loading
Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 1
Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 2
Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 3
Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 4
Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 5
Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 6
Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 1
Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 2
Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 3
Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 4
Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 5
Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 6

Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura

Materiali: Hekur me bazë alumini
Lartësia:Φ60* 710 mm, 820 mm, 870 mm, 11000mm
Përfundimi: Veshje me krom, llak i zi, i bardhë, gri argjendi, nikel, krom, nikel i krehur, spërkatës argjendi

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  FE8190 Këmbë mobiljesh të bardhë me perla moderne të krehura


  Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 7


  FURNITURE LEG

  Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 8

  Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 9

  Përshkrimi

  Emri::

  FE8190 Këmbë mobiljesh të bardhë me perla moderne të krehura

  Lloji:

  Mobilje Këmbë tavoline

  Materia:

  Hekur me Baze Alumini

  Lartësia:

  Φ60 * 710 mm, 820 mm, 870 mm, 1100 mm

  finlandez:

  Veshje me krom, llak i zi, i bardhë, gri argjendi, nikel, krom, nikel i krehur, spërkatës argjendi

  Paketare:

  4 PCS/CATON

  MOQ:

  500 PCS


  PRODUCT DETAILS

  FE8190 Këmbët e kabinetit të papërshkueshëm nga uji nga aliazh alumini, cilësia e kësaj jastëku të këmbëve është shumë e mirë, është prej materiali aliazh alumini. Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 10
  Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 11 Gjëja më e rëndësishme është se mund të rregullohet në çdo kohë për t'u përshtatur me tokën e pabarabartë dhe diapazoni i rregullimit është rreth 15 mm.
  Gama e përshtatjes së saj është e gjerë, e përshtatshme për divane druri, dollapë druri, dollapë banjosh, dollapë këpucësh, tavolina kafeje, dollapë televizori, rafte. Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 12

  Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 13


  INSTALLATION DIAGRAM

  Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 14Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 15

  Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 16

  Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 17

  Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 18

  Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 19

  Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 20

  Këmba moderne e mobiljeve me perla të bardha të krehura 21


  FAQS:

  Q1: A mund të dërgoni në vendin tim?
  Përgjigje: Po. Ne mund të dërgojmë në të gjitha vendet anembanë botës përmes Express, Detit dhe Ajrit.


  Q2: Si mund të kontrolloj çmimet më të fundit?

  Përgjigje: Ne kemi gjithmonë oferta speciale për ju. Me kaq shumë oferta të shkëlqyera, mund të zbuloni se shumë produkte janë më të lira nga sa mendonit!


  P3: Si mund të marr më shumë detaje rreth produkteve në këtë faqe interneti?

  Përgjigje: Për më shumë informacion mbi çdo produkt të paraqitur në këtë faqe interneti (si të konfiguroni, nga është prodhuar produkti, përputhshmëria, shërbimi pas shitjes, garancitë dhe kështu me radhë), ju lutemi na kontaktoni.


  Q4: .Nëse bëj një porosi me ju, sa kohë do të duhet për të dorëzuar mallrat?

  sasia>50000, 15 dite;

  sasia>100000,25 ditë;

  sasia>200000,30 ditë;


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect