loading
Rroba për veshje me portë të rregullueshme Tallsen CH2320 1
Rroba për veshje me portë të rregullueshme Tallsen CH2320 2
Rroba për veshje me portë të rregullueshme Tallsen CH2320 3
Rroba për veshje me portë të rregullueshme Tallsen CH2320 4
Rroba për veshje me portë të rregullueshme Tallsen CH2320 5
Rroba për veshje me portë të rregullueshme Tallsen CH2320 1
Rroba për veshje me portë të rregullueshme Tallsen CH2320 2
Rroba për veshje me portë të rregullueshme Tallsen CH2320 3
Rroba për veshje me portë të rregullueshme Tallsen CH2320 4
Rroba për veshje me portë të rregullueshme Tallsen CH2320 5

Rroba për veshje me portë të rregullueshme Tallsen CH2320

GRAPAT PËR RROBAT E ARDOBEVE TALLSEN CH2320 përdoret gjerësisht për dollapë, dollapë këpucësh, dyer etj. ne hotele, vila, rezidenciale. Mund të varë rroba, kapele, çanta, peshqirë dhe sende të tjera për të krijuar një hapësirë ​​jetese të rehatshme dhe të rregullt;

 

grepa e plotë e rrobave është delikate, nuk zë vend, grepi përdor vida për të rregulluar grepin e rrobave dhe murin, i cili ka qëndrueshmëri më të lartë;

 

TALLSEN i përmbahet teknologjisë së përparuar ndërkombëtare të prodhimit, të autorizuar nga sistemi i menaxhimit të cilësisë ISO9001, testimi zviceran i cilësisë SGS dhe certifikimi CE, duke siguruar që të gjitha produktet të përputhen me standardet ndërkombëtare.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  CH2320 grep i rregullueshëm i rrobave të portës

  Materia

  Metal, aliazh zinku

  Përfundon

  Krom/elektroforezë/spërkatje
  Krom mat/nikle mat/bronz
  Imitim ari/armë e zezë
  Nikel i krehur/Bronz i krehur

  Peshë

  26g

  Paketare

  400 copë/Karton

  MOQ

  800PCS

  Madhësia e kartonit

  50*35*11CM

  Data e mostrës

  7-10 ditë

  0 (34)

  Përshkrimi

  GRAPAT PËR RROBAT PËR MBAJTJEN E VESHJEVE TALLSEN CH2320 është zgjedhur aliazh zinku me cilësi të lartë si lëndë e parë. E gjithë grepa e rrobave peshon rreth 30 g dhe ka një jetëgjatësi shërbimi deri në 20 vjet;

   

  Sipërfaqja e grepit të rrobave është e dyfishtë, e lëmuar dhe jo gërvishtëse, rezistente ndaj ndryshkut dhe e qëndrueshme;

   

  Ganpat e rrobave kanë më shumë se 10 ngjyra të ndryshme të veshjes që ne t'i zgjedhim në mënyrë fleksibël,

   

  Tallsen ka krijuar në mënyrë të përsosur një grep veshjesh luksoze të nivelit të lartë, veçanërisht të përshtatshëm për hotele të mëdha, vila dhe zona banimi të nivelit të lartë.

  Rroba për veshje me portë të rregullueshme Tallsen CH2320 7

  Diagrami i instalimit

  2320(DG027)

  Detaje të Prodhimit

  0封面 (7)
  0封面 (7)
  Dizajni i kësaj grep pallto është i thjeshtë dhe në modë
  3 (183)
  3 (183)
  Materiali i përdorur është një material aliazh zinku, i cili nuk korrodohet dhe ndryshket lehtë dhe luan një rol mbrojtës dhe të bukur.
  4 (157)
  4 (157)
  Ka disa opsione ngjyrash, përkatësisht: Krom me rruaza, nikel me rruaza, të lashta jeshile etj.
  0 (35)

  Avantazhet e produktit

  ● 20 vjet jetë shërbimi

  ● Më shumë se 10 ngjyra janë të disponueshme

  ● Aliazh zinku me cilësi të lartë, elektrik i dyfishtë, anti-korrozioni dhe i qëndrueshëm

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect