loading
TallsenHardware ka ndërtuar një ekip profesional R&D për të kërkuar vazhdimisht dhe pavarësisht dhe për të zhvilluar prodhime të reja funksionale. Tallsen ka fituar një numër patentash kombëtare të shpikjes, patentave të modeleve të përdorimit, njohje dhe besimi nga
2021 11 01
Me një qendër logjistike prej 1000 metrash katrorë, një sallë për përvojën e produktit prej 400 metrash katrorë dhe një laborator kërkimi dhe zhvillimi të produktit prej 100 metrash katrorë, hardueri Tallsen fokusohet në ofrimin e aksesorëve harduerikë me cilësi të lartë për
2021 02 03
Sistemi i produkteve harduerike Tallsen mbulon aksesorë të ndryshëm mobiljesh si menteshën, rrëshqitësin e sirtarit, dorezën, sustën me gaz, tampon, këmbën e divanit, këmbën e tavolinës dhe grepin e rrobave. Midis tyre, kapaciteti mujor i prodhimit, mentesha:6000000 copë, rrëshqitje sirtari:2
2021 02 03
Ekipi profesional R&D, pajisje të përparuar të prodhimit, integrimi i cilësisë, pamje e mirë, dhe funksionale të veçantë për të përmbushur nevojat e tregjeve të ndryshme lokalisht dhe jashtë vendit. Shërbim i vëmendshëm pas shitjes, teknologji e hollë e produktit
2021 02 03
Lajmet për mallrat po vijnë! Klientët që bashkëpunojnë për herë të parë me një porosi prej më shumë se 10,000 USD do të gëzojnë mbështetje materiale: tabela demonstruese të menteshave ose tabela të ekspozimit të produkteve. Çdo klient i kualifikuar mund të marrë 3-6 copë exq
2021 07 14
Qendra e Prodhimit të Hardwareve Modern të TALLSEN në China Kliko në lidhje për të parë Panorama VR Scenehttps://www. i lidhur-realitetit. Compania/15348, Kualiteti dhe Çmimiun AdvantageJust Contact Stephanie Tallsen për të marrë më shumë detaje
2021 07 19
Tallsen Hardware feston 72-vjetorin e themelimit të Republikës Popullore të Kinës! Gëzuar Ditën Kombëtare të Kinës! Ju uroj të gjithëve të lumtur, të shëndetshëm dhe të suksesshëm!Tallsen është ende online, thjesht mos ngurroni të lini mesazhin tuaj për harduerin
2021 10 01
Kina festoi një grumbullim rekord të medaljeve të arta ndërsa Lojërat Olimpike Dimërore të Pekinit përfunduan të dielën, duke mposhtur me vështirësi Shtetet e Bashkuara për t'u renditur e treta në numërimin e medaljeve. Tradicionalisht shumë më e fortë në Lojërat Verore, Kina fitoi një parakalim
2022 02 20
Çfarë jeni djema! Si jeni të gjithë! Do të kemi Vitin e Ri Kinez!恭喜发财!Kung Hei Fat Choy! Qofshi të begatë! Gezuar vitin e ri kinez!新年快乐! Ne do të kemi festën tonë nga 22 janari deri më 9 shkurt 2022. Sidoqoftë, thjesht lini lirisht tuajin
2022 01 19
TALLSEN aktualisht po bashkëpunon me disa kompani dekorimi. Kështu e miratojnë klientët cilësinë e produkteve TALLSEN
2022 06 09
nuk ka të dhëna
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect