loading
Këmbë Mobilje Metal Romb 1
Këmbë Mobilje Metal Romb 2
Këmbë Mobilje Metal Romb 3
Këmbë Mobilje Metal Romb 4
Këmbë Mobilje Metal Romb 1
Këmbë Mobilje Metal Romb 2
Këmbë Mobilje Metal Romb 3
Këmbë Mobilje Metal Romb 4

Këmbë Mobilje Metal Romb

Pesha: 225g/295g/340g/385g
Paketimi: 1 copë/ qese plastike; 60 copë/Karton
MOQ:3600PCS
Përfundimi: E zezë mat, titan

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  FE8030 Këmba e divanit me tre krahë Diamanti Metal


  Këmbë Mobilje Metal Romb 5


  SOFA LEG

  Këmbë Mobilje Metal Romb 6

  Këmbë Mobilje Metal Romb 7

  Përshkrimi

  Emri::

  FE8030 Këmba e divanit me tre krahë Diamanti Metal

  Lloji:

  Këmbët e mobiljeve

  Materia:

  Hekuri

  Lartësia:

  10cm /13cm /15cm /17cm

  Peshë :

  225g/295g/340g/385g

  Paketare:

  1 copë/ qese plastike; 60 copë/Karton

  MOQ:

  3600PCS

  finlandez:

  E zezë mat, krom / ari titani / krom i zi


  PRODUCT DETAILS

  Ky model FE8030 është një këmbë divani me tre krahë me diamant metalik, materiali është hekuri, i cili bëhet me spërkatje me pluhur dhe elektrik. Këmbë Mobilje Metal Romb 8
  Këmbë Mobilje Metal Romb 9 Pika e shitjes është strukturë e thjeshtë, në modë dhe e gjithanshme, formë e detajuar, e fortë dhe e qëndrueshme.
  Përdoret përgjithësisht në divane, dollapë, kabinete TV, kabinete krevatesh dhe mobilje të tjera. Këmbë Mobilje Metal Romb 10
  Këmbë Mobilje Metal Romb 11 Ngjyra metalike e titanit përputhet me mobiljet për ta bërë shtëpinë më natyrale dhe në modë.

  Këmbë Mobilje Metal Romb 12


  INSTALLATION DIAGRAM


  Këmbë Mobilje Metal Romb 13Këmbë Mobilje Metal Romb 14

  Këmbë Mobilje Metal Romb 15

  Këmbë Mobilje Metal Romb 16

  Këmbë Mobilje Metal Romb 17

  Këmbë Mobilje Metal Romb 18

  Këmbë Mobilje Metal Romb 19

  Këmbë Mobilje Metal Romb 20


  FAQ

  Q1: Cila është koha e dorëzimit?

  Përgjigje: Koha e dorëzimit është zakonisht brenda 25 ditëve të punës pasi të merren depozitat dhe të konfirmohet vizatimi i produktit. Nëse madhësia është shumë e madhe, dërgoni me shumicë, dhe mund t'i duhet më shumë kohë.


  Q2: Po për shërbimin pas shitjes?

  Përgjigje: Ne mund t'ju ofrojmë mbështetje teknike për t'ju udhëhequr në riparimin e produktit tuaj. Nëse keni nevojë të veçantë. ne mund të lejojmë inxhinierin tonë t'ju ndihmojë personalisht.


  Q3:: A mund të marr disa mostra? Sa kohë duhet për të mbërritur?
  A:

  (1). Ju lutemi këshilloni produktet dhe përfundimin e sipërfaqes për të cilat jeni të interesuar. Ne do të përgatisim mostra.
  (2). Mostra do të jetë pa pagesë.
  (3). Mostra do të sigurohet normalisht në 7 ditë pune.
  (4). Kostoja e transportit varet nga pesha dhe madhësia e paketimit.
  (5). Zakonisht dërgojmë me DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht duhen 5-10 ditë për të mbërritur. Transporti me linjë ajrore dhe detare është gjithashtu opsional.


  Q4: Çfarë avantazhesh kemi?

  P Cilësia e keqe do të shmanget brenda derës.

  2. Transporti: Ne kemi departamentin e transportit dhe dërguesin, kështu që ne mund të premtojmë shpërndarje më të shpejtë dhe t'i bëjmë mallrat të mbrojtura mirë.

  3.Sistemi i sirtarëve të kutive metalike të prodhimit profesional të fabrikës sonë, mentesha, rrëshqitje sirtarësh të fshehur, rrëshqitje me kushineta topash, këmbë mobiljesh, pajisje mobiljesh etj.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect