loading
Pyetjet e bëra më shpesh
1
Cili është produkti juaj kryesisht?
Mentesha, rrëshqitës sirtarësh, doreza, susta me gaz, këmbë mobiljesh, ashensori Tatami, tampon, varëse dollapi, dritë menteshe
2
Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?
Na kontaktoni dhe ne do të organizojmë mostra falas për ju
3
A ofroni shërbime OEM dhe ODM?
Po, OEM ose ODM janë të mirëseardhura
4
Sa zgjat koha normale e dorëzimit?
Rreth 45 ditë
5
Cilat janë kushtet tuaja të dorëzimit?
FOB, CIF dhe EXW
6
Cila është mandati juaj i pagesës?
Me T/T, 30% depozitë e avancuar pas porosisë së konfirmuar, 70% duhet të paguhet përpara dërgesës
7
Sa kohë është garancia e produkteve tuaja?
3 Vite
Rekomandohet për ju.
nuk ka të dhëna
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect