loading
Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 1
Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 2
Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 3
Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 4
Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 5
Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 6
Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 1
Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 2
Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 3
Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 4
Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 5
Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 6

Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak

Paketimi: 4 copë/CATON
MOQ:200 PCS
Data e mostrës: 7--10 ditë
Data e dorëzimit: 15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak


  Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 7


  FURNITURE LEG

  Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 8

  Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 9

  Përshkrimi

  Emri::

  FE8200 Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak

  Lloji:

  Këmbë mobiljesh me bazë alumini bisht peshku

  Materia:

  Hekur me Baze Alumini

  Lartësia:

  Φ60*710mm, 820mm, 870mm, 1100mm

  finlandez:

  Veshje me krom, llak i zi, i bardhë, gri argjendi, nikel, krom, nikel i krehur, spërkatës argjendi

  Paketare:

  4 PCS/CATON

  MOQ:

  500 PCS

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Data e dorëzimit:

  15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës


  PRODUCT DETAILS

  Këmbë tavoline metalike FE8200 për stola dhe banak. Banakët e kuzhinës, ishujt dhe tavolinat janë zakonisht të njëjta me lartësitë e tavolinave të ngrënies, 28” – 30”. Por nëse planifikoni të uleni në ishull ose banak, duhet të mendoni të shkoni me një lartësi më të lartë.

  Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 10
  Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 11
  Tavolinat anësore janë të shkëlqyera për t'u ulur në sallë pritjeje ose për të pirë një pije të ftohtë apo edhe për të ngritur këmbët ndërsa shikoni TV. Praktika standarde për këto tavolina është që lartësia e tyre të përputhet me atë të mbështetëses së krahëve të divanit, megjithëse kjo zakonisht ndryshon shumë.
  Lartësia standarde për këto tavolina do të ishte midis 22” – 26”. Një rregull i mirë është të mbani lartësinë e tavolinës brenda 1" ose 2" nga mbështetja e krahëve të divanit. Shpesh është më mirë të synoni për më të shkurtër dhe jo më të gjatë në këto raste.

  Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 12

  Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 13


  INSTALLATION DIAGRAM


  Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 14Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 15

  Për të garantuar plotësisht performancën e besueshme dhe jetëgjatësinë e shërbimit, Tallsen Hardware merr standardin gjerman të prodhimit si udhëzues, në mënyrë rigoroze në përputhje me standardin evropian EN1935. Mentesha ngarkon 7,5 kg mbi 50,000 testin e qëndrueshmërisë së cikleve; Rrëshqitja e sirtarit, rrëshqitja nën montim ose kutia e sirtarit metalik ngarkon 35 kg mbi 50,000 cikle testi të qëndrueshmërisë; Testi kundër korrozionit me forcë të lartë, testi i spërkatjes neutrale të kripës 48-orëshe me 9 nivele dhe testi i integruar i ngurtësisë së komponentëve janë të gjitha në përputhje me standardet ndërkombëtare. Është përmes një testi kaq gjithëpërfshirës të cilësisë, funksionit dhe jetëgjatësisë që Tallsen furnizohet i sigurt dhe produkte superiore për klientët tanë.

  Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 16

  Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 17

  Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 18

  Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 19

  Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 20

  Këmbët e tavolinës metalike për stola dhe banak 21


  FAQ

  Tavolina kafeje

  Tavolinat e kafesë zakonisht vijnë rreth 18”, jepni ose merrni një ose dy inç. Kjo lejon një ekuilibër të rehatshëm midis lartësive standarde të divanit dhe karriges. Nëse nuk keni një divan standard, një rregull i mirë është të mbani tavolinën tuaj të kafesë në të njëjtën lartësi me jastëkët e divanit tuaj. Mund të keni një liri veprimi prej rreth 1” – 2” më të ulët.

  Përveç kësaj, konsiderata të tjera që duhen mbajtur parasysh janë të lini një vendkalim midis 12” – 18” midis tavolinës së kafesë dhe divanit tuaj. Kur e bëni këtë, duhet të keni parasysh majën e tabelës. Gjithashtu, tavolina juaj e kafesë duhet të jetë rreth 2/3 e gjatësisë së divanit tuaj.
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect