loading
Shufra e varur e rrobave
tallsen Përmbajtja është duke u përditësuar
Rafti i rrobave LED i TALLSEN është një artikull në modë ruajtjeje në tualet moderne. Shtylla e varjes së rrobave LED adopton një bazë aliazh alumini dhe sensorin infra të kuqe të trupit të njeriut, duke e bërë shumë të përshtatshëm marrjen dhe përdorimin e rrobave. Ky produkt miraton tre temperatura ngjyrash për të përmbushur nevojat e skenarëve të ndryshëm. Për ata që shpresojnë për ruajtje të bukur dhe të përshtatshme në tualet, shtyllat e varura LED janë një opsion i vlefshëm
Varëse rrobash e montuar në krye të Tallsen përbëhet kryesisht nga një kornizë aliazh magnezi alumini me rezistencë të lartë dhe një shirit udhëzues pa zhurmë plotësisht i tërhequr, duke siguruar një pamje në modë dhe moderne që është shumë e përshtatshme për çdo ambient të brendshëm. Varëse e përgjithshme është e ngulitur fort, me një strukturë të qëndrueshme dhe instalim të lehtë. Varëseja e amortizimit e montuar lart është një produkt thelbësor për ruajtjen e pajisjeve në tualet
Varëseja ngritëse e Tallsen është një artikull në modë në arredimet moderne të shtëpisë. Tërheqja e dorezës dhe varëses do ta ulë atë, duke e bërë atë shumë të përshtatshëm për t'u përdorur. Me një shtytje të butë, ai mund të kthehet automatikisht në pozicionin e tij origjinal, duke e bërë atë më praktik dhe më të përshtatshëm. Ky produkt miraton një pajisje tampon me cilësi të lartë për të parandaluar rënien e shpejtësisë, rikthimin e butë dhe shtytjen dhe tërheqjen e lehtë. Për ata që duan të rrisin hapësirën e magazinimit dhe komoditetin në tualet, varëseja e ngritjes është një zgjidhje inovative
nuk ka të dhëna
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect