loading

Rrëshqitjet e sirtarit me kushineta topash

i Tallsenit rrëshqitje të sirtarit të kushinetave vijnë me disa avantazhe që i bëjnë të dallohen në treg. Së pari, rregullimi me shumë drejtime është i disponueshëm për një sërë madhësish dhe llojesh sirtarësh. Për më tepër, çeliku i galvanizuar rezistent ndaj korrozionit ofron qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi për të reduktuar kostot e mirëmbajtjes. Së fundi, këto rrëshqitës sirtarë janë të lehtë për t'u instaluar dhe hequr, duke i bërë ato të përshtatshme dhe efikase. Prandaj, pse të mos zgjidhni Tallsen për një zgjidhje të besueshme dhe efikase të rrëshqitjes së sirtarëve?
TALLSEN THREE FOLDS NORMAL BALL BEARING SLIDES is a piece of hardware used to support the smooth operation of drawers in furniture, cabinets, and other storage units. They are designed to provide a solid and reliable platform for drawers to slide in and out effortlessly, making them an essential part of any modern cabinet or furniture design. The use of TALLSEN THREE FOLDS NORMAL BALL BEARING SLIDES also provides higher load capacity, allowing heavier items to be stored in the drawer without worrying about the slides breaking or getting stuck. Ball-bearing drawer slides offer several design advantages in addition to their functional advantages. They are available in a variety of sizes and finishes to match any decor and can be installed in different orientations to suit specific drawer layouts. When selecting ball-bearing drawer slides, it is important to consider the product's load capacity, extension length, and overall durability. Look for models with high weight ratings, full exten
Rrëshqitëset me topin TALLSEN THREE FOLDS SOFT CLOSING është pajisja që përdoret për të mbështetur funksionimin e qetë të sirtarëve në mobilje, dollapë dhe njësi të tjera magazinimi, duke shfaqur teknologjinë e mbylljes së butë për të ndihmuar në parandalimin e mbylljes së sirtarëve dhe shkaktimit të dëmtimit. Sirtari do të përdorë presionin hidraulik për të ngadalësuar shpejtësinë kur mbyllet në distancën e fundit, duke reduktuar forcën e goditjes dhe duke formuar një efekt të rehatshëm mbylljeje, edhe nëse sirtari shtyhet fort, ai do të mbyllet butë, duke siguruar lëvizje të përsosur, të butë dhe i qetë. Ato janë krijuar për të siguruar sirtarët me një platformë të fortë dhe të besueshme që lejon sirtarët të rrëshqasin brenda dhe jashtë pa mundim, dhe shinat e rrëshqitjes me jastëk i bëjnë mobiljet më të pasura dhe ndjenja e butë dhe e heshtur e bën shtëpinë më të ngrohtë dhe më të rehatshme. Procesi i prodhimit të rrëshqitjeve me toptha me toptha me mbyllje të bu
TALLSEN THREE FOLDS Soft close BALL BEARING SLIDES është një sistem kërcimi sirtar i realizuar nga amortizimi i pranverës në pistë bazuar në parimin e hekurudhës udhëzuese automatike të rikthimit. Lëvizja e butë e sistemit të ri të sustave të shinave udhëzuese siguron një nivel të lartë komoditeti kur tërhiqni sirtarët pa doreza, dhe pa doreza sirtarësh për të mos prishur vizionin modern të vijave të drejta të mobiljeve. Dyert dhe sirtarët e mobiljeve hapen me një lëvizje të tyre. Pavarësisht se ku lëvizni pjesën e përparme, sirtari del lehtë dhe pa probleme. Kur mbyllet, sirtari mbyllet përsëri plotësisht dhe mirë, duke reduktuar konsumimin, duke e lejuar sirtarin të mbyllet në heshtje dhe duke mbrojtur mobiljet. TALLSEN THREE FOLDS Soft close BALL KARING SLIDES mund të përdoren në skenarë të ndryshëm si dollapët e mobiljeve civile, dollapët e mobiljeve për zyra, dollapët, sirtarët e dollapëve, dollapët e sirtarëve të zyrës, dollapët, dollapët e banjës, etj. Është
nuk ka të dhëna
Tallsen është një prodhuesi kryesor i rrëshqitjeve të sirtarëve që ofron një gamë të gjerë produktesh të dizajnuara për të përmbushur nevojat specifike të klientëve. Rrëshqitësit tanë të sirtarit janë bërë nga materiale me cilësi të lartë për të garantuar qëndrueshmëri dhe performancë të shkëlqyer. Me veçori si funksionimi i qetë, instalimi i lehtë dhe përmirësimet e sigurisë, ato ofrojnë komoditet të pashembullt. Proceset tona moderne të prodhimit sigurojnë që produktet tona të jenë miqësore dhe ergonomike. Rrëshqitësit tanë të sirtarëve janë gjithashtu të disponueshëm në një sërë madhësish dhe kapacitetesh peshe për të përshtatur nevoja të ndryshme. Dhe për ata me kërkesa unike, ne ofrojmë zgjidhje të përshtatura që nuk kursejnë cilësinë. Prandaj, pse të mos zgjidhni rrëshqitjet e sirtarit të Tallsen për një përzierje të pashembullt të besueshmërisë dhe përsosmërisë? 
Prodhuesi i sirtarit TALLSEN fokusohet në cilësinë e produktit, për të arritur këtë qëllim, ne përdorim çelik të galvanizuar me cilësi të lartë për rrëshqitjet tona të sirtarit, të cilat kanë veti të jashtëzakonshme kundër korrozionit dhe antioksidimit. Si rezultat, produkti ynë ofron qëndrueshmëri dhe besueshmëri të pashembullt.
Të pajisura me një buton instalimi dhe heqjeje me një prekje, produktet tona janë të shpejta dhe pa mundim në instalim dhe çmontim, duke kursyer kohë dhe duke reduktuar vështirësinë e punës
Slides TALLSEN janë të disponueshme me rregullim 1D / 3D, duke mundësuar rregullime me shumë drejtime me lehtësi, dhe sistemi i integruar i amortizimit siguron një mbyllje të qetë dhe të qetë të sirtarëve, duke ofruar një përvojë premium të përdoruesit
Me një profesionist R&Ekipi D, TALLSEN posedon përvojë të gjerë në dizajnimin e produkteve dhe ka marrë një mori patentash kombëtare për inovacione
nuk ka të dhëna

Si profesionist Prodhuesi i rrëshqitjeve të sirtarëve dhe Furnizuesi Drawer Slides, TALLSEN ofron produkte me cilësi të lartë me shërbime të shkëlqyera para-shitjes dhe pas shitjes, si dhe çmime konkurruese. Ndër produktet harduerike të TALLSEN, TALLSEN Drawer Slide është më i popullarizuari dhe ka marrë vlerësime nga klientët e ndërmarrjeve vendase dhe të huaja që nga lëshimi i tij.


Dizajnerët e lartë të TALLSEN kanë zhvilluar serinë Drawer Slide për të përfshirë funksione të ndryshme, cilësi të lartë dhe çmime të përballueshme, duke i bërë ata një zgjedhje ideale për bizneset e projektimit dhe prodhimit të mobiljeve. Linja e produkteve përfshin një gamë të gjerë opsionesh, të tilla si Slides Undermount Drawer, Ball Bearing Slides, dhe Rrëshqitjet e sirtarit me detyrë të rëndë . Të gjitha rrëshqitjet e sirtarëve të TALLSEN janë bërë prej çeliku të galvanizuar me cilësi të lartë, duke siguruar rezistencë ndaj korrozionit dhe konsumit, dhe mund të përballojnë një kapacitet ngarkese maksimale prej 30 kg.


Produktet Drawer Slide janë të dizajnuara me funksione të shumta dhe mbështesin rregullimin me shumë drejtime, dhe pajisja e integruar e buferit mundëson mbyllje të qetë. TALLSEN i përmbahet standardeve gjermane të prodhimit dhe ndjek në mënyrë rigoroze kërkesat e testimit të standardit evropian EN1935. Të gjitha produktet e Drawer Slide duhet të kalojnë testet e ngarkesës, 50,000 teste të qëndrueshmërisë së ciklit dhe procese të tjera testimi. TALLSEN përpiqet t'u ofrojë klientëve produkte të cilësisë më të lartë dhe synon të bëhet shitësi më i madh në botë i Drawer Slides 

FAQ

1
Çfarë janë rrëshqitjet e sirtarëve?
Rrëshqitjet e sirtarëve janë komponentë harduerikë që lejojnë hapjen dhe mbylljen e sirtarëve pa probleme dhe efikasitet
2
Çfarë lloje rrëshqitëse sirtarësh prodhon prodhuesi?
Prodhuesi ynë i rrëshqitjeve të sirtarit prodhon një sërë rrëshqitëse sirtarësh, duke përfshirë rrëshqitës me mbajtës topash, rrëshqitës me mbyllje të butë, rrëshqitës nën montim dhe rrëshqitës të rëndë
3
Cilat materiale përdoren në prodhimin e rrëshqitjeve të sirtarëve?
Rrëshqitësit e sirtarëve zakonisht bëhen prej çeliku, alumini ose plastika, në varësi të llojit specifik të rrëshqitjes dhe preferencave të prodhuesit
4
Çfarë kapaciteti peshe kanë rrëshqitjet tuaja të sirtarit?
Prodhuesi ynë prodhon rrëshqitës sirtarë me kapacitete peshe që variojnë nga 50 lbs deri në 500 lbs, në varësi të modelit specifik të rrëshqitjes
5
A mund të blej rrëshqitës sirtarë në madhësi të personalizuara?
Po, prodhuesi ynë mund të prodhojë rrëshqitës sirtarë në dimensione të personalizuara për t'iu përshtatur nevojave tuaja specifike
6
Çfarë lloj garancie vijnë me rrëshqitjet tuaja të sirtarit?
Prodhuesi ynë ofron një garanci të kufizuar për të gjitha rrëshqitjet e sirtarit, duke mbuluar defektet ose problemet me procesin e prodhimit
7
A mund të porosis rrëshqitës sirtarë në sasi të mëdha?
Po, ne mund të ofrojmë rrëshqitës sirtarësh në sasi të mëdha për prodhuesit, prodhuesit e kabineteve dhe profesionistë të tjerë që kanë nevojë për sasi të mëdha pajisjesh
8
Sa kohë duhet për të marrë porosinë time të rrëshqitjeve të sirtarëve?

Koha e dërgimit për porositë e rrëshqitjeve të sirtarëve do të ndryshojë në varësi të produktit specifik dhe sasisë së porositur, por prodhuesi ynë përpiqet t'i përmbushë porositë sa më shpejt që të jetë e mundur.

Përjetoni lëvizjen pa probleme me rrëshqitjet e sirtarit me mbajtës topash TALLSEN. Zhyt në katalogun tonë B2B për zgjidhje të krijuara me saktësi. Shkarkoni katalogun PDF të rrëshqitjeve të sirtarit të kushinetave TALLSEN për të ripërcaktuar funksionalitetin e qetë në modelet tuaja
nuk ka të dhëna
A keni ndonjë pyetje?
Na kontaktoni tani.
Pajisje harduerike të bëra me porosi për produktet tuaja të mobiljeve.
Merrni një zgjidhje të plotë për aksesorët e mobiljeve.
Merrni mbështetje teknike për instalimin, mirëmbajtjen e aksesorëve të harduerit & korrigjim.
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect