loading
Pajisje për ruajtjen e veshjeve
Mbledhja e produkteve
Rafti i rrobave LED i TALLSEN është një artikull në modë ruajtjeje në tualet moderne. Shtylla e varjes së rrobave LED adopton një bazë aliazh alumini dhe sensorin infra të kuqe të trupit të njeriut, duke e bërë shumë të përshtatshëm marrjen dhe përdorimin e rrobave. Ky produkt miraton tre temperatura ngjyrash për të përmbushur nevojat e skenarëve të ndryshëm. Për ata që shpresojnë për ruajtje të bukur dhe të përshtatshme në tualet, shtyllat e varura LED janë një opsion i vlefshëm
Pasqyrat tona rrëshqitëse janë bërë nga korniza të trasha të aliazhit të aluminit me cilësi të lartë, pasqyra qelqi rezistente ndaj shpërthimit me definicion të lartë dhe rrëshqitje topash çeliku. Pasqyrat rrëshqitëse janë një pjesë e pazëvendësueshme e garderobës dhe pasqyrat rrëshqitëse jo vetëm që ofrojnë një eksperiencë unike të garderobës, por edhe shfrytëzojnë plotësisht hapësirën e garderobës. Hekurudha rrëshqitëse me kushineta prej çeliku është e lëmuar dhe e qetë, e përkryer për t'u përshtatur me veshjet tuaja dhe për të shijuar një përvojë veshjet pa shqetësime dhe në modë
Rafti rrotullues i këpucëve i rregullueshëm me shumë shtresa TALLSEN është i përsosur për të gjithë entuziastët e këpucëve që duan të mbajnë koleksionin e tyre dhe të organizuar. Rafti rrotullues i këpucëve i rregullueshëm me shumë shtresa është bërë prej çeliku të aliazhuar me cilësi të lartë dhe laminat melamine rezistente ndaj lagështirës, ​​të veshura me bojë miqësore me mjedisin, e cila nuk është e lehtë të gërvishtet ose zbehet. Dizajni i tij me dy pista dhe sistemi i heshtur i thithjes së goditjeve sigurojnë lëvizje të qetë dhe të sigurt të raftit të këpucëve. Përveç kësaj, ruajtja me kapacitet të madh të rafteve rrotulluese të këpucëve të rregullueshme me shumë shtresa mund të sjellë gjithashtu komoditet dhe estetikë të madhe në këpucët tuaja
Varëse rrobash e montuar në krye të Tallsen përbëhet kryesisht nga një kornizë aliazh magnezi alumini me rezistencë të lartë dhe një shirit udhëzues pa zhurmë plotësisht i tërhequr, duke siguruar një pamje në modë dhe moderne që është shumë e përshtatshme për çdo ambient të brendshëm. Varëse e përgjithshme është e ngulitur fort, me një strukturë të qëndrueshme dhe instalim të lehtë. Varëseja e amortizimit e montuar lart është një produkt thelbësor për ruajtjen e pajisjeve në tualet
Kutia e ruajtjes së veshjeve prej lëkure të TALLSEN adopton një kornizë aliazh alumini me rezistencë të lartë dhe materiali i brendshëm është lëkurë miqësore me mjedisin dhe pa erë. Dizajni i ndarjes dhe dizajni i mbulesës së pluhurit të kutisë së ruajtjes së veshjeve prej lëkure e bëjnë atë zgjidhjen më të mirë të ruajtjes për veshjet intime në gardërobë. Ndani paraqitjen e të brendshmeve në ndarje, një për çdo artikull. Mbulesat e pluhurit mund të parandalojnë rënien e pluhurit nga rrobat, duke e bërë atë të pastër dhe të rregullt. Dizajni minimalist italian i shoqëruar me një fund të lëmuar gri hekuri është perfekt për t'i dhënë një prekje moderne çdo hapësire
Rafti i pantallonave amortizuese të TALLSEN është një artikull në modë ruajtëse për veshjet moderne. Stili i tij gri i hekurt dhe minimalist mund të përputhet në mënyrë të përkryer me çdo dekorim shtëpie, dhe rafti ynë i pantallonave është projektuar me një kornizë aliazh alumini me rezistencë të lartë, e cila mund të përballojë deri në 30 kilogramë veshje. Shiriti udhëzues i raftit të pantallonave adopton një pajisje mbrojtëse me cilësi të lartë, e cila është e lëmuar dhe e heshtur kur shtyhet dhe tërhiqet. Për ata që duan të shtojnë hapësirë ​​ruajtëse dhe komoditet në gardërobën e tyre, kjo raft pantallonash është zgjedhja perfekte për të thjeshtuar gardërobën.
KOSHA E RUAJTJES ANËSORE TALLSEN, është bërë me kornizë aliazh magnezi-alumini me qëndrueshmëri të lartë, e cila është e fortë dhe e qëndrueshme. I gjithë produkti është i lidhur me aliazh tërësisht magnez-alumin, i cili zëvendëson lidhjen midis plastikës dhe metalit, dhe struktura është më e qëndrueshme dhe më e qëndrueshme. Pjesa e brendshme e koshit është prej lëkure Pu të cilësisë së lartë, e kombinuar me aliazh alumini, e cila është e lehtë, luksoze dhe elegante. Produkti është unik në përzgjedhjen e ngjyrave, në modë dhe i gjithanshëm, dhe ju mund të zgjidhni ngjyrën Starba Cafe ose të zezën, e cila është plot elegancë.
RAFTET E PANTALONAVE TALLSEN TË MONTITUARA SIPËR janë bërë prej çeliku të cilësisë së lartë dhe të përpunuara me nano-dry plating, i cili është i qëndrueshëm, rezistent ndaj ndryshkut dhe rezistent ndaj konsumit. Pantallonat janë të mbuluara me shirita kundër rrëshqitjes të kualitetit të lartë, të cilët mund të varin rroba të materialeve dhe pëlhurave të ndryshme për të parandaluar rrëshqitjen dhe rrudhosjen e rrobave dhe mund të merren dhe vendosen lehtësisht. Montimi në krye, i përshtatshëm për dollapë të gjatë ose kabinete me ndarje. Përdorni plotësisht hapësirën e ngushtë të kabinetit dhe përmirësoni shkallën e përdorimit të kabineteve të vogla. Dizajni në formë S parandalon rrëshqitjen e rrobave
RAFTET E PANTALONAVE TALLSEN TË MONTITUARA SIPËR janë bërë prej çeliku të cilësisë së lartë, të përpunuara me nano-tharje, të qëndrueshme, rezistente ndaj ndryshkut dhe rezistente ndaj konsumit. Pantallonat janë të mbuluara me shirita kundër rrëshqitjes të kualitetit të lartë, të cilët mund të varin rroba të materialeve dhe pëlhurave të ndryshme për të parandaluar rrëshqitjen dhe rrudhosjen e rrobave dhe mund të merren dhe vendosen lehtësisht. Dizajn në formë V, i bukur dhe bujar. Montimi në krye, i përshtatshëm për dollapë të gjatë ose kabinete me ndarje. Bishti është i anuar 30 gradë, i bukur dhe nuk rrëshqet
RAFTET E PANTALONAVE TALLSEN TË MONTITUARA ANË janë bërë prej çeliku të cilësisë së lartë, i cili trajtohet me veshje me nano-dry, e cila është e qëndrueshme, rezistente ndaj ndryshkut dhe rezistente ndaj konsumit. Pantallonat janë të mbuluara me shirita kundër rrëshqitjes të kualitetit të lartë, të cilët mund të varin rroba të materialeve dhe pëlhurave të ndryshme për të parandaluar rrëshqitjen dhe rrudhosjen e rrobave dhe mund të merren dhe vendosen lehtësisht. Dizajn ngritës i bishtit 30 gradë, i bukur dhe jo i rrëshqitur. Përvetëson shina udhëzuese të heshtur plotësisht të zgjatura, të cilat janë të lëmuara dhe të heshtura kur shtyhen dhe tërhiqen, pa bllokim, të qëndrueshme dhe pa lëkundje
Varëseja ngritëse e Tallsen është një artikull në modë në arredimet moderne të shtëpisë. Tërheqja e dorezës dhe varëses do ta ulë atë, duke e bërë atë shumë të përshtatshëm për t'u përdorur. Me një shtytje të butë, ai mund të kthehet automatikisht në pozicionin e tij origjinal, duke e bërë atë më praktik dhe më të përshtatshëm. Ky produkt miraton një pajisje tampon me cilësi të lartë për të parandaluar rënien e shpejtësisë, rikthimin e butë dhe shtytjen dhe tërheqjen e lehtë. Për ata që duan të rrisin hapësirën e magazinimit dhe komoditetin në tualet, varëseja e ngritjes është një zgjidhje inovative
TALLSEN STORAGE BOX është bërë nga një kornizë aliazh magnezi-alumini me rezistencë të lartë, e cila është e fortë dhe e qëndrueshme. Dizajni i lëkurës së poshtme është i nivelit të lartë dhe me teksturë. Produkti është i shkëlqyeshëm në punim, dhe përputhja e ngjyrave është sistemi i ngjyrave Starba Cafe, i thjeshtë dhe elegant. E pajisur me shina amortizuese të heshtur 450 mm të zgjatura, është e heshtur dhe e lëmuar pa bllokim. Kutia është e punuar me dorë, me një dizajn drejtkëndor me kapacitet të madh, i cili mund të mbajë sende të mëdha, është i lehtë për t'u marrë dhe ka një shkallë më të lartë të përdorimit të hapësirës
nuk ka të dhëna

Pajisje për ruajtjen e veshjeve

Tallsen Pajisje për ruajtjen e veshjeve përfshin një shumëllojshmëri produktesh për t'ju ndihmuar të maksimizoni hapësirën e disponueshme në gardërobën ose dollapin tuaj. Të qëndrueshme dhe të qëndrueshme, këto produkte harduerike përdoren në zona me trafik të lartë si dhoma e zhveshjes, dollapi i dhomës ose dhoma e gjumit.

Gama jonë e pajisjeve të ruajtjes së garderobës përfshin shufra varëse, varëse rrobash të dizajnuara me porosi, grepa dhe kllapa, si dhe rrëshqitës dhe organizatorë sirtarësh. Këto produkte harduerike janë të disponueshme në madhësi dhe përfundime të ndryshme për t'iu përshtatur stilit të veçantë të garderobës tuaj. E punuar me konstruksion çeliku të rëndë, o shufrat e varur mund të përballojë peshën e rrobave tuaja. Dhe këto shufra janë të disponueshme në një sërë gjerësish, duke i bërë ato ideale për çdo dollap apo gardërobë. Ndërsa varëse rrobash të dizajnuara me porosi janë perfekte për të organizuar veshjet tuaja dhe për t'i mbajtur ato pa rrudha. Sa i përket grepave dhe kllapave, ato janë krijuar për të mbajtur aksesorë të tillë si rripa, kravata dhe shalle duke i mbajtur larg rrugës, të cilat janë të lehta për t'u instaluar dhe mund të personalizohen për t'iu përshtatur çdo stili apo dekori  Slides dhe organizatorët tanë të sirtarëve janë të domosdoshëm për organizimin e gjërave thelbësore të garderobës si këpucët, çorapet dhe të brendshmet. Koordinimi i madhësisë dhe vendosjes nuk është një detyrë pasi organizatorët tanë janë të thjeshtë për t'u instaluar dhe vijnë në një sërë madhësish të përshtatshme për çdo gardërobë.

Pajisjet e ruajtjes së veshjeve Tallsen janë projektuar për të maksimizuar hapësirën e veshjeve tuaja dhe për të mbajtur rrobat tuaja të organizuara, e cila është e përballueshme, e lehtë për t'u instaluar dhe jetëgjatë.
nuk ka të dhëna
Të gjitha Produktet
Rafti i rrobave LED i TALLSEN është një artikull në modë ruajtjeje në tualet moderne. Shtylla e varjes së rrobave LED adopton një bazë aliazh alumini dhe sensorin infra të kuqe të trupit të njeriut, duke e bërë shumë të përshtatshëm marrjen dhe përdorimin e rrobave. Ky produkt miraton tre temperatura ngjyrash për të përmbushur nevojat e skenarëve të ndryshëm. Për ata që shpresojnë për ruajtje të bukur dhe të përshtatshme në tualet, shtyllat e varura LED janë një opsion i vlefshëm
Pasqyrat tona rrëshqitëse janë bërë nga korniza të trasha të aliazhit të aluminit me cilësi të lartë, pasqyra qelqi rezistente ndaj shpërthimit me definicion të lartë dhe rrëshqitje topash çeliku. Pasqyrat rrëshqitëse janë një pjesë e pazëvendësueshme e garderobës dhe pasqyrat rrëshqitëse jo vetëm që ofrojnë një eksperiencë unike të garderobës, por edhe shfrytëzojnë plotësisht hapësirën e garderobës. Hekurudha rrëshqitëse me kushineta prej çeliku është e lëmuar dhe e qetë, e përkryer për t'u përshtatur me veshjet tuaja dhe për të shijuar një përvojë veshjet pa shqetësime dhe në modë
Rafti rrotullues i këpucëve i rregullueshëm me shumë shtresa TALLSEN është i përsosur për të gjithë entuziastët e këpucëve që duan të mbajnë koleksionin e tyre dhe të organizuar. Rafti rrotullues i këpucëve i rregullueshëm me shumë shtresa është bërë prej çeliku të aliazhuar me cilësi të lartë dhe laminat melamine rezistente ndaj lagështirës, ​​të veshura me bojë miqësore me mjedisin, e cila nuk është e lehtë të gërvishtet ose zbehet. Dizajni i tij me dy pista dhe sistemi i heshtur i thithjes së goditjeve sigurojnë lëvizje të qetë dhe të sigurt të raftit të këpucëve. Përveç kësaj, ruajtja me kapacitet të madh të rafteve rrotulluese të këpucëve të rregullueshme me shumë shtresa mund të sjellë gjithashtu komoditet dhe estetikë të madhe në këpucët tuaja
Varëse rrobash e montuar në krye të Tallsen përbëhet kryesisht nga një kornizë aliazh magnezi alumini me rezistencë të lartë dhe një shirit udhëzues pa zhurmë plotësisht i tërhequr, duke siguruar një pamje në modë dhe moderne që është shumë e përshtatshme për çdo ambient të brendshëm. Varëse e përgjithshme është e ngulitur fort, me një strukturë të qëndrueshme dhe instalim të lehtë. Varëseja e amortizimit e montuar lart është një produkt thelbësor për ruajtjen e pajisjeve në tualet
Kutia e ruajtjes së veshjeve prej lëkure të TALLSEN adopton një kornizë aliazh alumini me rezistencë të lartë dhe materiali i brendshëm është lëkurë miqësore me mjedisin dhe pa erë. Dizajni i ndarjes dhe dizajni i mbulesës së pluhurit të kutisë së ruajtjes së veshjeve prej lëkure e bëjnë atë zgjidhjen më të mirë të ruajtjes për veshjet intime në gardërobë. Ndani paraqitjen e të brendshmeve në ndarje, një për çdo artikull. Mbulesat e pluhurit mund të parandalojnë rënien e pluhurit nga rrobat, duke e bërë atë të pastër dhe të rregullt. Dizajni minimalist italian i shoqëruar me një fund të lëmuar gri hekuri është perfekt për t'i dhënë një prekje moderne çdo hapësire
Rafti i pantallonave amortizuese të TALLSEN është një artikull në modë ruajtëse për veshjet moderne. Stili i tij gri i hekurt dhe minimalist mund të përputhet në mënyrë të përkryer me çdo dekorim shtëpie, dhe rafti ynë i pantallonave është projektuar me një kornizë aliazh alumini me rezistencë të lartë, e cila mund të përballojë deri në 30 kilogramë veshje. Shiriti udhëzues i raftit të pantallonave adopton një pajisje mbrojtëse me cilësi të lartë, e cila është e lëmuar dhe e heshtur kur shtyhet dhe tërhiqet. Për ata që duan të shtojnë hapësirë ​​ruajtëse dhe komoditet në gardërobën e tyre, kjo raft pantallonash është zgjedhja perfekte për të thjeshtuar gardërobën.
KOSHA E RUAJTJES ANËSORE TALLSEN, është bërë me kornizë aliazh magnezi-alumini me qëndrueshmëri të lartë, e cila është e fortë dhe e qëndrueshme. I gjithë produkti është i lidhur me aliazh tërësisht magnez-alumin, i cili zëvendëson lidhjen midis plastikës dhe metalit, dhe struktura është më e qëndrueshme dhe më e qëndrueshme. Pjesa e brendshme e koshit është prej lëkure Pu të cilësisë së lartë, e kombinuar me aliazh alumini, e cila është e lehtë, luksoze dhe elegante. Produkti është unik në përzgjedhjen e ngjyrave, në modë dhe i gjithanshëm, dhe ju mund të zgjidhni ngjyrën Starba Cafe ose të zezën, e cila është plot elegancë.
RAFTET E PANTALONAVE TALLSEN TË MONTITUARA SIPËR janë bërë prej çeliku të cilësisë së lartë dhe të përpunuara me nano-dry plating, i cili është i qëndrueshëm, rezistent ndaj ndryshkut dhe rezistent ndaj konsumit. Pantallonat janë të mbuluara me shirita kundër rrëshqitjes të kualitetit të lartë, të cilët mund të varin rroba të materialeve dhe pëlhurave të ndryshme për të parandaluar rrëshqitjen dhe rrudhosjen e rrobave dhe mund të merren dhe vendosen lehtësisht. Montimi në krye, i përshtatshëm për dollapë të gjatë ose kabinete me ndarje. Përdorni plotësisht hapësirën e ngushtë të kabinetit dhe përmirësoni shkallën e përdorimit të kabineteve të vogla. Dizajni në formë S parandalon rrëshqitjen e rrobave
RAFTET E PANTALONAVE TALLSEN TË MONTITUARA SIPËR janë bërë prej çeliku të cilësisë së lartë, të përpunuara me nano-tharje, të qëndrueshme, rezistente ndaj ndryshkut dhe rezistente ndaj konsumit. Pantallonat janë të mbuluara me shirita kundër rrëshqitjes të kualitetit të lartë, të cilët mund të varin rroba të materialeve dhe pëlhurave të ndryshme për të parandaluar rrëshqitjen dhe rrudhosjen e rrobave dhe mund të merren dhe vendosen lehtësisht. Dizajn në formë V, i bukur dhe bujar. Montimi në krye, i përshtatshëm për dollapë të gjatë ose kabinete me ndarje. Bishti është i anuar 30 gradë, i bukur dhe nuk rrëshqet
RAFTET E PANTALONAVE TALLSEN TË MONTITUARA ANË janë bërë prej çeliku të cilësisë së lartë, i cili trajtohet me veshje me nano-dry, e cila është e qëndrueshme, rezistente ndaj ndryshkut dhe rezistente ndaj konsumit. Pantallonat janë të mbuluara me shirita kundër rrëshqitjes të kualitetit të lartë, të cilët mund të varin rroba të materialeve dhe pëlhurave të ndryshme për të parandaluar rrëshqitjen dhe rrudhosjen e rrobave dhe mund të merren dhe vendosen lehtësisht. Dizajn ngritës i bishtit 30 gradë, i bukur dhe jo i rrëshqitur. Përvetëson shina udhëzuese të heshtur plotësisht të zgjatura, të cilat janë të lëmuara dhe të heshtura kur shtyhen dhe tërhiqen, pa bllokim, të qëndrueshme dhe pa lëkundje
Varëseja ngritëse e Tallsen është një artikull në modë në arredimet moderne të shtëpisë. Tërheqja e dorezës dhe varëses do ta ulë atë, duke e bërë atë shumë të përshtatshëm për t'u përdorur. Me një shtytje të butë, ai mund të kthehet automatikisht në pozicionin e tij origjinal, duke e bërë atë më praktik dhe më të përshtatshëm. Ky produkt miraton një pajisje tampon me cilësi të lartë për të parandaluar rënien e shpejtësisë, rikthimin e butë dhe shtytjen dhe tërheqjen e lehtë. Për ata që duan të rrisin hapësirën e magazinimit dhe komoditetin në tualet, varëseja e ngritjes është një zgjidhje inovative
TALLSEN STORAGE BOX është bërë nga një kornizë aliazh magnezi-alumini me rezistencë të lartë, e cila është e fortë dhe e qëndrueshme. Dizajni i lëkurës së poshtme është i nivelit të lartë dhe me teksturë. Produkti është i shkëlqyeshëm në punim, dhe përputhja e ngjyrave është sistemi i ngjyrave Starba Cafe, i thjeshtë dhe elegant. E pajisur me shina amortizuese të heshtur 450 mm të zgjatura, është e heshtur dhe e lëmuar pa bllokim. Kutia është e punuar me dorë, me një dizajn drejtkëndor me kapacitet të madh, i cili mund të mbajë sende të mëdha, është i lehtë për t'u marrë dhe ka një shkallë më të lartë të përdorimit të hapësirës
nuk ka të dhëna
1
Çfarë është pajisja e ruajtjes së garderobës?
Pajisjet e ruajtjes së veshjeve i referohen përbërësve dhe aksesorëve të ndryshëm që përdoren për të organizuar dhe maksimizuar hapësirën e ruajtjes në një dollap ose gardërobë. Kjo përfshin artikuj të tillë si shufrat e varur, raftet, rrëshqitësit e sirtarëve dhe shportat e tërheqjes
2
Cilat lloje të pajisjeve të ruajtjes së garderobës janë në dispozicion?
Ekziston një shumëllojshmëri e gjerë opsionesh harduerësh për ruajtjen e garderobës, duke përfshirë raftet e rregullueshme, shufrat e varur, raftet e këpucëve, ndarësit e sirtarëve dhe më shumë. Disa sisteme janë krijuar për të qenë modularë në mënyrë që të mund ta personalizoni zgjidhjen tuaj të ruajtjes sipas nevojave tuaja specifike
3
Si të zgjedh harduerin e duhur të ruajtjes së garderobës për nevojat e mia?
Merrni parasysh artikujt që duhet të ruani dhe mënyrën se si dëshironi t'i aksesoni ato
4
A mund ta instaloj vetë pajisjen e ruajtjes së garderobës?
Po, shumë sisteme harduerike të ruajtjes së veshjeve janë krijuar për t'u instaluar nga pronarët e shtëpive me mjete bazë dhe aftësi DIY. Megjithatë, nëse nuk jeni të kënaqur me projektet DIY, mund të dëshironi të punësoni një profesionist për të bërë instalimin për ju
5
Cila është gjëja më e rëndësishme për t'u marrë parasysh kur zgjidhni pajisje për ruajtjen e garderobës?
Gjëja më e rëndësishme për t'u marrë parasysh kur zgjidhni pajisje për ruajtjen e garderobës është kapaciteti i peshës së pajisjes. Kjo do të sigurojë që pajisja mund të mbajë peshën e rrobave tuaja dhe sendeve të tjera pa u përkulur ose thyer
Optimizoni hapësirën e garderobës me Raftet e pantallonave të veshjeve TALLSEN. Eksploroni katalogun tonë B2B për zgjidhje inovative të ruajtjes. Shkarkoni katalogun e rafteve të pantallonave të veshjeve TALLSEN PDF për një përzierje të pandërprerë organizimi dhe stili në dizajnet tuaja
nuk ka të dhëna
Eksploroni inovacionin me TALLSEN Push Opener. Ngrini dizajnet tuaja të mobiljeve pa mundim. Shkarkoni katalogun tonë për përsosmërinë B2B
nuk ka të dhëna
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect