loading
Vrapues i fshehtë nënkalues ​​i njëkohshëm me shtytje të hapur 1
Vrapues i fshehtë nënkalues ​​i njëkohshëm me shtytje të hapur 2
Vrapues i fshehtë nënkalues ​​i njëkohshëm me shtytje të hapur 3
Vrapues i fshehtë nënkalues ​​i njëkohshëm me shtytje të hapur 4
Vrapues i fshehtë nënkalues ​​i njëkohshëm me shtytje të hapur 5
Vrapues i fshehtë nënkalues ​​i njëkohshëm me shtytje të hapur 6
Vrapues i fshehtë nënkalues ​​i njëkohshëm me shtytje të hapur 1
Vrapues i fshehtë nënkalues ​​i njëkohshëm me shtytje të hapur 2
Vrapues i fshehtë nënkalues ​​i njëkohshëm me shtytje të hapur 3
Vrapues i fshehtë nënkalues ​​i njëkohshëm me shtytje të hapur 4
Vrapues i fshehtë nënkalues ​​i njëkohshëm me shtytje të hapur 5
Vrapues i fshehtë nënkalues ​​i njëkohshëm me shtytje të hapur 6

Vrapues i fshehtë nënkalues ​​i njëkohshëm me shtytje të hapur

TALLSEN FULL EXTENSION SINKRONIZUAR SHTYTJE NË HAPJE TË SIRTARËVE NËNMOUNT ME SWITHES 3D është një shirit i fshehtë i heshtur, i cili mund të hapet me prekjen e një butoni, duke liruar duart, e lehtë dhe e përshtatshme dhe një zgjedhje e lehtë luksoze. Është pjesë e pazëvendësueshme e kabineteve moderne dhe mund të përdoret edhe për rafte, dollapë, sirtarë industrialë, RV, furgona, makina shitëse etj.

 

Tani, rrëshqitëset e sirtarëve nën mal, të sinkronizuara me SHTYTJE NË HAPUR, janë të njohura në të gjitha markat kryesore ndërkombëtare të arredimit të shtëpisë, të cilat mund të sigurojnë që sirtarët e kabinetit të jenë të fortë kur dalin lart dhe të lëmuar dhe të butë kur shtyhen prapa, duke treguar një ndjenjën e fisnikërisë.

 

Rrëshqitëset e sirtarëve të SINKRONIZUARA TË SINKRONIZUARA TË PLOTË EXTENSIONI TË HAPUR TË HAPUR është një shirit rrëshqitës i montuar në fund, i cili është i fshehur dhe jo i ekspozuar, i thjeshtë dhe i bukur dhe gjeneron më pak zhurmë kur hapet dhe mbyllet. Rrëshqitëset sinkrone të TALLSEN-it UNDERMOUNT DRAWER janë zgjedhja juaj e mençur.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  SL4830 Vrapues i fshehtë i fshehur me shtytje të njëkohshme nën mal

  Trashësia e rrëshqitjes

  1.8*1.5*1.0 Mm.

  Trashësia e tabelës anësore

  Normalisht 16 mm ose 18 mm nëse është e nevojshme

  Gjatësia

  250mm-600mm

  Lart&Poshtë, majtas&E drejta

  ± 1,5 mm, ± 1,5 mm

  Paketare

  1 set/çantë polifonike; 10 Komplete/karton

  Kapacitetia

  30Kështë

  Data e mostrës

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Rregullimi i forcës së hapjes

  +25%

  1 (112)

  Përshkrimi

  TALLSEN FULL EXTENSION SINKRONIZUAR SHTYP-TE-HAPUR TË SIRTARËVE NËNMOUNT ME KËLËSAT 3D mund të ndryshojnë forcën e hapjes dhe mbylljes duke rregulluar vidën e çuditshme në amortizues. Përdoruesit mund të instalojnë dhe çmontojnë shpejt pllakën e poshtme të sirtarit dhe mund të përdorin çelësat e rregullimit 3D për të kontrolluar hendekun me 6 pozicione midis sirtarëve.


  TALLSEN FULL EXTENSION TË SINKRONIZUARA TË SHTYTJES TË HAPUR TË SIRTARËVE NËNMOUNT SLIDES është bërë prej çeliku të galvanizuar miqësor me mjedisin me cilësi të lartë. Fortësia e tij do të rrisë kapacitetin mbajtës të shiritit të rrëshqitjes dhe nuk do të thyhet lehtë. Testi i lodhjes i hapjes dhe mbylljes së vazhdueshme me një ngarkesë prej 35 kg mund të arrijë 80,000 herë.  Opsionale i përshtatshëm për pllaka 16 mm ose 18 mm të trasha. Trashësia e hekurudhës së rrëshqitjes është 1.8*1.5*1.0mm, dhe gjatësia e saj e rregullt është opsionale: 250mm (10''), 270mm, 300mm (12''), 350mm (14''), 400mm (16'') , 450mm ( 18'''' ), 500mm ( 20'' ), 550mm ( 22'' ), 600mm ( 24'' ).


  TALLSEN DRAWER SLIDES kaloi testin 24-orësh të spërkatjes së kripës në testin laboratorik pa ndryshk, dhe rezistenca ndaj ndryshkut ishte e shkallës 8, në përputhje me standardin evropian të testit EN1935 dhe mori një certifikatë SGS. Rrëshqitëset e sirtarëve të rrëshqitjes PUSH-TO-OPEN të Tallsen kanë një performancë të shkëlqyer për sa i përket forcës së nxjerrjes së shiritit të rrëshqitjes, butësisë së hekurudhës së rrëshqitjes dhe shkallës së heshtjes. Është një prodhues me cilësi të lartë UNDERMOUNT DRAWER SLIDES.

  5 (70)
  Vrapues i fshehtë nënkalues ​​i njëkohshëm me shtytje të hapur 9

  Përcaktime

  2 (102)

  Detaje të Prodhimit

  jpg85-t3-scale100 (10)
  jpg85-t3-shkallë 100 (10)
  SL4830 Vrapues i fshehtë i fshehur me shtytje të njëkohshme nën mal
  jpg85-t3-scale100 (1) (5)
  jpg85-t3-shkallë 100 (1) (5)
  efikas, Efektiv, i Fshehur, Dinamik, gjenerata e re e rrëshqitjeve të montuara për sirtarët e drurit, kombinon veçoritë inteligjente plus veprimin e shkëlqyer të rrëshqitjes për traditën e sotme dhe kabinetin bashkëkohor.
  jpg85-t3-scale100 (2) (5)
  jpg85-t3-shkallë 100 (2) (5)
  Zgjatje e plotë e sinkronizuar për funksionim të qetë dhe të heshtur. Shtytje e lehtë për t'u hapur me forcë të ulët shtytëse.
  jpg85-t3-scale100 (3) (4)
  jpg85-t3-shkallë 100 (3) (4)
  Rolet najloni rezistente të pasme sigurojnë funksionim të qetë dhe preciz.
  2 (80)

  Avantazhet e produktit

  ● Susta me cilësi të lartë, e fuqishme.

  ● Pamje më e pastër dhe më efikase, bëni sirtarin tuaj të dallohet, të mos duket shumë i madh apo i rëndë, mbulesa rrëshqitëse mund të fshihet lehtësisht.

  ● Rregulloni lart e poshtë, majtas dhe djathtas, përpara dhe mbrapa dhe boshllëqet e sirtarit për të përmirësuar estetikën e përgjithshme.

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect