loading
Zgjatje e plotë Rrëshqitjet sinkrone të sirtarit me mbyllje të buta nën montim 1
Zgjatje e plotë Rrëshqitjet sinkrone të sirtarit me mbyllje të buta nën montim 2
Zgjatje e plotë Rrëshqitjet sinkrone të sirtarit me mbyllje të buta nën montim 3
Zgjatje e plotë Rrëshqitjet sinkrone të sirtarit me mbyllje të buta nën montim 4
Zgjatje e plotë Rrëshqitjet sinkrone të sirtarit me mbyllje të buta nën montim 5
Zgjatje e plotë Rrëshqitjet sinkrone të sirtarit me mbyllje të buta nën montim 6
Zgjatje e plotë Rrëshqitjet sinkrone të sirtarit me mbyllje të buta nën montim 1
Zgjatje e plotë Rrëshqitjet sinkrone të sirtarit me mbyllje të buta nën montim 2
Zgjatje e plotë Rrëshqitjet sinkrone të sirtarit me mbyllje të buta nën montim 3
Zgjatje e plotë Rrëshqitjet sinkrone të sirtarit me mbyllje të buta nën montim 4
Zgjatje e plotë Rrëshqitjet sinkrone të sirtarit me mbyllje të buta nën montim 5
Zgjatje e plotë Rrëshqitjet sinkrone të sirtarit me mbyllje të buta nën montim 6

Zgjatje e plotë Rrëshqitjet sinkrone të sirtarit me mbyllje të buta nën montim

TALLSEN FULL EXTENSION TË SINKRONIZUARA TË MBYLLJEVE TË BUTA TË MBYLLJES SIRATAT ME ÇELËS 1D është një rrëshqitës hidraulik amortizues i përshtatshëm për tregun e kabineteve të nivelit të lartë. Mund ta bëjë sirtarin të rrjedhë pa probleme, ta shoqërojë në heshtje dhe ta fshehë në pllakën e poshtme, duke u ofruar përdoruesve kënaqësi të qetë dhe të pashqetësuar.

 

TALLSEN FULL EXTENSION TË SINKRONIZUARA MBYLLJA E SIRTARËVE NËNMOUNT ME ÇELËS 1D adoptojnë buferimin segmental, rrëshqitjen e amortizimit dhe vajin amortizues të shkallës së lartë, të cilat mund të ruajnë ende efektin buferik në mjedise të vështira. Përvoja e shpejtë dhe më pas e ngadaltë siguron qetësi dhe rehati; është e pajisur me një pllakë të zgjatur Pllaka e montimit fikse mund të fiksohet me vida të shumta dhe zona e mbajtjes së forcës është e madhe në mënyrë që instalimi të jetë më i fortë.

 

TALLSEN FULL EXTENSION SYNCHRONIZED SOFT CLOSING UNDERMOUNT DRAWER SLIDES rrjedh nga standardet gjermane të prodhimit dhe ka marrë certifikata ISO9001 dhe certifikata SGS, kështu që gjithnjë e më shumë përdorues do të njohin markën e TALLSEN Hardware.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  Zgjatje e plotë Rrëshqitjet e sirtarit të fshehura të fshehta të mbylljes sinkrone të buta

  Trashësia e rrëshqitjes

  1.8*1.5*1.0 Mm.

  Trashësia e tabelës anësore

  Normalisht 16 mm ose 18 mm nëse është e nevojshme

  Gjatësia

  250 mm-600 mm (10-24 inç rrëshqitje të sirtarit të montuara poshtë)

  Lart&Poshtë, majtas&E drejta

  ± 1,5 mm, ± 1,5 mm

  Paketare

  1 set/çantë polifonike; 10 Komplete/karton

  Kapacitetia

  30Kështë

  Data e mostrës

  7-10 ditë

  1 (111)

  Përshkrimi

  TALLSEN FULL EXTENSION TË SINKRONIZUARA TË MBYLLJEVE TË BUTA TË MBYLLJES ME NDËRQES 1D ME NDËRFAQËSI 1D adoptojnë pjesë të integruara të rregullimit të lartësisë, të cilat mund të realizojnë rregullimin e saktë të panelit.


  Hekurudha e fshehur e tamponit sinkron me tre seksione të Torsen do të stampohet dhe formohet me një pllakë çeliku të galvanizuar me cilësi të lartë. Fortësia e saj do të rrisë forcën mbajtëse të shiritit të rrëshqitjes dhe nuk do të jetë e lehtë të ndryshket dhe të thyhet. Opsionale i përshtatshëm për pllaka 16 mm ose 18 mm të trasha.

  Trashësia e hekurudhës së rrëshqitjes është 1.8*1.5*1.0mm, dhe gjatësia e saj e rregullt është opsionale: 250mm (10''), 270mm, 300mm (12''), 350mm (14''), 400mm (16'') , 450mm ( 18'''' ), 500mm ( 20'' ), 550mm ( 22'' ), 600mm ( 24'' ). testi i lodhjes së vazhdueshme me një ngarkesë prej 35 kg në laborator mund të arrijë 80,000 herë, gjë që përputhet në mënyrë të përkryer me standardin evropian EN1935.


  Si prodhues i rrëshqitjeve të sirtarit me mbyllje të buta të sinkronizuara, TALLSEN HARDWARE ka një reputacion të shkëlqyer për sa i përket forcës së tërheqjes së rrëshqitjeve të sirtarit, kohës së mbylljes së rrëshqitjeve të sirtarit dhe qetësisë së rrëshqitjeve të sirtarit. Është rrëshqitësja më e mirë UNDERMOUNT DRAWER për projektet e shtëpisë tuaj të kabinetit.

  5 (69)
  Zgjatje e plotë Rrëshqitjet sinkrone të sirtarit me mbyllje të buta nën montim 9

  Përcaktime

  2 (98)

  Detaje të Prodhimit

  jpg85-t3-scale100 (10)
  jpg85-t3-shkallë 100 (10)
  Çeliku i trashur me densitet të lartë, i cili është i qëndrueshëm dhe jo i lehtë për t'u deformuar.
  jpg85-t3-scale100 (1) (5)
  jpg85-t3-shkallë 100 (1) (5)
  Vidhat poroze të pozicioneve të vidhave mund të instalohen sipas dëshirës
  jpg85-t3-scale100 (2) (5)
  jpg85-t3-shkallë 100 (2) (5)
  Dorezë e trashë 3D, e lehtë për t'u çmontuar dhe rregulluar.
  jpg85-t3-scale100 (3) (4)
  jpg85-t3-shkallë 100 (3) (4)
  Pajisja e lidhjes sinkrone - Rrëshqitja e mbylljes së butë sinkrone, stabiliteti më i lartë, efekti super i heshtur, shtytja dhe tërheqja më e butë
  2 (80)

  Avantazhet e produktit

  ● Fletë çeliku e galvanizuar me ngarkesë të lartë, e përshtatshme për ambiente të ndryshme.

  ● 80,000 teste hapjeje dhe mbylljeje, cilësi ndërkombëtare, fuqi e transmetimit të gojës.

  ● Mekanizëm i avancuar i mbylljes së butë, më i butë dhe i përshtatshëm për t'u përdorur.

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect