loading
KITCHEN STORAGE SOLUTIONS
Seria e lavamanëve të kuzhinës të punuar me dorë

Refuzoni lodhjen, përqafoni thjeshtësinë

Madhësi e vogël, potencial i madh

Dizajn i humanizuar, shëndet dhe rehati

Ndjenja e luksit nuk është vetëm në vetë produktin, por edhe në cilësinë e jetës që reflektohet në një gjendje të shëndetshme dhe komode.

nuk ka të dhëna
Lavaman kuzhine i punuar me dore

Lavamani ynë i kuzhinës i punuar me dorë është bërë nga materiali inox SUS304 i cilësisë së lartë, i cili është i papërshkueshëm nga rrjedhjet, rezistent ndaj acideve dhe alkaleve dhe nuk çliron substanca të dëmshme. Dhe dizajni ynë i këndit R10 ofron 30% më shumë përdorim të hapësirës. Me një trashësi prej 3 mm, lavamani ynë është i besueshëm dhe i qëndrueshëm. Me funksionalitet të fuqishëm, lavamani ynë është gjithashtu elegant, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për çdo kuzhinë moderne të shtëpisë 


Lavamani ynë është i përshtatshëm për lloje të ndryshme kuzhinash dhe ambientesh shtëpiake. Pavarësisht nëse keni nevojë për një lavaman të madh për të pastruar shumë pjata ose një lavaman të vogël për përgatitjen e përditshme të ushqimit, ne kemi opsione të shumta. Dhe lavamani ynë i kuzhinës i punuar me dorë mund të kombinohet me të ndryshme rubinetat e kuzhinës  Dhe... Zgjidhje për ruajtjen e kuzhinës , duke e bërë kuzhinën tuaj më të organizuar dhe efikase.


Si prodhues profesional i pajisjeve të kuzhinës, ne jemi të përkushtuar të ofrojmë produkte dhe shërbime të cilësisë më të lartë.

nuk ka të dhëna
Zbuloni katalogun tonë të përpiktë të punuar me dorë me lavamanët artizanal të kuzhinës TALLSEN. Eksploroni stile, madhësi dhe materiale të ndryshme. Shkarkoni tani për frymëzim dizajni
nuk ka të dhëna

Material çelik inox SUS304

Lavamani i kuzhinës i punuar me dorë i TALLSEN është krijuar nga çelik inox SUS304 i nivelit të lartë, duke siguruar rezistencë superiore ndaj rrjedhjeve, rezistencë ndaj acideve dhe alkaleve dhe mungesë të substancave të dëmshme, duke e bërë atë opsionin e përsosur për dizajnet bashkëkohore të kuzhinës.

Dizajni me kënd R10

Bazuar në një kënd 45 gradë, t ai dizajn këndi R10 e bën hapësirën më të madhe dhe rrit shkallën e shfrytëzimit të hapësirës me 30%, gjë që lejon më shumë fleksibilitet në pjatat e mëdha dhe vendosjen e tenxhereve si dhe ofron hapësirë ​​shtesë për lëvizje. Për më tepër, dizajni me kënd R10 mund të përmirësojë tërheqjen estetike të hapësirës, ​​pasi shton një prekje unike dhe moderne 


E besueshme dhe e qëndrueshme

Me një trashësi prej 3 mm, lavamani është i besueshëm dhe i fortë. Përveç kësaj, lavamani ynë i kuzhinës i punuar me dorë është i fuqishëm në funksion dhe elegant në pamje, i përshtatshëm për lloje të ndryshme kuzhinash dhe ambientesh shtëpiake.

 

TALLSEN ka qenë gjithmonë e përkushtuar për të ofruar cilësinë më të lartë të prodhimit dhe shërbimeve të pajisjeve të kuzhinës. Ne përdorim teknologji të avancuar dhe mjeshtëri të hollë në procesin e prodhimit për të siguruar që çdo detaj të jetë krijuar me përpikëri, në mënyrë që çdo produkt të arrijë performancën dhe jetëgjatësinë më të mirë.


Duke zgjedhur TALLSEN lavaman kuzhine i punuar me dore , ju jo vetëm që mund të merrni produkte me cilësi të lartë dhe shërbim profesional pas shitjes, por gjithashtu të shijoni njohuritë profesionale të ekipit tonë dhe përvojën e viteve të industrisë, duke sjellë kështu një përvojë më efikase dhe komode në ambientin e kuzhinës tuaj.

Llojet moderne të lavamanëve të punuar me dorë të kuzhinës

Lavamani modern i kuzhinës i punuar me dorë është një pjesë thelbësore e rinovimit të kuzhinës. Krahasuar me lavamanët tradicionalë prej gize, lavamanët modernë të punuar me dorë janë bërë prej çeliku inox me cilësi të lartë, i cili ofron qëndrueshmëri më të mirë, pastrim të lehtë dhe veti antibakteriale. Përveç kësaj, lavamanët modernë të punuar me dorë kanë dizajne më të përshtatshme për përdoruesit, me një larmi formash, madhësish dhe funksionesh për të përmbushur mjedise të ndryshme kuzhine dhe kërkesa për përdorim.

 

Llojet e zakonshme të lavamanëve të kuzhinës moderne të punuar me dorë përfshijnë lavamanë me një tas, lavaman me tas të dyfishtë, lavamanë me tas të trefishtë dhe lavamanë të kombinuar. Për sa i përket madhësisë, raportet e ndryshme të gjatësisë, gjerësisë dhe lartësisë mund të zgjidhen bazuar në madhësinë dhe paraqitjen e tavanit të kuzhinës për t'u përshtatur me mjedise të ndryshme kuzhine. Për sa i përket dizajnit të pamjes, lavamanët modernë të punuar me dorë nuk kanë më pamjen e thjeshtë dhe të thjeshtë të lavamanëve tradicionalë. Në vend të kësaj, përmes një sërë procesesh dhe elementësh të dizajnit, ato krijojnë një pamje më në modë dhe estetike.

 

Përveç të zakonshmes lavamanë kuzhine , lavamanët modernë përfshijnë gjithashtu disa stile me porosi të nivelit të lartë, si lavamanë të integruar me rubinet, kullues dhe kabinet, si dhe lavamanë inteligjentë të pajisur me filtra, shtresa izolimi dhe funksione të tjera të veçanta.

 

Në përmbledhje, moderne lavaman kuzhine i punuar me dore është një fushë inovative dhe vazhdimisht në zhvillim. Konsumatorët mund të zgjedhin lloje të ndryshme, dizajne dhe funksione të produkteve të lavamanit bazuar në nevojat dhe preferencat e tyre për të krijuar një ambient kuzhine më të rehatshëm, praktik dhe më të bukur.

 

nuk ka të dhëna
A keni ndonjë pyetje?
Na kontaktoni tani.
Pajisje harduerike të bëra me porosi për produktet tuaja të mobiljeve.
Merrni një zgjidhje të plotë për aksesorët e mobiljeve.
Merrni mbështetje teknike për instalimin, mirëmbajtjen e aksesorëve të harduerit & korrigjim.
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect