loading
Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 1
Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 2
Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 3
Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 4
Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 5
Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 6
Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 1
Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 2
Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 3
Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 4
Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 5
Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 6

Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç

Paketimi: 4 copë/CATON
MOQ:200 PCS
Data e mostrës: 7--10 ditë
Data e dorëzimit: 15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç


  Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 7


  FURNITURE LEG

  Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 8

  Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 9

  Përshkrimi

  Emri::

  FE8200 Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç

  Lloji:

  Këmbë mobiljesh me bazë alumini bisht peshku

  Materia:

  Hekur me Baze Alumini

  Lartësia:

  Φ60*710mm, 820mm, 870mm, 1100mm

  finlandez:

  Veshje me krom, llak i zi, i bardhë, gri argjendi, nikel, krom, nikel i krehur, spërkatës argjendi

  Paketare:

  4 PCS/CATON

  MOQ:

  500 PCS

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Data e dorëzimit:

  15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës


  PRODUCT DETAILS

  FE8200 Këmbët e tavolinës metalike të rregullueshme 30 inç


  Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 10
  Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 11


  Mbështjellësi prej materiali të qëndrueshëm që siguron përdorim afatgjatë.

  Shtresa e rregullueshme e poshtme e bën të lehtë rregullimin e lartësisë nga 28 inç në maksimum 29 inç. Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 12

  Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 13


  INSTALLATION DIAGRAM


  Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 14Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 15

  Tallsen Hardware është një kompani private e markës gjermane e biznesit të pajisjeve shtëpiake që u shërben klientëve në të gjithë botën. Që nga fillimet tona modeste duke prodhuar një përzgjedhje të vogël mjetesh për përpunimin e drurit, ne jemi përpjekur të nxisim shpirtin krijues të klientëve tanë. Ndërsa zgjerojmë vazhdimisht linjat tona të njohura të produkteve, ne kemi zgjeruar fushëveprimin tonë për të përfshirë pajisjet e kuzhinës, pajisjet e dhomës së ndenjes, pajisjet e zyrës, duke ofruar një sërë produktesh që zgjidhin problemet e përditshme.

  Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 16

  Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 17

  Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 18

  Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 19

  Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 20

  Këmbë tavoline metalike të rregullueshme 30 inç 21


  FAQ


  Trashësia dhe pesha e këmbës

  Për këtë pjesë duhet të keni parasysh tavolinën. Tavolinat e hollë të bëra prej qelqi ose guri të hollë kombinohen mirë me këmbët e tavolinës më të holla dhe më delikate (duke supozuar se janë brenda kapacitetit të peshës së këmbëve). Tavolinat më të trasha kërkojnë një këmbë më të fortë dhe më të trashë për t'iu përshtatur dizajnit dhe për të shtuar më shumë mbështetje. Sigurohuni që të vlerësoni se sa peshë mbështet çdo këmbë tavoline. Nëse po ndërtoni një tavolinë me një majë druri vërtet të trashë, duhet të siguroheni që këmbët të mund të mbajnë të gjithë peshën, plus çdo peshë të shtuar që mund të shkojë sipër saj. Kështu që gjithmonë kërkoni peshën totale që çdo këmbë mund të përballojë. Modelet më të mira të tavolinave kanë një marrëdhënie të këndshme dhe harmonike midis pjesës së sipërme të personalizuar dhe këmbëve që i përshtatet stilit dhe kërkesave për përdorim.


  Cube & Cilindra

  Kubet dhe bazat e cilindrave janë një zgjidhje e thjeshtë minimaliste e bazës së tavolinës që mund të shërbejë ende si një pjesë e guximshme në çdo dhomë. Përdoreni atë pikërisht në mes nën një majë katrore ose të rrumbullakët ose përdorni baza të shumta për tavolina të mëdha ovale ose drejtkëndëshe, si p.sh. tavolinat e dhomës së bordit ose tavolinave të sallës së konferencave. Kubat dhe cilindrat tanë janë të disponueshëm në madhësi dhe përfundime të ndryshme dhe janë bërë nga çeliku i cilësisë më të lartë. Si rregull, baza duhet të jetë së paku gjysma e madhësisë së majës që mban (për shembull, një diametër 24" do të kishte nevojë për të paktën një bazë diametër 12". Bërë me porosi sipas specifikave tuaja të sakta.

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect