loading
Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 1
Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 2
Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 3
Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 4
Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 5
Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 6
Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 1
Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 2
Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 3
Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 4
Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 5
Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 6

Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura

Lloji: Mobilje Këmbë tavoline
Materiali: Hekur

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  FE8150 Këmbë mobiljesh prej hekuri të krehura me porosi


  Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 7


  FURNITURE LEG

  Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 8

  Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 9

  Përshkrimi

  Emri::

  FE8150 Këmbë mobiljesh prej hekuri të krehura me porosi

  Lloji:

  Mobilje Këmbë tavoline

  Materia:

  Hekuri

  Lartësia:

  Φ60*710mm, 820mm, 870mm, 1100mm

  finlandez:

  Veshje me krom, llak i zi, i bardhë, gri argjendi, nikel, krom, nikel i krehur, spërkatës argjendi

  Paketare:

  4 PCS/CATON

  MOQ:

  800 PCS


  PRODUCT DETAILS

  FE8150 Pjesa e poshtme e këmbëve prej çeliku inox është një rrogoz gome polimer, e cila mbron dyshemenë tuaj nga gërvishtjet dhe është e heshtur. Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 10
  Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 11 Trajtimi i sipërfaqes me furçë prej çeliku inox është elegant dhe i bukur, duke e bërë pastrimin dhe pastrimin më të lehtë.
  Dizajni i rregullueshëm me lartësi mund të zgjidhë lehtësisht problemin e tokës së pabarabartë dhe të lehtë për t'u instaluar. Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 12

  Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 13

  Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 14


  INSTALLATION DIAGRAM


  Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 15Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 16

  Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 17

  Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 18

  Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 19

  Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 20

  Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 21

  Këmbët e mobiljeve prej bronzi të krehura 22


  FAQ

  Q1: A mund të shtoj në një porosi ekzistuese?

  Përgjigje: Mund të shtoni artikuj në porosinë tuaj derisa të konfirmoni detajet e pagesës dhe të përfundoni porosinë. Pasi porosia të konfirmohet, nuk mund të shtoni artikuj në të njëjtën porosi. Nëse dëshironi të blini më shumë artikuj, ju lutemi bëni një porosi të re.


  P2: A mund të më ndihmoni të personalizoj kartonin dhe logon?

  A: Sigurisht! Është fat për ne. Ne do t'ju ndihmojmë të gdhendni logon tuaj në produkt. Logoja juaj gjithashtu do të printohet në paketim; dhe është falas!


  Q3: Cila zonë është tregu juaj kryesor?

  A: Tregu ynë është Amerika e Jugut, Lindja e Mesme, Azia, Evropa, Afrika, Amerika Qendrore etj.


  Q4: Sa punonjës në fabrikën tuaj?

  A: Kemi rreth 350 punonjës profesionistë.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect