loading
Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 1
Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 2
Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 3
Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 4
Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 5
Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 6
Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 1
Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 2
Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 3
Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 4
Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 5
Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 6

Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave

MOQ:2400PCS
Përfundimi: E zezë mat, titan
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  FE8060 Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave


  Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 7


  STEEL FOOT

  Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 8

  Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 9

  Përshkrimi

  Emri::

  FE8060 Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave

  Lartësia:

  12cm /15cm /18cm /20cm

  Peshë :

  275g/312g/350g/377g

  MOQ:

  2400PCS

  finlandez:

  E zezë mat, titan

  Data e mostrës:

  7-10 ditë


  PRODUCT DETAILS

  Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 10

  Cilesi e pare - Bërë nga material hekuri me cilësi të lartë, i fortë dhe i qëndrueshëm për shërbim të gjatë. Dizajni me dy shufra hekuri e bën atë ndërtim të fortë dhe qëndrueshmëri të shkëlqyer. Pluhur elektrostatik i veshur me ngjyrë ari kundër ndryshkut ka jetëgjatësi të gjatë dhe performancë të qëndrueshme.


  Modifikimi i madh - Këmbët e mobiljeve prej ari funksionojnë mirë me mobiljet moderne të mes-shekullit dhe gjithashtu dekorimin modern. Një modifikim i shkëlqyeshëm për mobiljet bazë.


  Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 11
  Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 12

  MULTIPURPOSE - Jo vetëm perfekt për divanin, por edhe për dollapin, tavolinën, divanin, karriget, krevatin, stendën e televizorit, sediljet e dashurisë, krevatin, tavolinën, dollapët, komodinën, raftet, raftet e librave ose mobilje të tjera shtëpiake.  INSTALLATION DIAGRAM

  Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 13

  Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 14 Tallsen Hardware kërkon të fuqizojë të gjithë njerëzit me njohuritë, materialet dhe mbështetjen e duhur për krijimin dhe personalizimin e pjesëve të tyre të mobiljeve dhe më shumë. Duke zgjeruar dhe përmirësuar përzgjedhjen tonë kohezive të pjesëve të mobiljeve, kolonave arkitekturore, sistemeve të lidhjes dhe montimeve të tavolinave dhe bazave, ne shpresojmë të shtrijmë tek publiku i gjerë pasionin tonë për dizajne të bukura, zgjidhje unike dhe pjesë unike të ndërtuara për të zgjasin brez pas brezi.

  Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 15

  Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 16

  Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 17

  Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 18

  Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 19

  Këmbë tavoline kafeje me kapëse flokësh skandinave 20


  FAQ

  P1: A mund t'i personalizoj specifikimet e mia?

  Të gjitha produktet mund të personalizohen me vizatim ose mostër.


  Q2: Si mund të marr mostrat e harduerit?
  Përgjigje: Ne do t'ju dërgojmë me express.DHL, FEDEX dhe kështu me radhë.


  Q3: Si mund të shkoj në fabrikën tuaj nga aeroporti i Guangzhou?

  Përgjigje: Ne jemi në Jinli, Zhaoqing Qyteti i Guangdong, jo larg nga Guangzhou në fabrikën tonë.


  Q4: Cilit model i përket kompania juaj?

  Përgjigje: Ne jemi një prodhues profesionist në fushën e pajisjeve të mobiljeve dhe aksesorëve harduerikë me një histori të gjatë prej 28 vitesh eksperiencë.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect