loading

Kapaciteti i Prodhimit

Sistemi i produkteve harduerike Tallsen mbulon aksesorë të ndryshëm mobiljesh si menteshën, rrëshqitësin e sirtarit, dorezën, sustën me gaz, tampon, këmbën e divanit, këmbën e tavolinës dhe grepin e rrobave. Midis tyre, kapaciteti mujor i prodhimit, mentesha:6000000 copë, rrëshqitja e sirtarit:2500000 komplete, rrëshqitjet e sirtarit të montimit: 500000 grupe, susta me gaz: 1000000 copë.

04

Ndani atë që ju pëlqen


Rekomandohet për ju.
nuk ka të dhëna
Bëhu në kontakt me ne.
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
nuk ka të dhëna
E drejta e autorit © 2023 TALLSEN HARDWARE - lifisher.com | Harta e faqes 
detect