loading

Dorezë çelik inox

Si markë private Çelik i pa kafshëm  Prodhuesit e Handle , ne jemi të përkushtuar të ofrojmë vlera të jashtëzakonshme për klientët tanë dhe do të ishim të nderuar të bashkëpunonim me ju për ta arritur atë. Nëse jeni të interesuar për sistemet tona të sirtarit metalik me cilësi të lartë, rrëshqitësit e sirtarëve, menteshat, sustat me gaz, dorezat, aksesorët e ruajtjes së kuzhinës, rubinetat e lavamanit të kuzhinës dhe pajisjet e ruajtjes së garderobës, ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni. Ne jemi gjithmonë këtu për të dëgjuar nga ata që ndajnë pasionin tonë për produkte inovative dhe të besueshme.  
DORËZE ÇELIK INOX TALLSEN prej çeliku inox, me trajtim sipërfaqësor të krehur, e pasur me ngjyra, e qëndrueshme dhe e ndritshme, jo e lehtë për t'u ndryshkur dhe oksiduar. Materialet janë të trasha dhe specifikimet janë të ndryshme. Stili i dizajnit minimalist, në modë dhe i gjithanshëm, i përshtatshëm për stile të ndryshme dekorimi të shtëpisë. Dizajn në formë T-je, i bukur dhe praktik. Për sa i përket teknologjisë së prodhimit, duke iu përmbajtur teknologjisë së avancuar ndërkombëtare, DORËZA E ÇELIKUT TALLSEN ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001 dhe është plotësisht në përputhje me testin zviceran të cilësisë SGS dhe certifikimin CE. Të gjitha produktet plotësojnë standardet ndërkombëtare
DOREZA E ÇELIKUT TALLSEN është prej çeliku inox, me trajtim sipërfaqësor të krehur dhe këmbë aliazh. E pasur me ngjyra, e qëndrueshme dhe e ndritshme, jo e lehtë për t'u ndryshkur dhe oksiduar. Doreza T prej çeliku inox është projektuar me këmbë ari, e cila është e bukur dhe praktike. Materialet janë të trasha dhe specifikimet janë të ndryshme, të përshtatshme për stile të ndryshme dekorimi të shtëpisë. Dizajni i produktit është modern dhe i thjeshtë, duke kënaqur jetën tuaj në modë dhe luksoze. Për sa i përket teknologjisë së prodhimit, duke iu përmbajtur teknologjisë së avancuar ndërkombëtare, DORËZA E ÇELIKUT TALLSEN ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001 dhe është plotësisht në përputhje me testin zviceran të cilësisë SGS dhe certifikimin CE. Të gjitha produktet plotësojnë standardet ndërkombëtare
DORËZE ÇELIK INOX TALLSEN prej çeliku inox, me trajtim të lyerjes së sipërfaqes, e qëndrueshme dhe e ndritshme, jo e lehtë për t'u ndryshkur dhe për t'u oksiduar. Materiali është i trashë, i qëndrueshëm dhe afatgjatë. Dizajn në formë tubi katror, ​​i bukur dhe praktik. Materiali i bazës së trashur nuk është i lehtë për t'u dëmtuar, dhe dizajni i fillit të vrimës së thellë e bën kafshimin më të ngushtë. Stili i dizajnit minimalist, në modë dhe i gjithanshëm, i përshtatshëm për stile të ndryshme dekorimi të shtëpisë, luksoz dhe i gjithanshëm. Për sa i përket teknologjisë së prodhimit, duke iu përmbajtur teknologjisë së avancuar ndërkombëtare, DORËZA E ÇELIKUT TALLSEN ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001 dhe është plotësisht në përputhje me testin zviceran të cilësisë SGS dhe certifikimin CE. Të gjitha produktet plotësojnë standardet ndërkombëtare
DORËZE ÇELIK INOX TALLSEN prej çeliku inox, me trajtim sipërfaqësor të krehur, e pasur me ngjyra, e qëndrueshme dhe e ndritshme, jo e lehtë për t'u ndryshkur dhe oksiduar. Materialet janë të trasha dhe specifikimet janë të ndryshme, të përshtatshme për stile të ndryshme dekorimi të shtëpisë. Dizajni i këmbës së rrumbullakët me tub katror inox, i bukur dhe praktik. Dizajni i produktit është modern dhe i thjeshtë, duke kënaqur kërkimin tuaj për dekorimin e shtëpisë në modë, të lehtë dhe luksoz. Për sa i përket teknologjisë së prodhimit, TALLSEN STEEL HANDLE miraton teknologjinë e përparuar ndërkombëtare, ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001 dhe është plotësisht në përputhje me testimin e cilësisë zvicerane SGS dhe certifikimin CE. Të gjitha produktet plotësojnë standardet ndërkombëtare. Cilësi e jashtëzakonshme, atmosferë e nivelit të lartë
nuk ka të dhëna

Rreth  Doreza inox Prodhuesit

Si një pajisje profesionale dhe trajtoj furnizuesin , TALLSEN është i përkushtuar për të ofruar zgjidhje të përsosura harduerike për prodhuesit e mobiljeve, studiot e dizajnit të brendshëm dhe klientët e tjerë, brenda dhe jashtë shtetit.
TALLSEN ofron një estetikë minimaliste dhe të adaptueshme që plotëson pa probleme dizajne të ndryshme mobiljesh. Përzgjedhja jonë e larmishme e artikujve përfshin pulla kristali, tërheqje mobiljesh dhe doreza bashkëkohore për t'iu përshtatur shijeve individuale.
TALLSEN krenohet me R e saj të aftë&Ekipi D, i pajisur me njohuri të jashtëzakonshme të dizajnit të produktit, ne kemi marrë patenta të shumta kombëtare të shpikjeve
TALLSEN përdor lëndë të para me cilësi të lartë, duke përfshirë diamantin, aliazhin e zinkut dhe lidhjen e aluminit, për të garantuar qëndrueshmërinë dhe jetëgjatësinë e dorezave tona
Si një furnizues i besueshëm dhe me përvojë i pajisjeve dhe pajisjeve, TALLSEN është i përkushtuar të ofrojë produkte dhe shërbime të jashtëzakonshme. Klientët tanë, vendas dhe ndërkombëtarë, duke përfshirë prodhuesit e mobiljeve dhe studiot e dizajnit të brendshëm, varen nga ne për besueshmërinë dhe ekspertizën tonë
nuk ka të dhëna

ABOUT TALLSEN  Furnizuesit e dorezës së derës

Furnizuesit e dorezës së dyerve TALLSEN është një prodhues profesionist i dorezave me cilësi të lartë, duke ofruar shërbime dhe produkte të jashtëzakonshme. Dorezat tona janë një nga produktet më të shitura në gamën e pajisjeve shtëpiake, të cilat përdoren gjerësisht në prodhimin e dyerve shtëpiake, dyerve të dollapëve, sirtarëve dhe sendeve të tjera të mobiljeve. 


Dorezat TALLSEN janë të dizajnuara nga stilistë profesionistë dhe janë bërë nga lëndë të para me cilësi të lartë, si diamanti, aliazh zinku, aliazh alumini etj., të cilat i nënshtrohen mjeteve të ndryshme artizanale, si p.sh. elektrik dhe oksidim, për të siguruar një përfundim të përsosur. Stili i thjeshtë dhe i larmishëm i dorezave TALLSEN mund të përputhet në mënyrë të përkryer me çdo stil mobiljesh.


TALLSEN është e përkushtuar të ofrojë zgjidhje të shkëlqyera të trajtimit për klientët në mbarë botën. Me punëtori të shumta doreza të pajisura me linja prodhimi të automatizuara, ne sigurojmë efikasitet prodhimi me produktet që inspektohen tërësisht bazuar në standardin evropian EN1935 për të garantuar cilësi superiore.


TALLSEN beson fuqimisht se cilësia e produkteve tona pasqyron cilësinë e të gjithë ndërmarrjes sonë. Në vazhdim, ne do të vazhdojmë të shfrytëzojmë teknologjitë e përparuara ndërkombëtare të prodhimit për të luftuar për përsosmëri, me synimin për të bashkëpunuar me prodhuesit dhe furnizuesit e dorezave të dyerve në mbarë botën për të krijuar një platformë furnizimi me doreza të nivelit të lartë.

FAQ

1
Cilat janë dorezat TALLSEN?
Dorezat TALLSEN janë doreza me cilësi të lartë të prodhuara nga TALLSEN, një furnizues profesional i pajisjeve dhe dorezave
2
Cilat janë lëndët e para të përdorura në dorezat TALLSEN?
Dorezat TALLSEN janë bërë nga lëndë të para me cilësi të lartë, si diamant, aliazh zinku, aliazh alumini etj.
3
Si janë projektuar dorezat TALLSEN?
Dorezat TALLSEN janë të dizajnuara nga stilistë profesionistë për të pasur një stil të thjeshtë dhe të larmishëm që mund të përputhet me çdo stil mobiljesh
4
Cilët janë prodhuesit e dorezave të dyerve?
Dorezat TALLSEN i nënshtrohen mjeteve të ndryshme artizanale, si p.sh. elektrik dhe oksidim, për të siguruar një përfundim të përsosur. Prodhuesit e dorezave të dyerve janë kompani që specializohen në projektimin dhe prodhimin e dorezave të dyerve, zakonisht për përdorim rezidencial ose komercial
5
Për çfarë mobiljesh mund të përdoren dorezat TALLSEN?
Dorezat TALLSEN janë një aksesor thelbësor harduer dhe mobiljesh i përdorur në prodhimin e dyerve shtëpiake, dyerve të kabineteve, sirtarëve dhe sendeve të tjera të mobiljeve
6
Cili është angazhimi i TALLSEN për të ofruar zgjidhje harduerike?
Si një furnizues profesionist i pajisjeve dhe dorezave, TALLSEN është i përkushtuar të ofrojë zgjidhje të përsosura harduerike për prodhuesit e mobiljeve, studiot e dizajnit të brendshëm dhe klientët e tjerë, brenda dhe jashtë shtetit
7
Si siguron TALLSEN cilësinë e produktit?
Produktet TALLSEN i nënshtrohen inspektimit të rreptë duke ndjekur standardin evropian EN1935 për të siguruar cilësinë e produktit
8
Si arrin TALLSEN efikasitet të lartë prodhimi?
TALLSEN ka disa punishte dorezash që përdorin prodhim plotësisht automatik për të arritur efikasitet të lartë prodhimi
9
Cili është vizioni i TALLSEN për të ardhmen?
TALLSEN beson se cilësia e produktit është cilësia e ndërmarrjes dhe në të ardhmen, TALLSEN do të vazhdojë të marrë teknologjinë e përparuar ndërkombëtare të prodhimit si forcë lëvizëse. TALLSEN do të punojë me shumë prodhues dhe furnizues të dorezave të dyerve, si brenda dhe jashtë vendit, për të krijuar një platformë furnizimi me doreza të klasit botëror
10
Cilat materiale përdoren zakonisht për të bërë dorezat e dyerve?
Dorezat e dyerve mund të bëhen nga një shumëllojshmëri materialesh, duke përfshirë metale si bronzi, çeliku inox dhe alumini, si dhe druri, plastika dhe materiale të tjera
Shkarkoni Katalogun tonë të Produkteve Hardware
Po kërkoni zgjidhje për aksesorë harduerësh për të përmirësuar cilësinë e produkteve tuaja të mobiljeve? Dërgoni mesazh tani, Shkarkoni katalogun tonë për më shumë frymëzim dhe këshilla falas.
nuk ka të dhëna
A keni ndonjë pyetje?
Na kontaktoni tani.
Pajisje harduerike të bëra me porosi për produktet tuaja të mobiljeve.
Merrni një zgjidhje të plotë për aksesorët e mobiljeve.
Merrni mbështetje teknike për instalimin, mirëmbajtjen e aksesorëve të harduerit & korrigjim.
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect