loading
Binarët e fshehur të sirtarit të kyçjes së sinkronizuar të bulonave 1
Binarët e fshehur të sirtarit të kyçjes së sinkronizuar të bulonave 2
Binarët e fshehur të sirtarit të kyçjes së sinkronizuar të bulonave 3
Binarët e fshehur të sirtarit të kyçjes së sinkronizuar të bulonave 4
Binarët e fshehur të sirtarit të kyçjes së sinkronizuar të bulonave 5
Binarët e fshehur të sirtarit të kyçjes së sinkronizuar të bulonave 6
Binarët e fshehur të sirtarit të kyçjes së sinkronizuar të bulonave 1
Binarët e fshehur të sirtarit të kyçjes së sinkronizuar të bulonave 2
Binarët e fshehur të sirtarit të kyçjes së sinkronizuar të bulonave 3
Binarët e fshehur të sirtarit të kyçjes së sinkronizuar të bulonave 4
Binarët e fshehur të sirtarit të kyçjes së sinkronizuar të bulonave 5
Binarët e fshehur të sirtarit të kyçjes së sinkronizuar të bulonave 6

Binarët e fshehur të sirtarit të kyçjes së sinkronizuar të bulonave

TALLSEN FULL EXTENSION TË SINKRONIZUARA TË MBYLLJES TË BUTA TË MBYLLJES ME MBYLLJE ME MBYLLJE ME BULLOKË është një shina e fshehtë mbyllëse e butë e përshtatshme për tregun e kabineteve të nivelit të lartë. Ka qëndrueshmëri të shkëlqyer në rrëshqitje dhe gjithashtu mund të rregullojë vidën e çuditshme në amortizues për të ndryshuar forcën e hapjes dhe mbylljes.

 

Në dizajnin e lartë modern të pajisjeve shtëpiake dhe në hartimin e të gjithë sirtarit, një palë shina rrëshqitëse me cilësi të lartë mund të kenë një ndikim vendimtar në cilësinë e të gjithë sirtarit. Tani, shumica e mobiljeve të nivelit të mesëm dhe të nivelit të lartë në vendet e zhvilluara në Evropë dhe Shtetet e Bashkuara përdorin këtë lloj rrëshqitjeje sirtari, i cili mund të sigurojë që sirtarët e kabinetit të jenë të qetë dhe të qetë kur tërhiqen dhe rikuperimi është i butë.

 

TALLSEN FULL EXTENSION TË SINKRONIZUARA TË MBYLLJES TË BUTA RRËFSHIMET E SIRTARËVE ME MBYLLJE ME BULUA është një shirit rrëshqitës i montuar në fund me një dizajn bishti gjemba, i cili është i fshehur dhe jo i ekspozuar, duke e bërë sirtarin tuaj më të bukur. Binarët sinkron të fshehtë të ngushtë të TALLSEN prodhohen sipas standardeve gjermane të cilësisë, kanë kaluar certifikimin ISO9001 dhe SGS dhe janë prodhues shumë të besueshëm të hekurudhave me rrëshqitje.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  SL4710 Binarët e fshehur të sirtarit të mbylljes së sinkronizuar të bulonave

  Trashësia

  1.8*1.5*1.0 Mm.

  Trashësia e tabelës anësore:

  Normalisht 16 mm ose 18 mm nëse është e nevojshme

  Gjatësia

  250mm-600mm

  Lart&Poshtë, majtas&E drejta

  ± 1,5 mm, ± 1,5 mm

  Paketare

  1 set/çantë polifonike; 10 Komplete/karton

  Kapacitetia

  30Kështë

  Data e mostrës

  7-10 ditë

  5 (67)

  Përshkrimi

  TALLSEN FULL EXTENSION TË SINKRONIZUARA TË MBYLLJES TË BUTA TË MBYLLJES ME MBYLLJE ME BULUA Eshtë një dizajn i montuar në bulon që lejon përdoruesit ta instalojnë shpejt në dyshemenë e sirtarit dhe të rregullojnë lartësinë e pllakës së poshtme.


  TALLSEN FULL EXTENSION TË SINKRONIZUARA TË MBYLLJEVE TË BUTA TË MBYLLJES SIRATAT NËNMOUNT do të jenë të gjitha prej çeliku me cilësi të lartë miqësore me mjedisin. Fortësia e saj do të rrisë aftësinë mbajtëse të hekurudhës së rrëshqitjes dhe nuk do të jetë e lehtë të ndryshket.

  Opsionale i përshtatshëm për pllaka 16 mm ose 18 mm të trasha. Trashësia e hekurudhës së rrëshqitjes: është 1.8*1.5*1.0mm, gjatësia e saj e rregullt është opsionale: 250mm (10''), 270mm, 300mm (12''), 350mm (14''), 400mm (16'') , 450mm ( 18'''' ), 500mm ( 20'' ), 550mm ( 22'' ), 600mm ( 24'' ), testi i lodhjes së vazhdueshme me një ngarkesë prej 35 kg mund të arrijë 80,000 herë, gjë që përputhet në mënyrë të përkryer me Standardi evropian EN1935.


  Si prodhues i rrëshqitjeve sinkrone të sirtarit nën montim, TALLSEN ka performancë me cilësi të lartë për sa i përket forcës së tërheqjes së shinave të rrëshqitjes, kohës së mbylljes së rrëshqitjeve dhe qetësisë së rrëshqitjeve të sirtarit. Është hekurudha më e mirë e rrëshqitjes së harduerit për projektet tuaja të reja të ndërtimit, rinovimit dhe zëvendësimit 

  1 (109)
  Binarët e fshehur të sirtarit të kyçjes së sinkronizuar të bulonave 9

  Përcaktime

  2 (96)

  Detaje të Prodhimit

  jpg85-t3-scale100 (9)
  jpg85-t3-shkallë 100 (9)
  SL4710 Binarët e fshehur të sirtarit të mbylljes së sinkronizuar të bulonave
  jpg85-t3-scale100 (1) (4)
  jpg85-t3-shkallë 100 (1) (4)
  Thellësia më e zakonshme e kabinetit të kuzhinës është 24" Nëse thellësia e kabinetit tuaj është 24", atëherë ne do të rekomandonim rrëshqitje me gjatësi 21". Si rregull, Tallsen rekomandon zgjedhjen e rrëshqitjeve që janë 3" më pak se thellësia e kabinetit.
  jpg85-t3-scale100 (2) (4)
  jpg85-t3-shkallë 100 (2) (4)
  Rregullim i lartësisë së sirtarit pa mjete me diapazon 3,5 mm (rreth 1/8")
  jpg85-t3-scale100 (3) (3)
  jpg85-t3-shkallë 100 (3) (3)
  Levat e përfshira të lirimit të përparmë lejojnë instalimin dhe heqjen e shpejtë dhe të lehtë të sirtarit
  无题会话04236-SL4321-SL4336-SL4328-SL4710-SL4720-SL473

  Avantazhet e produktit

  ● SOFT CLOSE & ZGJATIM I PLOTË: TALLSEN soft mbyllje me sirtar nën montim rrëshqet me amortizues hidraulik i cili lejon që rrëshqitjet të arrijnë efektin e mbylljes së butë. Hapje dhe mbyllje e qetë, krijoni një mjedis të ngrohtë dhe të qetë familjar për ju. Hapja plotësisht e zgjeruar lejon hyrjen në të gjithë sirtarin.


  ● MATERIAL & INSTALIMI: Rrëshqitësit e sirtarit TALLSEN janë bërë prej galvanizimi të cilësisë së lartë, të rëndë dhe të qëndrueshëm, kapacitet mbajtës: 100 LB. Mund t'ju shërbejë për shumë vite. Ne jemi të pajisur me udhëzime të hollësishme instalimi, të lehta për t'u instaluar.


  ● I SIGURT DHE I BUKUR: Dizajni i fshehur i shiritit të rrëshqitjes i bën mobiliet të duken më të bukura dhe më të larta, dhe shiriti i rrëshqitjes vendoset në fund të sirtarit për të përmirësuar sigurinë e përdorimit.

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect