loading
KITCHEN STORAGE SOLUTIONS
Seria e Mjegullnajave

Planifikimi i zgjuar i hapësirës

Ndërtoni një shtëpi të rregullt

Ndërtoni një marrëdhënie reciproke të dobishme dhe harmonike midis njeriut dhe produkteve, 

përdorni dizajnin kreativ, integroni estetikën e jetës në strukturën e produktit, për të interpretuar një art hapësinor krejtësisht të ndryshëm për ju

nuk ka të dhëna

Si një prodhues dhe furnizues me përvojë i ruajtjes së kuzhinës, ne jemi të specializuar në zhvillimin dhe prodhimin e tabakave të lëkundjes së nivelit të lartë, shportave të tërheqjes, shporta me katër anë, koshave me shumë funksione dhe produkteve të tjera të përshtatura për kërkesat tuaja unike. Të përkushtuar për të ofruar cilësi të shkëlqyera dhe jetëgjatësi të zgjatur, ne përdorim vetëm materiale të klasit premium dhe teknika të avancuara prodhimi. Mbështetur nga një ekip i aftë dhe mbështetje teknike e nivelit të lartë, ne ofrojmë udhëzime profesionale dhe shërbim të klasit të parë pas shitjes për të siguruar që ju të merrni vlerën dhe përfitimet maksimale në përdorim dhe shitje. Si rezultat, artikujt tanë kanë fituar njohje dhe adoptim të gjerë nga prodhues të shumtë mobiljesh.

nuk ka të dhëna

Avantazhet e produkteve të ruajtjes së kuzhinës të serisë së shportës së kuzhinës Tallsen Nebula

Instalim i lehtë 

Produktet tona të serisë Nebula vijnë me udhëzime instalimi miqësore dhe të kuptueshme për përdoruesit, duke ju lejuar t'i instaloni ato në vetëm disa hapa të thjeshtë pa ndonjë aftësi profesionale ose mjet të komplikuar. Për më tepër, ekipi ynë i përkushtuar i shërbimit ndaj klientit është në dispozicion për të ofruar mbështetje dhe ndihmë nëse hasni ndonjë problem gjatë procesit të instalimit.

Rrëshqitje fleksibël dhe e qetë 

Produktet tona të serisë Nebula janë projektuar me rrëshqitje me cilësi të lartë për të siguruar rrëshqitje të qetë, fleksibël dhe pa zhurmë të sirtarit, edhe pas përdorimit të zgjatur. Dhe materialet tona të rrëshqitjes janë të cilësisë premium, të optimizuara sipas standardeve më të larta për të siguruar që sirtarët të funksionojnë pa probleme, në mënyrë që t'ju japin një përvojë të pandërprerë të përdoruesit në çdo kohë.

Thuaj lamtumirë rrëmujës 

Produktet tona të serisë Nebula janë projektuar posaçërisht për të lehtësuar rrëmujën dhe kaosin që mbretëron shpesh në kuzhinat e sotme të ngarkuara. Me vendosjen e tyre të përshtatshme dhe të organizuar të enëve të ndryshme, ju mund t'i thoni lamtumirë çrregullimit dhe të punoni në mënyrë më efikase.

Cilësi e lartë me çmime të përballueshme 

Produktet tona të serisë Nebula janë të përballueshme dhe me cilësi të pakompromis. Nëpërmjet vëmendjes së përpiktë ndaj detajeve në prodhim, ne sigurojmë që çdo detaj të plotësojë standardet më të larta, duke ofruar jo vetëm funksionalitet superior, por edhe një përvojë premium përdoruesi dhe vlerë të jashtëzakonshme për investimin tuaj.

Si të zgjidhni shporta kuzhine produkte?

Si një zgjidhje thelbësore ruajtjeje në kuzhinat moderne, zgjedhja e produktit të duhur të shportës së tërheqjes është bërë gjithnjë e më e rëndësishme 


Kapaciteti i peshës

Kur zgjidhni një shportë tërheqëse, është thelbësore të merrni parasysh kufirin e peshës së saj, i cili ndryshon në bazë të dizajnit dhe materialeve të koshit. Nëse keni nevojë të ruani sende të rënda, është e nevojshme të zgjidhni një shportë me një kapacitet të madh peshë. Meqenëse sigurimi që shporta juaj mund të plotësojë nevojat tuaja është jetike për të shmangur problemet e mundshme gjatë përdorimit.

 

Dizajni dhe Materialet

Zgjedhja e një produkti të shportës së tërhequr duhet t'i japë përparësi dizajnit dhe materialeve të tij. Zakonisht, produkti i mirë i shportës me tërheqje duhet të ketë qëndrueshmëri, të lehtë për t'u pastruar dhe perceptim estetik. Për më tepër, zgjedhja e një produkti me një dizajn ergonomik është i domosdoshëm pasi promovon efikasitetin dhe komoditetin e kuzhinës. Produktet e shportës së tërheqjes me cilësi të lartë duhet të përdorin materiale me cilësi të lartë dhe t'i nënshtrohen teknikave të prodhimit të fundit për të siguruar cilësinë dhe performancën e tyre.


Reputacioni i markës

Zgjedhja e një marke me reputacion është një zgjedhje e mençur kur blini produkte të shportës me tërheqje. Tallsen, një markë gjermane me një reputacion të gjatë për përsosmëri, siguron standardet më të larta të cilësisë, një gamë të gjerë produktesh dhe vlerë të jashtëzakonshme për para. Ne kemi hyrë në tregun kinez dhe kemi themeluar Zhaoqing Tallsen Hardware Co., Ltd., e cila përputhet me konceptet e avancuara të prodhimit kinez dhe ofron një shërbim garancie trevjeçare për produktet tona. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni menjëherë.

 

Performanca rrëshqitëse

Një produkt i mirë i shportës me tërheqje duhet të ketë performancë të mirë rrëshqitëse. Kur blini një produkt të shportës me tërheqje, kontrolloni sistemin e tij të hekurudhës rrëshqitëse për t'u siguruar që mund të rrëshqasë pa probleme, edhe pas vitesh përdorimi, mund të ruajë ende një gjendje si të re. Performanca e mirë e rrëshqitjes jo vetëm që mund ta bëjë më të përshtatshëm për ju përdorimin në kuzhinë, por edhe të zgjasë jetën e shërbimit të produktit.

 


Kundër rrëshqitjes dhe rezistencës ndaj lagështirës, ​​rezistencë ndaj temperaturës së lartë dhe korrozionit
nuk ka të dhëna
Përdorimi racional i hapësirës qoshe, i lehtë për t'u marrë gjërat
nuk ka të dhëna
Siguroni një shpejtësi të qëndrueshme të ngritjes dhe uljes
nuk ka të dhëna
A keni ndonjë pyetje?
Na kontaktoni tani.
Pajisje harduerike të bëra me porosi për produktet tuaja të mobiljeve.
Merrni një zgjidhje të plotë për aksesorët e mobiljeve.
Merrni mbështetje teknike për instalimin, mirëmbajtjen e aksesorëve të harduerit & korrigjim.
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect