loading
Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 1
Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 2
Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 3
Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 4
Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 5
Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 6
Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 1
Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 2
Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 3
Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 4
Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 5
Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 6

Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim

Paketimi: 4 copë/CATON
MOQ:200 PCS
Data e mostrës: 7--10 ditë
Data e dorëzimit: 15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim


  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 7


  FURNITURE LEG

  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 8

  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 9

  Përshkrimi

  Emri::

  FE8200 Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim

  Lloji:

  Këmbë mobiljesh me bazë alumini bisht peshku

  Materia:

  Hekur me Baze Alumini

  Lartësia:

  Φ60*710mm, 820mm, 870mm, 1100mm

  finlandez:

  Veshje me krom, llak i zi, i bardhë, gri argjendi, nikel, krom, nikel i krehur, spërkatës argjendi

  Paketare:

  4 PCS/CATON

  MOQ:

  500 PCS

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Data e dorëzimit:

  15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës


  PRODUCT DETAILS

  FE8200 Këmbët e rregullueshme të tavolinës së qëndrueshme nën montim

  Këmbët e mobiljeve me pamje moderne mund të integrohen në mënyrë harmonike në stile të ndryshme zyrash dhe shtëpish.


  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 10
  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 11  E bërë me çelik me cilësi të fortë industriale, ju mund të bëni vetë tavolinën tuaj të zyrës, tavolinën e kafesë, tavolinën e ngrënies, tavolinën repeller, madje edhe tavolinën e kuzhinës ose mobilje të tjera nga grupi i këmbëve të tavolinës limerenc prej 4.

  Vrimat e para-shpuara në pllakën e montimit mundësojnë instalim të lehtë. Këmbët e ndashme të tavolinës së ngrënies dhe pjata e montimit mund ta bëjnë instalimin më të lehtë. Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 12

  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 13


  INSTALLATION DIAGRAM


  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 14Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 15

  Tallsen Hardware është një kompani private e markës gjermane e biznesit të pajisjeve shtëpiake që u shërben klientëve në të gjithë botën. Që nga fillimet tona modeste duke prodhuar një përzgjedhje të vogël mjetesh për përpunimin e drurit, ne jemi përpjekur të nxisim shpirtin krijues të klientëve tanë. Ndërsa zgjerojmë vazhdimisht linjat tona të njohura të produkteve, ne kemi zgjeruar fushëveprimin tonë për të përfshirë pajisjet e kuzhinës, pajisjet e dhomës së ndenjes, pajisjet e zyrës, duke ofruar një sërë produktesh që zgjidhin problemet e përditshme.

  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 16

  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 17

  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 18

  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 19

  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 20

  Këmbë tavoline të qëndrueshme të rregullueshme me montim 21


  FAQ

  Pra, sa këmbë ju duhen? Ju mund të mendoni se të gjitha tavolinat kanë KATËR këmbë, një për çdo cep të tryezës. Ka kuptim, por nuk është gjithmonë kështu. Në varësi të dizajnit dhe madhësisë së tavolinës, ju mund të largoheni edhe me dy këmbë nëse ato janë me dy këmbë ose kanë mbështetëse shtesë që shtojnë integritetin strukturor. Ose supozoni se keni një tavolinë gadishulli që del nga muri ose nga buza e një tavoline ose tavoline më të madhe - kjo mund të kërkojë vetëm një këmbë. Ose mund të hapni një grup krejtësisht të ri opsionesh kur keni të bëni me kube ose cilindra për të akomoduar majat e mëdha.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect