loading

Mentesha e derës

Me veçoritë e tij të pashembullta dhe cilësinë e nivelit të lartë, produkti ynë është një prerje mbi të tjerat  Së pari, është krijuar nga çelik inox premium për forcë dhe qëndrueshmëri të pashembullt. Jo vetëm që ofron instalim të lehtë dhe mirëmbajtje pa probleme, por përfundimi i tij i lëmuar dhe i lëmuar shton një prekje estetike. Karakteristikat rezistente ndaj ndryshkut sigurojnë jetëgjatësinë e tij, edhe në kushte të vështira të motit. Ajo që e veçon menteshën e dyerve të Tallsen është shkathtësia e saj, e përshtatshme për një gamë të gjerë dyersh, duke përfshirë dollapët, dollapët dhe dollapët. Prandaj, pse të mos përjetoni besueshmërinë dhe funksionalitetin e menteshës sonë të dyerve duke rritur tërheqjen vizuale të hapësirës suaj.


Mentesha e derës HG4430 e Tallsen është prej çeliku inox me cilësi të lartë, me një përfundim të praruar dhe ka forcë dhe stil. Është një lloj i zakonshëm i menteshave. Dizajni i menteshës është i fortë dhe fleksibël. Mund të mbështesë derën më të rëndë duke arritur funksionim të qetë dhe të qetë. Është një zgjedhje ideale për çdo familje apo ndërmarrje moderne
Mentesha e rëndë e fshehur e derës prej çeliku inox HG4330 është mentesha më e shitur e prapanicës e Tallsen. Është një nga pajisjet inteligjente, i përbërë nga menteshat dhe aksesorët në modë, dhe i pajtueshëm me të gjitha dorezat. Nga pjesa e brendshme e kabinetit, njëra fletë ngjitet në kornizë dhe tjetra ngjitet në pjesën e pasme të derës. Mentesha e rëndë- dizajni i detyrës siguron që ato mund të mbështesin edhe dyert më të rënda, duke i bërë ato ideale për aplikime komerciale dhe rezidenciale njësoj
Mentesha e dyerve të TALLSEN-it të bëra nga çelik inox me cilësi të lartë me një fund të zezë bronzi të lyer me vaj (ORB) ofrojnë një opsion elegant dhe të qëndrueshëm për çdo shtëpi ose biznes. Dizajni i menteshës është i fortë dhe fleksibël. Mentesha e derës janë të qëndrueshme dhe instalohen pa probleme. Mund të mbështesë derën më të rëndë duke arritur funksionim të qetë dhe të qetë. Finitura praktike dhe unike e menteshës e bën atë një zgjedhje të shkëlqyer për njerëzit që kërkojnë pamje tradicionale dhe të hollë
Mentesha e dyerve me kushineta me top çeliku të zi mat HG4331 janë llojet më të shitura të Tallsen. Mentesha është bërë prej çeliku inox 201 të fortë dhe me cilësi të lartë me finiturë të zezë mat. Mentesha e derës mbyllet dhe hapet lehtë nga kushineti top brenda. Është ideal për dyer prej druri ose metali me peshë të mesme deri në të rëndë. Mentesha jonë e derës është projektuar për të ofrojnë qëndrueshmëri dhe stil, duke i bërë ato një investim të shkëlqyer për çdo pronar prone
nuk ka të dhëna
Hapni në inovacion me menteshat e dyerve TALLSEN. Katalogu ynë B2B shfaq inxhinieri precize dhe dizajn të përjetshëm. Shkarkoni katalogun PDF të menteshave të derës TALLSEN për të ripërcaktuar funksionalitetin e derës
nuk ka të dhëna
A keni ndonjë pyetje?
Na kontaktoni tani.
Pajisje harduerike të përshtatura për produktet tuaja të mobiljeve.
Merrni një zgjidhje të plotë për aksesorët e mobiljeve.
Merrni mbështetje teknike për instalimin, mirëmbajtjen e aksesorëve të harduerit & korrigjim.
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect