loading
Shtytje e plotë për të hapur rrëshqitjet e sirtarit të fshehur SL4341 1
Shtytje e plotë për të hapur rrëshqitjet e sirtarit të fshehur SL4341 2
Shtytje e plotë për të hapur rrëshqitjet e sirtarit të fshehur SL4341 3
Shtytje e plotë për të hapur rrëshqitjet e sirtarit të fshehur SL4341 4
Shtytje e plotë për të hapur rrëshqitjet e sirtarit të fshehur SL4341 5
Shtytje e plotë për të hapur rrëshqitjet e sirtarit të fshehur SL4341 6
Shtytje e plotë për të hapur rrëshqitjet e sirtarit të fshehur SL4341 1
Shtytje e plotë për të hapur rrëshqitjet e sirtarit të fshehur SL4341 2
Shtytje e plotë për të hapur rrëshqitjet e sirtarit të fshehur SL4341 3
Shtytje e plotë për të hapur rrëshqitjet e sirtarit të fshehur SL4341 4
Shtytje e plotë për të hapur rrëshqitjet e sirtarit të fshehur SL4341 5
Shtytje e plotë për të hapur rrëshqitjet e sirtarit të fshehur SL4341 6

Shtytje e plotë për të hapur rrëshqitjet e sirtarit të fshehur SL4341

Shtytja e plotë e zgjatjes së TALLSEN për të hapur rrëshqitjen e fshehur të sirtarit është një përparim në teknologjinë e vrapimit të fshehur. Ky produkt është projektuar për të siguruar një funksionim të qetë dhe pa probleme, duke ofruar gjithashtu një pamje të hijshme dhe moderne. Dizajni i rikuperimit mund të hapet me një buton dhe është i përshtatshëm për të nxjerrë sendet pa instaluar dorezën. Slides e plotë Extension Push to Open Undermount Drawer është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë të përmirësojnë sistemet e tyre të kabinetit me një zgjidhje të hijshme, moderne dhe funksionale 

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  Shtytje e plotë për të hapur rrëshqitjet e sirtarit të fshehur SL4341

  Trashësia

  1.8*1.5*1.3Mm.

  Gjatësia

  250mm-600mm

  Kapaciteti ngarkues

  30Kështë

  Paketare

  1 set/çantë polifonike; 10 set/karton

  Trashësia e panelit anësor

  16/18Mm.

  Kushtet e pagesës

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë

  1 (91)

  Përshkrimi

  Shtytja e plotë e zgjatjes për të hapur rrëshqitjet e sirtarit të montuar me siguri do t'ju ofrojë komoditetin dhe lehtësinë e përdorimit që ju nevojitet, pavarësisht nëse jeni duke rinovuar kuzhinën, banjën ose hapësira të tjera banimi. Shtytja e plotë e zgjatjes për të hapur rrëshqitësit e sirtarit të montuar është e lehtë për t'u instaluar.


  Ky produkt mund të përshtatet lehtësisht në sistemet ekzistuese të sirtarëve, duke e bërë atë një zgjidhje me kosto efektive për ata që kërkojnë të përmirësojnë sirtarët e tyre rrëshqitës pa pasur nevojë për një riparim të plotë. Përveç kësaj, ju mund të përdorni lehtësisht artikujt tuaj duke shtyrë butësisht pjesën e përparme të sirtarit.


  Dizajni i montimit të poshtëm të këtyre rrëshqitjeve të sirtarëve shton gjithashtu funksionalitetin e tyre, pasi lejon një funksionim të qetë dhe të heshtur. Slides janë të fshehura nga pamja, duke siguruar një pamje të pastër dhe moderne për kabinetin tuaj. Veçoria e mbylljes së butë gjithashtu siguron që sirtarët tuaj të mbyllen pa probleme dhe qetësi, duke parandaluar çdo përplasje ose dëmtim të kabinetit tuaj.

  Shtytje e plotë për të hapur rrëshqitjet e sirtarit të fshehur SL4341 8

  Përcaktime

  2 (86)

  Detaje të Prodhimit

  3 (70)
  3 (70)
  Procesi i veshjes miqësore me E-co
  4 (59)
  4 (59)
  Amortizator i integruar, afër sofe në heshtje
  5 (53)
  5 (53)
  Kapaciteti i ngarkimit është 35 kg, testi i ciklit 50000 herë
  6 (44)
  6 (44)
  Stabilitet i lartë, i qetë
  3 (73)

  Avantazhet e produktit

  ● Amortizuesi i lëngshëm i teknologjisë gjermane ka veprim të qetë mbylljeje.

  ● Doreza mund të instalohet pa ndryshuar stilin dhe dizajnin origjinal.

  ● Dizajni i zgjatur plotësisht i rikuperimit është i lehtë për t'i nxjerrë sendet në sirtar.

  ● Dizajni i mbylljes së butë prodhon më pak zhurmë gjatë mbylljes dhe hapjes, duke krijuar një mjedis jetese të qetë për familjen tuaj.

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect