loading
nuk ka të dhëna
THE PEACE IS HAPPINESS PURSUIT
Zgjidhjet e harduerit të dhomës së ndenjes

Ne nuk mund ta lëmë vigjilencën tonë

Lumturia dhe lumturia kanë nevojë për mbrojtjen tonë të vazhdueshme në vende ku nuk mund t'i kushtoni gjithmonë vëmendje

Mobiljet që përdorin pajisje me cilësi të lartë janë më të denjat për besimin tonë

Mos lejoni që lumturia të ikë

Zgjidhjet e harduerit të dhomës së ndenjes

Dhoma e ndenjes ka një rëndësi të madhe në jetën tonë, pasi në këto momente të papritura të jetës shpesh lind lumturia. Është thelbësore që të keni një gamë të ndryshme stilesh mobiljesh në dhomën e ndenjes. Megjithatë, për të siguruar stabilitet dhe qëndrueshmëri, është po aq e rëndësishme që të keni një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të aksesorëve funksionalë harduerikë. Kjo do të thotë, besimi është rrënjosur në mobiljet që shoqërohen me pajisje me cilësi të lartë.


TALLSEN është fokusuar në ofrimin e zgjidhjes perfekte për pajisjet e mobiljeve të dhomës së ndenjes.

nuk ka të dhëna
Pajisjet më të shitura të shtëpisë
Gama e produkteve të pajisjeve të dhomës së ndenjes TALLSEN përfshin sistemet e sirtarit metalik, rrëshqitjet e sirtarëve, menteshat, sustat me gaz, dorezat dhe produkte të tjera pajisjesh harduerike. Sistemi i sirtarit metalik ka një amortizues të integruar që mundëson mbylljen e butë dhe të qetë të sirtarit. Mentesha mund të përdoret për hapjen dhe mbylljen e dyerve të kabinetit në dhomat e ndenjes, dhomat e studimit dhe dhomat e tjera me kënde të ndryshme hapjeje dhe mbylljeje, amortizues të integruar dhe mund të hiqen dhe instalohen shpejt. Ndërsa susta me gaz mund të përdoret për derën e kabinetit të kuzhinës lart, me tampon, ndalesë sipas dëshirës dhe funksione të tjera. Doreza mund të përdoret për dorezë sirtari ose armatura në dhomën e ndenjes, dhomës së studimit dhe dhomave të tjera, stil i thjeshtë, i përshtatshëm për të përshtatur çdo stil mobiljesh. Seria e produkteve dhe aksesorëve të tjerë të mobiljeve harduerike si hapëse me funksione të plota dhe stile të ndryshme. TALLSEN i përmbahet teknologjisë së përparuar ndërkombëtare në procesin e tij të prodhimit dhe të gjitha produktet kanë kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, standardet e testimit të produkteve janë plotësisht në përputhje me testimin e cilësisë SGS zviceran dhe certifikimin CE.
Mentesha e derës HG4430 e Tallsen është prej çeliku inox me cilësi të lartë, me një përfundim të praruar dhe ka forcë dhe stil. Është një lloj i zakonshëm i menteshave. Dizajni i menteshës është i fortë dhe fleksibël. Mund të mbështesë derën më të rëndë duke arritur funksionim të qetë dhe të qetë. Është një zgjedhje ideale për çdo familje apo ndërmarrje moderne
TALLSEN MERTENSHA HIDRAULIKE KLIP E DERËS SË KUPAS 26 mm, kokë filxhani plastike 26 mm, e përshtatshme për panelet e dyerve prej xhami, dizajni i bazës me instalim të shpejtë, thjesht shtypje e lehtë për të shkëputur bazën, e lehtë për t'u montuar dhe çmontuar, duke shmangur dëmtimet e shumta të çmontimit dhe montimit në dera e kabinetit . Përmirësoni krahun tampon, forca e hapjes dhe mbylljes është më uniforme, struktura është e qëndrueshme dhe nuk është e lehtë të thyhet. Produkti ka amortizues hidraulik, hapje dhe mbyllje të qetë dhe të qetë, duke ju dhënë një shtëpi të rehatshme dhe të qetë. Për sa i përket procesit të prodhimit, HINGE HIDRAULIC CLIP-ON HYDRAULIC CLIP-ON DOOR GLASS TALLSEN CUP ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, plotësisht në përputhje me testin zviceran të cilësisë SGS dhe certifikimin CE, duke iu përmbajtur standardeve të avancuara ndërkombëtare, cilësia dhe siguria janë të garantuara.
Mentesha me KËND 170 GRAM TALLSEN, adopton një strukturë ure, e cila përdoret posaçërisht për dyert e kabinetit me kënde të veçanta dhe nuk ka nevojë të hapë vrima. Instalimi është i thjeshtë, praktik dhe i përballueshëm. Produkti është bërë prej çeliku të mbështjellë me cilësi të lartë, i veshur me bakër dhe nikel në sipërfaqe, dhe aftësia kundër ndryshkut rritet më tej. Materiali është i trashur dhe nuk thyhet lehtë. Amortizimi hidraulik, hapja dhe mbyllja e qetë pa zhurmë. TALLSEN 170 DGREE ANGLE HINGE ka kaluar certifikimin ISO9001 të sistemit të menaxhimit të cilësisë, ka kaluar testin e cilësisë SGS zvicerane dhe ka marrë certifikimin CE, në përputhje me standardet ndërkombëtare, dhe cilësia është e garantuar
Mentesha e kabinetit TALLSEN 90 GRAND ME KLIP, kënd hapjeje dhe mbylljeje 90°, dizajn me kapëse, instalim dhe çmontim i lehtë, thjesht shtypni lehtë mund të hiqet nga baza, shmangni dëmtimin e shumëfishtë të derës së kabinetit, i lehtë për t'u përdorur. TALLSEN MENJESHA KABINETI ME KLIP 90 GRAMË Krah tampon i përmirësuar, forcë hapëse dhe mbyllëse më e barabartë, me amortizues hidraulik, hapje dhe mbyllje pa zë, ju jep një shtëpi të qetë. Teknologjia e prodhimit TALLSEN, duke iu përmbajtur teknologjisë së avancuar ndërkombëtare, përmes certifikimit të sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, plotësisht në përputhje me testimin e cilësisë zvicerane SGS dhe certifikimin CE, të gjitha produktet janë në përputhje me standardet ndërkombëtare
nuk ka të dhëna
Lajmet e fundite
Këtu janë lajmet më të fundit në lidhje me kompaninë dhe industrinë tonë. Lexoni këto postime për të marrë më shumë informacion rreth produkteve të Sistemit të Sirtarëve Metal dhe industrisë dhe kështu të merrni frymëzim për projektin tuaj.
Sot, ne’do t'i hedhim një sy prodhuesve më të provuar dhe të besueshëm të shportës së ruajtjes së kuzhinës në Gjermani
2024 07 12
Gjermania ka shumë prodhues të njohur harduerësh që bëjnë pajisje dhe aksesorë për të gjitha llojet e mobiljeve, por në këtë postim, ne’i kemi filtruar gjërat deri në 10 prodhuesit më të mirë të pajisjeve të veshjeve
2024 07 12
Në Tallsen, ne prodhojmë një gamë të gjerë rrëshqitëse sirtarësh prej çeliku të pandryshkshëm që plotësojnë të gjitha nevojat tuaja. Ndërsa ne kryesisht kujdesemi për përdoruesit e kuzhinës, ju mund t'i përdorni këto edhe në banjë ose bodrum nëse merrni veshjen tonë të zezë elektroforetike.
2024 07 12
Ne.’Do t'ju tregoj 5 konsideratat që duhet të bëni përpara se të blini një rrëshqitje sirtari. Pra, rri duarkryq, relaksohuni dhe na lejoni t'ju drejtojmë gjatë procesit!
2024 07 12
Një e mirë. rrëshqitje sirtar nuk duhet të kërkojë më shumë se disa mjete bazë dhe disa minuta nga koha juaj për t'u instaluar. Heqja e sirtarit duhet të jetë edhe më e lehtë, në mënyrë që të mund të inspektoni lehtësisht të gjithë përmbajtjen dhe të shtoni/ hiqni sendet sipas dëshirës
2024 05 30
nuk ka të dhëna
A keni ndonjë pyetje?
Na kontaktoni tani.
Pajisje harduerike të bëra me porosi për produktet tuaja të mobiljeve.
Merrni një zgjidhje të plotë për aksesorët e mobiljeve.
Merrni mbështetje teknike për instalimin, mirëmbajtjen e aksesorëve të harduerit & korrigjim.
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect