loading

Rrëshqitjet e sirtarit me detyrë të rëndë

Rrëshqitje sirtari me funksion të rëndë është një kategori e veçantë produkti në produktet e rrëshqitjes së sirtarëve me një gamë të gjerë aplikimi në fushën e prodhimit të pajisjeve të rënda. Përdoret shpesh në prodhimin e kontejnerëve, kabineteve, automjeteve industriale, pajisjeve financiare, automjeteve speciale dhe pajisjeve të tjera. të TALLSEN-it rrëshqitësit e sirtarëve të rëndë janë të dizajnuara me mjeshtëri nga ekipi ynë me njohuri të avancuara ndërkombëtare.

TALLSEN, si një prodhues profesionist i rrëshqitjeve të sirtarëve të ngarkesave të rënda, është i përkushtuar të ofrojë produkte të sigurta dhe të qëndrueshme të rrëshqitjes së sirtarëve për punë të rënda për prodhuesit e pajisjeve të rënda brenda dhe jashtë shtetit. Rrëshqitësi i sirtarit të rëndë të TALLSEN është prej çeliku të galvanizuar të përforcuar, me një kapacitet ngarkese maksimale prej 220 KG, i cili është i fortë dhe i qëndrueshëm dhe nuk deformohet lehtë. Përveç kësaj, rrëshqitja është e pajisur me një buton kyçjeje me një prekje, i cili nuk do të rrëshqasë lehtë gjatë përdorimit  Dhe ne po punojmë shumë për të ofruar zgjidhje rrëshqitëse të sirtarit me cilësi të lartë të punës së rëndë për mijëra klientë brenda dhe jashtë shtetit.Paketimi: 1 grup / qese plastike; 6 grup / karton MOQ: 30 Data e mostrës: 7--10 ditë
Paketimi: 1 grup / qese plastike; 4 grup / kuti kartoni MOQ: 30 Data e mostrës: 7--10 ditë
nuk ka të dhëna

Ky është Teksti

Rreth  Informacione të rrëshqitjes së sirtarit me funksion të rëndë

Tallsen është lider prodhuesi i rrëshqitjeve të sirtarëve i njohur për prodhimin e rrëshqitjeve të sirtarit me cilësi të lartë që plotësojnë kërkesat unike të klientëve tanë. Gama jonë e gjerë e produkteve është krijuar me kujdes duke përdorur materiale superiore, duke siguruar qëndrueshmëri afatgjatë dhe performancë të jashtëzakonshme. Ne i japim prioritet nevojave të klientëve tanë duke ofruar zgjidhje të personalizuara që nuk lënë hapësirë ​​për kompromis. Rrëshqitjet tona të sirtarit ofrojnë një mori avantazhesh, duke përfshirë funksionimin e qetë dhe pa probleme, instalimin pa mundim dhe veçoritë e përmirësuara të sigurisë. Ne përdorim teknologjinë më të fundit për të prodhuar produktet tona, duke i bërë ato ergonomike dhe të lehta për t'u përdorur. Për më tepër, rrëshqitësit tanë të sirtarit vijnë në madhësi dhe kapacitete të ndryshme peshe për të akomoduar aplikacione të ndryshme. Për ata që kërkojnë besueshmëri dhe cilësi të nivelit të lartë, rrëshqitësit e sirtarëve të Tallsen janë zgjidhja perfekte.

Karakteristikat e rrëshqitjeve të sirtarit me detyrë të rëndë

1. Kapaciteti i lartë mbajtës: rrëshqitësit e sirtarëve me punë të rëndë janë të dizajnuara për të mbajtur më shumë peshë, të përshtatshme për dollapë, dollapë dhe mobilje të tjera që duhet të mbajnë objekte të rënda.
2. qëndrueshmëri e fortë: për shkak të kapacitetit të fortë mbajtës të ngarkesës, rrëshqitësit e sirtarëve të rëndë janë më të qëndrueshëm gjatë përdorimit, duke zvogëluar rrezikun e rënies së sirtarëve.
3. Qëndrueshmëri e lartë: Rrëshqitësit e sirtarëve të rëndë zakonisht bëhen prej materiali metalik me cilësi të lartë, i cili ka një jetë më të gjatë shërbimi dhe rezistencë më të lartë ndaj konsumit.
4. Funksionim i qetë: Sistemi rrëshqitës i rrëshqitjeve të sirtarëve me funksion të rëndë është projektuar të jetë më delikat, duke i bërë sirtarët të funksionojnë pa probleme dhe pa probleme kur hapen dhe mbyllen.
5. Instalim i lehtë: Pavarësisht se janë më të rënda, rrëshqitësit e sirtarit me detyrë të rëndë janë relativisht të thjeshta për t'u instaluar, thjesht ndiqni udhëzimet.


Prodhuesi i sirtarëve TALLSEN i jep përparësi cilësisë së produktit duke përdorur çelik të galvanizuar me cilësi të lartë, duke siguruar rezistencë të jashtëzakonshme ndaj korrozionit dhe oksidimit, gjë që sjell qëndrueshmëri dhe besueshmëri të pakrahasueshme të produkteve tona.
Me një buton me një prekje për instalim dhe heqje të lehtë, produkti ynë thjeshton procesin dhe kursen kohë duke reduktuar intensitetin e punës
Slides TALLSEN ofrojnë opsione të përshtatshme rregullimi 1D/3D për rregullime pa mundim në shumë drejtime, ndërsa sistemi i integruar i mbështjelljes ofron mbyllje të qetë dhe pa zhurmë të sirtarit për një përvojë superiore të përdoruesit
Me një profesionist R&Ekipi D, TALLSEN posedon përvojë të gjerë në dizajnimin e produkteve dhe ka marrë një mori patentash kombëtare për inovacione
nuk ka të dhëna

Rrëshqitje sirtari me funksion të rëndë  Prodhuesi

Si një prodhues dhe furnizues profesionist i rrëshqitjeve të sirtarëve, TALLSEN ofron produkte me cilësi të lartë me shërbime të shkëlqyera para-shitjes dhe pas shitjes me një çmim konkurrues. Produkti ynë kryesor i harduerit, TALLSEN Drawer Slide, ka fituar popullaritet të jashtëzakonshëm dhe ka marrë vlerësime nga klientët e ndërmarrjeve vendase dhe ndërkombëtare që nga debutimi i tij.


Dizajnerët e lartë të TALLSEN kanë zhvilluar serinë Drawer Slide me funksione të ndryshme, cilësi të lartë dhe çmime të përballueshme, duke i bërë ato një zgjedhje ideale për bizneset e projektimit dhe prodhimit të mobiljeve. TALLSEN ofron një linjë të gjerë produktesh që përmban opsione të ndryshme, duke përfshirë rrëshqitjet e sirtarëve nën montim, rrëshqitjet e sirtarit me kushineta me top dhe rrëshqitjet e sirtarit me detyrë të rëndë. Të gjitha rrëshqitjet tona të sirtarit janë punuar me përpikëri duke përdorur çelik të galvanizuar me cilësi të lartë për të siguruar veti të jashtëzakonshme kundër korrozionit dhe rezistencës ndaj konsumit. Me një kapacitet ngarkese maksimale prej 30 kg, rrëshqitjet tona të sirtarit janë ndërtuar për t'i bërë ballë ngarkesave të rënda dhe për të ofruar performancë të besueshme.


Produktet Drawer Slide janë të dizajnuara me funksione të shumta dhe mbështesin rregullimin me shumë drejtime, dhe pajisja e integruar e buferit mundëson mbyllje të qetë. TALLSEN i përmbahet standardeve gjermane të prodhimit dhe ndjek në mënyrë rigoroze kërkesat e testimit të standardit evropian EN1935. Të gjitha produktet e Drawer Slide duhet të kalojnë testet e ngarkesës, 50,000 teste të qëndrueshmërisë së ciklit dhe procese të tjera testimi. TALLSEN përpiqet t'u ofrojë klientëve produkte të cilësisë më të lartë dhe synon të bëhet shitësi më i madh në botë i Drawer Slides 


Pyetjet e shpeshta të rrëshqitjeve të sirtarit të rëndë

1
Çfarë janë rrëshqitjet e sirtarëve?
Rrëshqitjet e sirtarëve janë komponentë harduerikë që lejojnë hapjen dhe mbylljen e sirtarëve pa probleme dhe efikasitet
2
Çfarë lloje rrëshqitëse sirtarësh prodhon prodhuesi?
Prodhuesi ynë i rrëshqitjeve të sirtarit prodhon një sërë rrëshqitëse sirtarësh, duke përfshirë rrëshqitës me mbajtës topash, rrëshqitës me mbyllje të butë, rrëshqitës nën montim dhe rrëshqitës të rëndë
3
Cilat materiale përdoren në prodhimin e rrëshqitjeve të sirtarëve?
Rrëshqitësit e sirtarëve zakonisht bëhen prej çeliku, alumini ose plastika, në varësi të llojit specifik të rrëshqitjes dhe preferencave të prodhuesit
4
Çfarë kapaciteti peshe kanë rrëshqitjet tuaja të sirtarit?
Prodhuesi ynë prodhon rrëshqitës sirtarë me kapacitete peshe që variojnë nga 50 lbs deri në 500 lbs, në varësi të modelit specifik të rrëshqitjes
5
A mund të blej rrëshqitës sirtarë në madhësi të personalizuara?
Po, prodhuesi ynë mund të prodhojë rrëshqitës sirtarë në dimensione të personalizuara për t'iu përshtatur nevojave tuaja specifike
6
Çfarë lloj garancie vijnë me rrëshqitjet tuaja të sirtarit?
Prodhuesi ynë ofron një garanci të kufizuar për të gjitha rrëshqitjet e sirtarit, duke mbuluar defektet ose problemet me procesin e prodhimit
7
A mund të porosis rrëshqitës sirtarë në sasi të mëdha?
Po, ne mund të ofrojmë rrëshqitës sirtarësh në sasi të mëdha për prodhuesit, prodhuesit e kabineteve dhe profesionistë të tjerë që kanë nevojë për sasi të mëdha pajisjesh
8
Sa kohë duhet për të marrë porosinë time të rrëshqitjeve të sirtarëve?
Koha e dërgimit për porositë e rrëshqitjeve të sirtarëve do të ndryshojë në varësi të produktit specifik dhe sasisë së porositur, por prodhuesi ynë përpiqet të përmbushë porositë sa më shpejt që të jetë e mundur
A keni ndonjë pyetje?
Na kontaktoni tani.
Pajisje harduerike të bëra me porosi për produktet tuaja të mobiljeve.
Merrni një zgjidhje të plotë për aksesorët e mobiljeve.
Merrni mbështetje teknike për instalimin, mirëmbajtjen e aksesorëve të harduerit & korrigjim.
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect