loading
KITCHEN STORAGE SOLUTIONS
Rubineti i kuzhinës

Kategorizuar dhe organizuar

Përdorni plotësisht kuzhinën tuaj moderne

Zbatimi inovativ i konceptit të dizajnit minimalist të "më pak është më shumë" e bën shtëpinë në modë dhe të thjeshtë, si dhe përmirëson shfrytëzimin e hapësirës.

nuk ka të dhëna
Rubineti i kuzhinës

Kuzhina është vendi më i ngarkuar në çdo familje, ku gëzimi dhe ngrohtësia ndahen mes anëtarëve të familjes. Për të siguruar qetësinë tuaj mendore, rubineti ynë i kuzhinës është bërë prej çeliku inox SUS304, i cili është i përshtatshëm për ushqimin dhe i sigurt për të gjitha nevojat tuaja të kuzhinës. Dhe dizajni i tij me rrotullim 360 gradë është për pastrim të lehtë ndërsa veçoria e integruar e ujit të ftohtë dhe të nxehtë ju lejon të ndryshoni lirisht temperaturat për një përvojë të rehatshme larjeje. Falë procesit të tërheqjes së telit prej çeliku inox, rubineti ynë është rezistent ndaj gërvishtjeve, rezistent ndaj vajit dhe i lehtë për t'u pastruar. Si të shkoni në  furnizues rubineti kuzhine , ofrojmë zgjidhje të ndryshme për ruajtjen e kuzhinës dhe rubinetat e lavamanit. Pra, le të punojmë së bashku për të krijuar hapësirën e përsosur të kuzhinës për ju dhe për ta bërë familjen tuaj më komode dhe komode.  

nuk ka të dhëna
Cilat janë llojet e rubinetave të kuzhinës që janë të njohura sot?

Si një nga artikujt më të përdorur në kuzhinë, zgjedhja e rubinetit të kuzhinës mund të ndikojë shumë në estetikën dhe funksionalitetin e përgjithshëm të hapësirës. Me avancimin e teknologjisë dhe shfaqjen e koncepteve të reja të dizajnit, tani ka shumë lloje të rubinetave të kuzhinës në treg.


Një lloj i njohur është rubineti me tërheqje, i cili lejon pastrimin e lehtë të tenxhereve dhe tiganëve të mëdhenj. Një tjetër është rubineti pa prekje, i cili funksionon me një lëvizje të thjeshtë të dorës, duke ofruar lehtësi dhe përfitime të shtuara higjienike. Rubineti i stilit komercial, i frymëzuar nga kuzhinat profesionale, ofron një grykë me hark të lartë dhe zorrë fleksibël për përdorim të gjithanshëm.


Për ata që kërkojnë një pamje minimaliste dhe moderne, rubineti me një dorezë është një zgjedhje e shkëlqyer. Dhe për ata që vlerësojnë mirëdashjen ndaj mjedisit dhe ruajtjen e ujit, rubineti me rrjedhje të ulët mund të ndihmojë në uljen e përdorimit të ujit pa sakrifikuar performancën.

 

Pavarësisht nëse jeni duke rinovuar kuzhinën tuaj ose thjesht kërkoni të përmirësoni rubinetin tuaj, është e rëndësishme të merrni parasysh preferencat dhe nevojat tuaja personale kur zgjidhni një Rubineta për lavamanin e kuzhinës . Tallsen ka kaq shumë opsione në dispozicion, me siguri do të ketë një lloj rubineti që i përshtatet stilit tuaj dhe kërkesave të funksionalitetit.

Bërë nga çelik inox SUS304 për ushqim

Rubineti i kuzhinës Tallsen është bërë prej çeliku inox SUS304 i cilësisë ushqimore, i cili nuk është vetëm rezistent ndaj korrozionit dhe rezistent ndaj konsumit, por edhe i sigurt dhe miqësor me mjedisin. Nuk përmban metale të rënda apo substanca të tjera të dëmshme, kështu që mund ta përdorni me siguri.

Procesi i vizatimit të telave inox 

Rubineti i kuzhinës Tallsen miraton procesin e tërheqjes së telit inox, i cili është rezistent ndaj gërvishtjeve, rezistent ndaj vajit dhe i lehtë për t'u pastruar me një ngjyrë të shndritshme. Ky proces gjithashtu mund ta mbajë rubinetin të duket i ri dhe ta bëjë pastrimin më të lehtë.

Dizajni i rubinetit me rrotullim 360 gradë 

Rubineti i kuzhinës Tallsen ka një dizajn unik që e lejon atë të rrotullohet 360 gradë, duke siguruar përdorim fleksibël të ujit. Mund të qëndrojë në çdo pozicion, duke e bërë të përshtatshëm për ju pastrimin e çdo cepi.

Dizajn i integruar me ujë të nxehtë dhe të ftohtë

Rubineti i kuzhinës Tallsen përmban një dizajn të integruar me ujë të nxehtë dhe të ftohtë, duke ju lejuar të ndryshoni lirshëm temperaturën e ujit dhe të shijoni temperaturën e rehatshme të ujit. Dhe rubineti vjen me superiore  valvola që nuk spërkaten lehtë dhe pastrohen lehtë. Dizajni i tij mund t'ju bëjë më të rehatshëm kur përdorni ujë në kuzhinë.

FAQ
1
Nga çfarë materiali është bërë rubineti?
Rubinetat e kuzhinës Tallsen janë bërë nga materiali prej çeliku inox SUS304 i cilësisë ushqimore, i cili është rezistent ndaj korrozionit, rezistent ndaj konsumit dhe miqësor ndaj mjedisit. Nuk përmban metale të rënda apo substanca të dëmshme, duke e bërë të sigurt për përdorim në kuzhinë
2
Si të pastroni rubinetin?
Për të pastruar rubinetin, thjesht fshijeni atë me një leckë të butë dhe zgjidhje të butë sapuni. Shmangni përdorimin e materialeve gërryese, pastrues acidik ose gërryes, pasi ato mund të dëmtojnë sipërfaqen e rubinetit. Pastrimi i rregullt ndihmon në ruajtjen e pamjes së rubinetit dhe parandalimin e grumbullimit të baktereve
3
A mund të rrotullohet rubineti?
Po, rubinetat e kuzhinës Tallsen kanë një dizajn rrotullues 360 gradë, i cili ju lejon të rregulloni lirshëm drejtimin dhe këndin e rrjedhës së ujit. Është i përshtatshëm për larjen e enëve, pastrimin e lavamanit dhe mbushjen e kontejnerëve të mëdhenj
4
Si të kontrolloni temperaturën e ujit?
Rubinetat e kuzhinës Tallsen vijnë me një mikser uji të nxehtë dhe të ftohtë, i cili ju lejon të rregulloni temperaturën e ujit në nivelin e dëshiruar të rehatisë. Valvula me cilësi të lartë të rubinetit siguron rrjedhje të qetë dhe të qëndrueshme të ujit dhe redukton spërkatjen dhe pikimin. Është i lehtë për t'u përdorur dhe i përshtatshëm për nevoja të ndryshme kuzhine
A keni ndonjë pyetje?
Na kontaktoni tani.
Pajisje harduerike të bëra me porosi për produktet tuaja të mobiljeve.
Merrni një zgjidhje të plotë për aksesorët e mobiljeve.
Merrni mbështetje teknike për instalimin, mirëmbajtjen e aksesorëve të harduerit & korrigjim.
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect