loading
Doreza alumini të kabinetit të dizajnit të modës 1
Doreza alumini të kabinetit të dizajnit të modës 2
Doreza alumini të kabinetit të dizajnit të modës 3
Doreza alumini të kabinetit të dizajnit të modës 4
Doreza alumini të kabinetit të dizajnit të modës 5
Doreza alumini të kabinetit të dizajnit të modës 6
Doreza alumini të kabinetit të dizajnit të modës 1
Doreza alumini të kabinetit të dizajnit të modës 2
Doreza alumini të kabinetit të dizajnit të modës 3
Doreza alumini të kabinetit të dizajnit të modës 4
Doreza alumini të kabinetit të dizajnit të modës 5
Doreza alumini të kabinetit të dizajnit të modës 6

Doreza alumini të kabinetit të dizajnit të modës

DORËZA ALUMINI TALLSEN, është prej materiali aliazh alumini, me trajtim të oksidimit të sipërfaqes, aftësi të fortë kundër ndryshkut dhe sipërfaqe të lëmuar dhe të lëmuar me kujdes. E thjeshtë, e pastër dhe e rregullt, me linja të holla. Produktet kanë ngjyra të pasura dhe specifika të ndryshme, të cilat janë të përshtatshme për stile të ndryshme dekorimi të shtëpisë. Projektuar në mënyrë ergonomike, komode për t'u mbajtur, me skaje të lëmuara që nuk ju lëndojnë duart.

 

Për sa i përket teknologjisë së prodhimit, TALLSEN ALUMINIUM HANDLE miraton teknologjinë e përparuar ndërkombëtare, ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, testin e cilësisë zvicerane SGS dhe certifikimin CE, përputhet me standardet ndërkombëtare dhe garanton cilësi të jashtëzakonshme.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  TH3330 Doreza alumini të kabinetit të dizajnit të modës

  Madhësia

  96mm/128mm/160mm/192mm/960mm

  Gjatësia

  116mm/148mm/180mm/212mm/1000mm

  Logo

  E personalizuar

  Paketare

  30 copë / kuti; 10 copë / kuti kartoni

  Çmim

  EXW,CIF, FOB

  Data e mostrës

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë

  4 (113)

  Përshkrimi

  TALLSEN ALUMINI HANDLE mbart konceptin e avancuar të dizajnit të stilistit dhe krijon një stil të lehtë dhe luksoz përmes dizajnit minimalist, duke treguar më shumë shije. Materiali i zgjedhur i aliazhit të aluminit, me trajtim sipërfaqësor oksidues, rezistencë ndaj ndryshkut dhe korrozionit, në mënyrë që produkti të ketë një jetë më të gjatë shërbimi.


  Produkti është i dizajnuar në mënyrë ergonomike, i rehatshëm për t'u mbajtur dhe ka një strukturë të hollë pa gërvishtje. Specifikime të ndryshme, të përshtatshme për skena më të larmishme si sirtarë, dollapë, garderobë etj., të përshtatshme për stile të ndryshme dekorimi të shtëpisë.


  Përveç kësaj, TALLSEN ALUMINI HANDLE ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, ka kaluar testin e cilësisë SGS Swiss dhe ka marrë certifikimin CE. Të gjitha produktet plotësojnë standardet ndërkombëtare, moderne dhe të thjeshta, për të përmbushur jetën tuaj në modë dhe luksoze.

  Doreza alumini të kabinetit të dizajnit të modës 8

  Diagrami i instalimit

  TH3330(T205)

  Detaje të Prodhimit

  3 (133)
  3 (133)
  TH3330 Doreza alumini të kabinetit të dizajnit të modës. Pamja është e butë dhe e rehatshme, dhe gjithashtu tregon moderne dhe të thjeshtë.
  4 (112)
  4 (112)
  Është i përshtatshëm për kuzhina me tone të ngrohta në tërësi.
  5 (105)
  5 (105)
  Riciklueshmëri e fortë dhe jetë e gjatë shërbimi.
  2 (150)
  2 (150)
  Kjo dorezë e stilit mund të rrisë shkëlqimin.
  5 (106)

  Avantazhet e produktit

  ● Dizajn unik, atmosferë e lehtë dhe luksoze

  ● Qoshet me hark, prekje delikate

  ● Specifikime të ndryshme, zgjedhje të bollshme

  ● Materiale të zgjedhura, rezistente ndaj ndryshkut dhe korrozionit

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect