?
Tallsen ofron një politikë garancie për të gjitha produktet e saj, duke siguruar që klientët mund të besojnë se investimet e tyre janë të mbrojtura nga defektet dhe keqfunksionimet
Të interesuar për Tallsen?
Po kërkoni zgjidhje për aksesorë harduerësh për të përmirësuar cilësinë e produkteve tuaja të mobiljeve? Dërgoni mesazh tani, Shkarkoni katalogun tonë për më shumë frymëzim dhe këshilla falas.
nuk ka të dhëna
Arsyet e mira për të punuar
me Tallsen Drawer Slides Manufacturer

Në tregun global të sotëm me zhvillim të shpejtë, zgjedhja e partnerit të duhur për nevojat e harduerit tuaj të shtëpisë është me rëndësi të madhe. Tallsen është një markë gjermane e njohur për standardet e saj të patëmetë dhe përkushtimin ndaj cilësisë. Me një përzierje unike të trashëgimisë së markës gjermane dhe zgjuarsisë kineze, Tallsen ofron një gamë të gjerë pajisjesh mobiljesh që plotësojnë preferencat e ndryshme të klientëve. Këtu janë disa arsye bindëse pse puna me Tallsen është zgjidhja e duhur për kërkesat e harduerit tuaj të shtëpisë.


Para së gjithash, reputacioni i Tallsen si një markë gjermane flet shumë për përkushtimin e tij ndaj cilësisë dhe inovacionit. Markat gjermane janë të njohura botërisht për aftësitë e tyre inxhinierike dhe vëmendjen ndaj detajeve, duke i bërë ato një zgjedhje kryesore për ata që kërkojnë produkte të besueshme dhe të qëndrueshme. Duke integruar zgjuarsinë kineze në procesin e saj të prodhimit, Tallsen kombinon me sukses më të mirën e të dy botëve, duke u ofruar klientëve produkte me cilësi të lartë që janë gjithashtu me kosto efektive.


Një aspekt tjetër kyç i apelit të Tallsen është respektimi i standardit evropian të inspektimit EN1935. Ky grup i rreptë kriteresh siguron që të gjitha produktet Tallsen të përmbushin standardet e cilësisë më të lartë, duke u dhënë klientëve paqe mendore se investimet e tyre në harduer shtëpiak janë të sigurta dhe të qëndrueshme. Me Tallsen, mund të besoni se po merrni produkte që i janë nënshtruar testeve rigoroze dhe që plotësojnë standardet më kërkuese ndërkombëtare.


Shtrirja globale e Tallsen është një arsye tjetër për të marrë në konsideratë punën me markën. Me programet e bashkëpunimit të krijuara në 87 vende, prania e Tallsen ndihet në të gjithë botën. Ky rrjet i përhapur siguron që ju të keni akses në një gamë të gjerë zgjidhjesh harduerësh për shtëpinë, pavarësisht se ku ndodheni. Angazhimi i Tallsen për të nxitur marrëdhënie të forta me partnerët ndërkombëtarë do të thotë gjithashtu se ju mund të prisni shërbim dhe mbështetje të nivelit të lartë ndaj klientit.


Për më tepër, Tallsen ofron kategori të plota të pajisjeve të pajisjeve shtëpiake, duke ju ofruar një dyqan me një ndalesë për të gjitha nevojat tuaja të pajisjeve të shtëpisë. Nga aksesorët bazë të harduerit deri te ruajtja e pajisjeve të kuzhinës dhe ruajtja e pajisjeve të garderobës, gama e gjerë e produkteve të Tallsen e bën të lehtë gjetjen e gjithçkaje që ju nevojitet nën një çati. Ky komoditet, i shoqëruar me reputacionin e markës për cilësinë dhe inovacionin, e bën Tallsen një zgjedhje ideale për ata që kërkojnë një zgjidhje gjithëpërfshirëse dhe të besueshme të pajisjeve të shtëpisë.


Duke punuar me Tallsen, mund të jeni të sigurt se po bashkëpunoni me një markë të përkushtuar për të ofruar cilësi, inovacion dhe vlerë të jashtëzakonshme.

Shkarkoni Katalogun tonë të Produkteve Hardware
Po kërkoni zgjidhje për aksesorë harduerësh për të përmirësuar cilësinë e produkteve tuaja të mobiljeve? Dërgoni mesazh tani, Shkarkoni katalogun tonë për më shumë frymëzim dhe këshilla falas.
nuk ka të dhëna
A keni ndonjë pyetje?
Na kontaktoni tani.
Pajisje harduerike të bëra me porosi për produktet tuaja të mobiljeve.
Merrni një zgjidhje të plotë për aksesorët e mobiljeve.
Merrni mbështetje teknike për instalimin, mirëmbajtjen e aksesorëve të harduerit & korrigjim.
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect