loading
Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 1
Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 2
Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 3
Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 4
Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 5
Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 6
Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 1
Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 2
Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 3
Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 4
Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 5
Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 6

Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike

Paketimi: 4 copë/CATON
MOQ:200 PCS
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  FE8110 Tuba dhe fllanxha metalike Mbështetje për raftet


  Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 7


  TABLE LEG

  Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 8

  Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 9

  Përshkrimi

  Emri::

  FE8110 Tuba dhe fllanxha metalike Mbështetje për raftet

  Lloji:

  Këmbë tavoline për mobilje prej çeliku

  Materia:

  Hekuri

  Lartësia:

  Φ60*710mm, 820mm, 870mm, 11000mm

  finlandez:

  Veshje me krom, llak i zi, i bardhë, gri argjendi, nikel, krom, nikel i krehur, spërkatës argjendi

  Paketare:

  4PCS/CATON

  MOQ:

  200 PCS

  Data e mostrës:

  7-10 ditë


  PRODUCT DETAILS

  FE8110 Tuba dhe fllanxha metalike Mbështetje për raftet janë projektuar me materiale industriale standarde dhe fije të ndërtuara nga metali i fortë. Sipërfaqja e produkteve tona është e veshur me një vaj parandalues ​​të ndryshkut gjatë procesit të prodhimit dhe mund ta përdorni ashtu siç është ose ta mbyllni pas pastrimit. Një këmbë e vetme mban deri në 300 paund. Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 10
  Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 11


  SKENARI I APLIKIMIT - E shkëlqyeshme për tavolina, tavolina, banakë, tavolina kuzhine. Lehtë për t'u instaluar.


  Tubat dhe pajisjet tona janë zgjedhja juaj më e mirë për t'ju ndihmuar të përfundoni të gjitha projektet tuaja DIY. Produktet tona ju sigurojnë pamje të dekorit industrial me cilësi të lartë. Ju lutemi gjeni këmbë të tjera tavoline me tub të zi nga dyqani ynë. Ne gjithashtu ofrojmë lloje të ndryshme të tubacioneve industriale dhe pajisje. Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 12

  Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 13


  INSTALLATION DIAGRAM  Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 14


  Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 15

  Tallsen nuk projektoi kurrë një produkt të vetëm në ndërmarrjen tonë që ne mendonim se nuk mund të përmirësohej. Procesi i projektimit kërkon shqyrtimin e çdo detaji - përcaktimin dhe rafinimin e marrëdhënieve të të gjitha pjesëve që përbëjnë të tërën. Në punën tonë, ka gjithmonë më shumë për të ofruar. Është gjithashtu ajo që i bën dizajnet tona të dallohen në arredimin e shtëpisë.  Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 16

  Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 17

  Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 18

  Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 19

  Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 20

  Mbështetje për raftet e tubave dhe fllanxhave metalike 21


  FAQS:

  Q1: A ofroni kosto falas të mykut për produkte të reja?
  Përgjigje: Po, kostoja e mykut falas bazuar në bashkëpunimin afatgjatë, sasia e porosisë duhet të jetë e qëndrueshme.


  Q2: A keni gjendje të produkteve?

  Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë çdo stil të zakonshëm sipas dëshirës tuaj, për modelin e veçantë që duhet të ribëhet sipas kërkesave të klientëve.


  Q3: A mund të dërgoni një mostër për referencën tonë?

  Përgjigje: Si zakonisht, ne dërgojmë mostrën tonë falas, dhe tarifa postare duhet të paguhet nga blerësi, por tarifa do të kthehet kur të ketë një porosi të fortë.


  Q4: A mund të negocioj çmimin?

  A: Po, mirë se vini të na kontaktoni, për të pyetur çmimin.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect