loading
nuk ka të dhëna

Marka gjermane

Mjeshtëri kineze

TALLSEN ka origjinën nga Gjermania dhe trashëgon plotësisht stilin gjerman të prodhimit me saktësi. Kur u prezantua në Kinë, përputhej në mënyrë të përkryer me parimet e përparuara të prodhimit të Kinës. TALLSEN ka eksploruar tregun ndërkombëtar dhe ka fituar njohje dhe famë në mbarë botën me ndjekjen tonë të vazhdueshme të inovacionit, kërkimit dhe zhvillimit profesional dhe kontrollit të rreptë të cilësisë.

nuk ka të dhëna

Pajisje perfekte zgjidhje për amvisëri

Zonat e ndryshme të banimit kanë kërkesa të ndryshme për formën dhe funksionin e mobiljeve. Jon aksesorë mobiljesh koleksioni i produkteve ofron perfektin Aksesorë për ruajtjen e kuzhinës Dhe...   Pajisje për ruajtjen e veshjeve zgjidhje për çdo ambient banimi dhe pune.
Aksesorë për ruajtjen e kuzhinës
Hapësirë ​​e kufizuar, lumturi e pakufishme
nuk ka të dhëna
Jetë e ndryshueshme në çdo centimetër
nuk ka të dhëna
Zgjidhjet e harduerit të dhomës së ndenjes
Paqja është Ndjekja e Lumturisë
nuk ka të dhëna

Pajisjet më të shitura të shtëpisë

Përqendrohuni në furnizimin e aksesorëve më të mirë të mobiljeve në botë, si p.sh Sistemi i sirtarit metalik , Rrëshqitjet e sirtarit , Mentesha e dyerve , dhe rubinetat e lavamanit të kuzhinës. duke ndërtuar platformën më të mirë të furnizimit me harduer në industri. Cilësi e lartë, shumëllojshmëri dhe me kosto efektive. Profesionist R&Ekipi D, pajisjet e avancuara të prodhimit, cilësia, dizajni dhe veçoritë e veçanta që i përshtaten kërkesave të tregut.
Tallsen tre palosje rrëshqitje normale kushineta topin SL3453
TALLSEN THREE FOLDS NORMAL BARKING SLIDES është një pjesë harduerike e përdorur për të mbështetur funksionimin e qetë të sirtarëve në mobilje, dollapë dhe njësi të tjera magazinimi. Ato janë krijuar për të ofruar një platformë të qëndrueshme dhe të besueshme për sirtarët që të rrëshqasin brenda dhe jashtë pa mundim, duke i bërë ato një pjesë thelbësore të çdo dizajni modern të kabinetit ose mobiljeve. Përdorimi i TALLSEN THREE FOLDS NORMAL BARKING SLIDES siguron gjithashtu kapacitet më të lartë të ngarkesës, duke lejuar që sendet më të rënda të ruhen në sirtar pa u shqetësuar se rrëshqitjet do të thyhen ose ngecin. Rrëshqitësit e sirtarit me mbajtës topash ofrojnë disa avantazhe të dizajnit përveç avantazheve të tyre funksionale. Ato janë të disponueshme në një larmi madhësish dhe përfundimesh për t'iu përshtatur çdo dekori dhe mund të instalohen në orientime të ndryshme për t'iu përshtatur paraqitjeve specifike të sirtarëve. Kur zgjidhni rrëshqitësit e sirtarit me top, është e rëndësishme të merrni parasysh kapacitetin e ngarkesës së produktit, gjatësinë e zgjatjes dhe qëndrueshmërinë e përgjithshme. Kërkoni modele me vlerësime të peshës së lartë, me shtrirje të plotë
Tampon i plotë i zgjerimit të sirtarit nën montim Slides SL4336
Buferi i zgjatjes së plotë të TALLSEN's Undermount Drawer Slides është një rrëshqitës sirtar për sirtarët prej druri. Meqenëse hekurudha e rrëshqitjes është instaluar nën sirtar, stili dhe dizajni origjinal i produktit nuk do të ndryshohet. Për shkak të veçorisë së tyre të integruar të ngulitjes, e cila siguron mbylljen e qetë dhe të qetë të sirtarëve, pa asnjë goditje ose lëkundje. Produkti është projektuar me rula dhe dampers të integruar me cilësi të lartë që bëjnë një tërheqje të qetë dhe mbyllje të heshtur
Rrëshqitjet e sirtarit me jastëk poshtë montimit SL4321
Rrëshqitjet e sirtarëve të jastëkut të poshtëm të TALLSEN është një komponent thelbësor i dollapëve moderne, duke siguruar funksionim të qetë dhe të qetë të sirtarëve, ndërsa ofron gjithashtu një pamje të hijshme dhe të efektshme. Kombinon veçori inteligjente plus veprim të shkëlqyer rrëshqitës për kabinetin modern të sotëm. Amortizuesi i tij i integruar i lëngshëm mund të realizojë mbyllje të butë të vazhdueshme dhe të qëndrueshme. Sistemi i rrëshqitjes lëviz pa asnjë zhurmë ose rezistencë të bezdisshme
Kuti e hollë metalike për kabinet
Koleksioni SLIM METAL DRAWER BOX, koleksioni unik i TALLSEN, përfshin murin anësor, shiritin rrëshqitës me mbyllje të butë me tre seksione dhe lidhëset e përparme dhe të pasme. Thjeshtësia e dizajnit ju lejon ta kombinoni atë me çdo pajisje shtëpiake për ta bërë dizajnin e shtëpisë tuaj të shkëlqejë. Dizajni i murit anësor me sirtar ultra të hollë siguron që ju të mund të përdorni me efikasitet hapësirën tuaj të ruajtjes. Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të madhësive në mënyrë që të gjeni produktin më të përshtatshëm për ju. TALLSEN HARDWARE i përmbahet teknologjisë së përparuar ndërkombëtare të prodhimit, të autorizuar nga sistemi i menaxhimit të cilësisë ISO9001, testimi i cilësisë SGS zviceran dhe certifikimi CE, siguron që të gjitha produktet të përputhen me standardet ndërkombëtare
Mentesha hidraulike me kapëse filxhan Tallsen 40 mm TH4029
Mentesha HIDRAULIKE TALLSEN CLIP-ON KUPA 40mm, madhësia e vrimës së kupës së menteshës 40mm, e përshtatshme për panele më të trasha të dyerve të mobiljeve. Dizajn me instalim të shpejtë, instalim dhe çmontim i lehtë, thjesht shtypni butësisht bazën, duke shmangur çmontimin e shumëfishtë dhe dëmtimin e derës së kabinetit, i lehtë dhe i përshtatshëm për t'u përdorur. Krahu ndihmës mbrojtës i përmirësuar, forcë hapëse dhe mbyllëse më uniforme, me amortizues hidraulik, hapje dhe mbyllje të heshtur, duke ju dhënë një përvojë përdorimi të rehatshme dhe të qetë. Në procesin e prodhimit, duke iu përmbajtur teknologjisë së avancuar ndërkombëtare, TALLSEN 40mm CUP CLIP-ON HYDRAULIC HINGE kanë kaluar certifikimin ISO9001 të sistemit të menaxhimit të cilësisë, plotësisht në përputhje me testin zviceran të cilësisë SGS dhe certifikimin CE, të gjitha produktet përputhen me standardet ndërkombëtare dhe cilësia dhe siguria janë të garantuara
nuk ka të dhëna
Të interesuar për Tallsen?
Po kërkoni zgjidhje për aksesorë harduerësh për të përmirësuar cilësinë e produkteve tuaja të mobiljeve? Dërgoni mesazh tani, Shkarkoni katalogun tonë për më shumë frymëzim dhe këshilla falas.
nuk ka të dhëna

Rreth Tallsen

Tallsen është një ndërmarrje e pajisjeve shtëpiake që integron R&D, prodhimi dhe shitje. Tallsen ka një zonë moderne industriale me 13,000 ㎡, një qendër marketingu 200 ㎡, një qendër testimi produktesh 200 ㎡, një sallë ekspozite me 500 ㎡, një qendër logjistike me 1,000 ㎡. Tallsen është gjithmonë i përkushtuar për të krijuar produkte harduerike shtëpiake me cilësi superiore të industrisë.


Ndërkohë, Tallsen ka krijuar një ekip profesional marketingu prej më shumë se 80 punonjësish në kombinimin e ERP, sistemit të menaxhimit CRM dhe modelit të marketingut të platformës elektronike O2O, duke u ofruar blerësve dhe përdoruesve nga 87 vende dhe rajone të botës një gamë të plotë të zgjidhje harduerike në shtëpi.

Rrjeti i shitjeve
Tallsen ka krijuar një ekip profesional marketingu prej më shumë se 80 punonjësish në kombinimin e ERP, sistemit të menaxhimit CRM dhe modelit të marketingut të platformës së tregtisë elektronike O2O, duke u ofruar blerësve dhe përdoruesve nga 87 vende dhe rajone në mbarë botën një gamë të plotë të pajisjeve shtëpiake. Zgjidhjet.
Zonë moderne industriale
Salla e ekspozitave
1px
Qendër testimi
1px
Qendra e Logjistikës
1px
Qendra e marketingut
1px
80+
Ekipi i marketingut
nuk ka të dhëna
Rrjeti i Shitjeve Tallsen

Tallsen ka krijuar një ekip profesional marketingu prej më shumë se 80 punonjësish në kombinimin e ERP, sistemit të menaxhimit CRM dhe modelit të marketingut të platformës së tregtisë elektronike O2O, duke u ofruar blerësve dhe përdoruesve nga 87 vende dhe rajone në mbarë botën një gamë të plotë të pajisjeve shtëpiake. Zgjidhjet. Tallsen ka një zonë moderne industriale me 13,000 ㎡, një qendër marketingu 200 ㎡, një qendër testimi produktesh 200 ㎡, një sallë ekspozite me 500 ㎡, një qendër logjistike me 1,000 ㎡.

Zonë moderne industriale
Sallë ekspozite
Qendra e testimit të produktit
Qendër marketingu
nuk ka të dhëna
THAT'S WHY JOIN TALLSEN
Tërheqja e investimeve në nivel global

Për agjentët e shkëlqyer që arrijnë standardet e xhiros dhe më lart, selia do të japë një bonus zbritje hap pas hapi.

nuk ka të dhëna
Rrjeti i shitjeve Tallsen
Tallsen ka krijuar një ekip profesional marketingu prej më shumë se 80 punonjësish në kombinimin e ERP, sistemit të menaxhimit CRM dhe modelit të marketingut të platformës së tregtisë elektronike O2O, duke u ofruar blerësve dhe përdoruesve nga 87 vende dhe rajone në mbarë botën një gamë të plotë të pajisjeve shtëpiake. Zgjidhjet. Tallsen ka një zonë moderne industriale me 13,000 ㎡, një qendër marketingu 200 ㎡, një qendër testimi produktesh 200 ㎡, një sallë ekspozite me 500 ㎡, një qendër logjistike me 1,000 ㎡.
Zonë moderne industriale
Sallë ekspozite
Qendra e testimit të produktit
Qendër marketingu
nuk ka të dhëna
Të interesuar për TALLSEN?

Po kërkoni zgjidhje për aksesorë harduerësh për të përmirësuar cilësinë e produkteve tuaja të mobiljeve? Dërgoni mesazh tani, Shkarkoni katalogun tonë për më shumë frymëzim dhe këshilla falas.

Lajmet e fundit
Tallsen është një markë harduerësh që trashëgon frymën e mjeshtërisë gjermane dhe aplikon konceptin superior të prodhimit për të mbështetur shëndetin dhe lumturinë për qindra miliona familje.
Lëre.’s gërmoni në rolin thelbësor të shportave të ruajtjes së kuzhinës, jepni këshilla kryesore për përdorimin e tyre, eksploroni lloje të ndryshme të përshtatshme për një kuzhinë modulare dhe përshkruani faktorët që duhen marrë parasysh kur zgjidhni shportën e përsosur për nevojat tuaja.
2024 04 25
Shportat e tërhequra kanë revolucionarizuar organizimin e kuzhinës, duke ofruar një përzierje të dobisë dhe komoditetit që zgjidhjet tradicionale të ruajtjes nuk mund të përputhen
2024 04 25
Nëse është rrëshqitjet e sirtarit qendror Ose sirtar kuzhine rrëshqitje , duhet të keni parasysh faktorë të ndryshëm duke përcaktuar cilat slides sirtarë do të jenë ato të duhurat për ju
2024 04 25
Garderobë Magazinimi hardueri është thelbësor për krijimin e dollapëve funksionalë dhe të organizuar duke ruajtur një estetikë elegante
2023 12 20
nuk ka të dhëna
A keni ndonjë pyetje?
Na kontaktoni tani.
Pajisje harduerike të bëra me porosi për produktet tuaja të mobiljeve.
Merrni një zgjidhje të plotë për aksesorët e mobiljeve.
Merrni mbështetje teknike për instalimin, mirëmbajtjen e aksesorëve të harduerit & korrigjim.

Keni një pyetje?

Mos ngurroni të kontaktoni me ne

Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect