loading
Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 1
Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 2
Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 3
Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 4
Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 5
Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 6
Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 1
Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 2
Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 3
Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 4
Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 5
Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 6

Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar

Paketimi: 1 set / qese plastike; 10 set / karton
Çmimi: EXW
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL4257 Rrëshqitja e sirtarit me zgjatim të plotë të elektrizuar


  Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 7


  FULL EXTENSION SOFT CLOSING UNDERMOUNT DRAWER SLIDES

  Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 8

  Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 9


  Përshkrimi:

  Emri::

  SL4328 Rrëshqitja e sirtarit me zgjatim të plotë të elektrizuar

  Trashësia:

  1.8*1.5*1.3Mm.

  Gjatësia:

  250mm-600mm

  Kapaciteti ngarkues:

  30Kështë

  Paketare:

  1 set/çantë polifonike; 10 set/karton

  Trashësia e panelit anësor:

  16/18Mm.

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë  PRODUCT DETAILS

  SL4328 Rrëshqitja e sirtarit me zgjatim të plotë të elektrizuar  Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 10
  Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 11

  Bosht mbajtës çeliku i ngurtë, pa zhurmë gjatë hapjes dhe mbylljes.


  Materiali rrëshqitës është më i trashë, duke mbajtur 100 paund, dhe materiali është i elektrizuar dhe nuk do të ndryshket.


  Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 12
  Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 13


  Ndarja e brendshme e hekurudhës është e thjeshtë dhe e lehtë për t'u instaluar.  Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 14

  INSTALLATION DIAGRAM

  Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 15

  Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 16 Kompania Tallsen, e cila është një prodhues profesional i pajisjeve shtëpiake me më shumë se 28 vjet përvojë. TALLSEN ka qenë në një pozitë udhëheqëse në fushën e mobiljeve dhe aksesorëve harduerikë në Kinë. Produkti ynë ka menteshë amortizuese, menteshë dere, rrëshqitje sirtari, sistem shtytës të hapur, sistem tatami etj.


  Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 17


  Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 18

  Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 19

  Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 20Rrëshqitësja e sirtarit me shtrirje të plotë të elektrizuar 21


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Ka një arsye pse në ditët e sotme njerëzit janë më të interesuar për rrëshqitjet e sirtarëve nën montim në vend të atyre tipike. Dhe me stilin konvencional, nënkuptoj ato të montuara në anë. Tani për shkak se ju supozohet të rrëshqitni brenda dhe jashtë sirtarëve disa herë gjatë ditës, këto janë shumë të prirura për t'u konsumuar.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect