loading
Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 1
Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 2
Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 3
Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 4
Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 5
Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 6
Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 1
Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 2
Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 3
Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 4
Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 5
Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 6

Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza

Materiali: Hekur
Lartësia:10cm /12cm /13cm /15cm /17cm
Pesha: 195g/212g/220g/240g/258g
MOQ:1200PCS

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  FE8050 Këmbë mobiljesh minimaliste metalike të zeza


  Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 7


  FURNITURE LEG

  Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 8

  Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 9

  Përshkrimi

  Emri::

  FE8050 Këmbë mobiljesh minimaliste metalike të zeza

  Lloji:

  Këmba e divanit të këmbës me tub vertebral hekuri

  Materia:

  Hekuri

  Lartësia:

  10cm /12cm /13cm /15cm /17cm

  Peshë :

  195g/212g/220g/240g/258g

  MOQ:

  1200PCS

  finlandez:

  E zezë mat, titan, e zezë me ar


  PRODUCT DETAILS

  Këmbët e divanit vijnë në dy ngjyra: njëra është e zezë mat, e cila mund të përputhet me stilin minimalist; tjetri është ari titani, i përshtatshëm për dekorim me stil luksoz Match. Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 10
  Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 11 Instalim i përshtatshëm, i lehtë për t'u çmontuar
  Krahasuar me këmbët prej druri, këmbët metalike nuk janë të lehta për t'u thyer, kapaciteti mbajtës është më i fortë, jeta e shërbimit është më e gjatë dhe është më e lehtë për t'u pastruar dhe jo e lehtë për t'u rrëshqitur. Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 12
  Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 13 Veshje me shumë shtresa, kundër korrozionit dhe kundër ndryshkut


  INSTALLATION DIAGRAM

  Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 14Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 15

  Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 16

  Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 17

  Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 18

  Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 19

  Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 20

  Këmbët e mobiljeve minimaliste metalike të zeza 21


  FAQ

  Q1: Sa pajisje mobiljesh bëni në një muaj?

  Përgjigje: Mentesha për mobilje mund të bëjmë më shumë se 600,000 copë në muaj, këmbët e mobiljeve mund të bëjmë më shumë se 100,000 copë në muaj.


  Q2: Si mund të porosis dhe paguaj?
  Përgjigje: Pasi të qartësoni kërkesën tuaj se cili produkt është ideal për ju. Ne do t'ju dërgojmë një faturë proforma. Ju mund të paguani përmes Trade Assurance, TD bank Western Union ose PayPal sipas dëshirës.


  Q3: A mund të personalizohet tavolina e zyrës dhe frame?

  A: Po. Ne mund të bëjmë të gjitha llojet e zyrës dhe kornizë sipas projekteve tuaja, kërkesave dhe të përmbushni çmimin tënd.


  Q4: Po në lidhje me shërbimin pas shitjes?

  Përgjigje: Ka dy alternativa:

  a). Zëvendësimi i artikujve me defekt garantohet për herë të parë pas marrjes së fotove tuaja të pjesëve me defekt.
  b). Rimbursoni nëse jeni vërtet të pakënaqur (por kjo situatë nuk ka ndodhur kurrë)


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect