loading
CHANGEABLE LIFE IN EVERY INCH
Seria Galaxy Grey

Katër stinët e vitit, si Rruga e Qumështit

Arti i të jetuarit në gardërobën tuaj

Braktisni gdhendjen e ndërlikuar, lini një gjurmë të paharrueshme në hapësirën minimaliste, regjistroni jetën plot ngjyra dhe përqafoni pasionin e zakonshëm dhe të jashtëzakonshëm për jetën.

nuk ka të dhëna
Gardrobe Hardware Seria gri Galaxy
Në këtë ndjekje të një stili jetese elegante, produktet tona ju ofrojnë një hapësirë ​​që ndërthur veshjet dhe dhomat e zhveshjes. Produktet tona janë ndërtuar për të qëndruar, me korniza aliazh magnezi-alumini me qëndrueshmëri të lartë, duke iu përmbajtur parimeve të mbrojtjes së shëndetit dhe mjedisit për një hapësirë ​​miqësore me mjedisin 

Raftet tona të pantallonave për veshjet, kutia e aksesorëve prej lëkure me shumë funksione dhe kutia ruajtëse prej lëkure ju sjellin komoditet dhe elegancë, të përshtatura sipas stilit tuaj.

Garderobat dhe dhomat e zhveshjes shfaqin karizmën personale dhe janë një pjesë integrale e jetesës në shtëpi. Le të punojmë së bashku për të krijuar një gardërobë dhe dhomë zhveshjeje unike dhe të hollë që rrezaton bukuri të pafund për veshjet dhe aksesorët tuaj.

 Zgjidhjet tona të ruajtjes së tualeteve dhe aksesorët e ruajtjes së veshjeve me cilësi të lartë ofrojnë mbështetje të përsosur për planet tuaja të përmirësimit të mobiljeve.
nuk ka të dhëna

Kornizë aliazh magnezi-alumini me qëndrueshmëri të lartë, e shëndetshme dhe miqësore me mjedisin, e fortë dhe e qëndrueshme

Produktet tona përmbajnë një kornizë aliazh magnezi-alumini me qëndrueshmëri të lartë, duke ofruar cilësi dhe qëndrueshmëri të shkëlqyer për veshjet dhe dhomën tuaj të zhveshjes. Të prodhuara nga materiale miqësore me mjedisin, produktet tona janë të sigurta dhe pa toksina, duke siguruar një hapësirë ​​jetese të shëndetshme. Relax in the sure knowledge that our products bring both strength and tranquility to your home.

Prerje dhe lidhje e përpiktë 45 gradë për një montim të përsosur të kornizës


Produktet tona janë krijuar me përpikëri me teknika prerjeje dhe lidhjeje precize 45 gradë, duke siguruar një montim të përsosur të kornizës. Çdo pikë lidhjeje është projektuar dhe prodhuar me kujdes, duke rezultuar në një strukturë të qëndrueshme dhe të besueshme. Jo vetëm që kjo vëmendje të detajeve të rritet stabilitetin e produktit, Por, gjithashtu, shton një prekje të sofistikuesh dhe elegance në dhomën tënde të veshjeve.

Stili minimalist italian i dizajnit dhe pamja në modë gri hekuri

Produktet tona përfshijnë stilin minimalist italian të dizajnit me një skemë ngjyrash gri hekuri, duke shfaqur një përzierje të modës dhe shijes. Dizajni i thjeshtë por i rafinuar integrohet pa probleme me stile të ndryshme dekorimi të shtëpisë. Pavarësisht nëse preferoni një pamje klasike apo bashkëkohore, produktet tona do të shtojnë një bukuri unike dhe një prekje moderne në veshjet dhe dhomën tuaj të zhveshjes.

A keni ndonjë pyetje?
Na kontaktoni tani.
Pajisje harduerike të bëra me porosi për produktet tuaja të mobiljeve.
Merrni një zgjidhje të plotë për aksesorët e mobiljeve.
Merrni mbështetje teknike për instalimin, mirëmbajtjen e aksesorëve të harduerit & korrigjim.
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect